bugün

ekşi sözlüğe şu an okur olarak kaydolan kişilerin alacakları ünvandır.

küfür gibi. dokuz ne lan.
bazı uludağsözlük yazarlarının sahip olmayı çok istediği sıfat. dokuzuncu nesil yazar olsan nolcak olmasan nolcak.

dördüncü nesil yazarım, mutluyum, başka sıfat istemiyorum.

(bkz: hepimiz ulu yuz)
(bkz: you will never walk alone)
"orada dokuzuncu nesil caylak olacagima, uludagsozluk`te pasalara gibi birinci nesil yazar olurum", savlarina goturen entry.
elde edilip edilmesinin bir anlam ifade etmediği, içinde bulunduğum yazar biçimi. eleştirilmesi ya da sevinilmesi çok saçma.
(bkz: sourlines yolcuları)
daha gidecek çok yolumuz var güzel sözlük daha gidecek yolumuz var şarkısını söleye söyleye entry giren ve yazar olmayı dört gözle bekleyen caylak modu.
liseli ya da yaşının küçük olduğu yargısını kafalarda oluşturan ama gerçekte böyle olmayadabilen yazar neslidir.
(bkz: ben)
beni şu anda strese sokan sıfattır. şöyleki;
bir şey yazacaz dime şurda zart diye yazı çıkıo.
hoop nokta koydun muuuuu.
neyse daha yeniyiz düzeltelim diyorum .huyuna gidelim adamların diyorum .
tehdit içerikli bir mesaj daha çıkıo.
öyle yazar olmak istiosan adam gibi yaz la dio.
töbe estağfurullah .
insanı strese sokmayın ben kalbim kadar temiz beyaz sayfalardan yazılar yazcam sana .
arz ederim .
dokuzuncu nesil yazarların, yaptıkları herhangi bir hatadan dolayı düşürüldükleri yeni statü. tek hakkı bunların 10 tane entry girip beklemektedir. ya kabul edilmezsem diye de düşünürler.
bu gece yaşadığım ve anlam veremediğim durum. uludağ diğer sözlüklerden daha demokratiktir sanıp kaydolmuştum ama en iyisi ekşiye ve inciye dönmekmiş diye düşünmeye sebep doğuran olay.
5 gündür falan taşıdığım unvan. Hayır yani sanki banka mı soyduk? Adam mı öldürdük nedir yani?
dün içinde bulunduğum gruptur kendisi.