bugün

4 nesildir sözlük formatını anlamayan yazar.
Ali Yüksel KAVUŞTU'nun akrabası olduğunu düşündüğüm yazar.

zira bu başlığı açıp http://www.uludagsozluk.c...C3%A7ecek-sorunsal%C4%B1/ aldığım bilgilere göre Ali Yüksel KAVUŞTU yeni başbakan olacak demiştir. halbuki bu adamın adını kimse duymamıştır. bilgiyi de nereden alıyorsa işte at yalanı seveyim inananı. resmen bu şahsın yani Ali Yüksel KAVUŞTUnun reklamını yapmıştır. bu yeterli mi hayır tabii ki. şimdi Ali Yüksel KAVUŞTU'nun başlığına bakıyoruz aha onu da kim açmış işte bu arkadaş kdarkig * evet şimdi taşlar yerine oturdu.

yemezler koçum, detaylı araştırma canını yakar.
(bkz: #25121009) Galatasaray'ın bu yıl şampiyonlar ligi Kupası'nı alacağını söyleyen bonzai kafası yazar. kendi takımıyla dalga geçen bir taraftarı ilk kez görüyorum.

ayrıca Fenerbahçe Galatasaray'a boruyu döşerse sözlükten gidecekti. döşedik. gitmedi. fazla söze gerek yok karakteri hakkında.
gekas ın fenere döşediği boruyu önceden gören potansiyel müneccim.
tdk sözlüğünde embesil kelimesinin karşısına resmi konulması gereken yazardır. açtığı başlıklara bakınca bana hak verirsiniz.
serdar aziz i semih kaya ve ömer toprak dan daha iyi bir stoper olarak düşünmesini dün gece duran toptan kafa golü atmış olmasıyla destekleyip bir de bana özelden "kes sesini" şeklinde çemkiren komik yazar.

peki güzel kardeşim semih in milli forma altında 1 golü ve ömer in yine aynı formayla attığı 2 gol var. bu durumda serdar ın semih ile eşdeğer olup ömer den daha kötü olmasını mı savunmamız gerekiyor?

tekrar belirtmekte fayda görüyorum:

(bkz: eksi karmanın günahı olmaz)
(bkz: #24955434) entrysine teselli şukusu verilesi yazardır.
(bkz: dokuzuncu nesil çaylak)
Kara listemde olan yazar..
gün boyu rakip takımlara saldıran fanatikler çaylak olmazken çaylak olması üzücü olmuş yazar. umarız en kısa sürede geri döner.