bugün

görsel
görsel

Gülmeme sebep olan yazardır. Bir kıza küfür edecek kadarda kabadır. Allah ıslah etsin.
istersen önüne yat banane.
yine boş mevzular sol frame i doldurmuş.
Doğruların yanında olduğu için kendisine teşekkür ederim. Arada entrylerine denk geliyorum. iyi bir yazardır.

Doğru olan sürekli doğrudur. Bunu kabullenemeyenler kaybolan pena gibi doğruyu gören ve söyleyen yazarlara saldırarak egolarını tatmin etmeye başlamışlar.

Kendisine iyi yazmalar diliyorum.
Kendisiyle tiny chatte atışacağız.
Eski radyocuymuş.
Abla diyor saygılı bir kardeşimiz.*
her gördüğümde kaybolan penis diye okuduğum yazarmış.

bir de bu ayaklar onunmuş öyle diyorlar biz öyle duyduk. tarafını belli etmek için böyle bir yöntem seçmiş.

görsel
Olmaz olmaz bu iş olamazdır. Belki de olabilirdir karar sizin.
(#35537764)

bu entirisinde ağır darbe yemiş kendileri. tabii bende bu kadar eksi görünce sürü psikolojisi ile verdim eksisini. güle güle kullansın hanımefendi.
Bundan sonra bir kaç gün ara verir diye düşünüyorum. Yazık oldu.
sözlükte görüldüğü gibi olmayan yazar, burada çok edepli, adaplı ama okulda öndeki kızın bacaklarını cimcikliyor hâla. gelmiş 20 küsür yaşına hâla aynı.

şaka bir yana, iyidir severiz. tüm okul toplanıp pena ile cimcik günü yapıyoruz. *
neyse çok saçmaladım, onun deyimiyle hepinizin aq.

işbu entry sıkıntıdan girildi az sonra silinecek.
(#34577478)

babasından istediğimde babasının vermeyeceğini düşündüğü için üzülen yazar.
üzülmene gerek yok, vermezse kaçırırım.

o gün zirvede beni övdüğün için de teşekkür ederim ayrıca.

edit: sürekli çaylak olduğu için dalga geçtiğim için bana kızmıştı, sonra ben bu entryi girmemle uyarı yemem bir olmuştu. o zamandan beri kayıtlı duruyormuş burada.

Edit2: 400 üncü nickaltının Şeref'ine bir şeyler ısmarlarsın artık değil mi ?
Sözlük kızlarının sesleri başlığına attığı kayıtları, beni benden alan adam. 90 kilosunun 89 u daşşaktır.
Eyvah çaylak yiyebilirdir.
sabahtan beri ulaşamadığım yazar. heryerden engellemiş. ulaşabilen biri yazsın bi ona.
Ses kayıtlarının linkini gördüğüm an gülmeye başladığım yazar. Az önce yeni ses kaydını gördüm ve Dinlemeden bile yarıldım gülmekten, "sevgili sözlük hasta olduğum için sesim erkek sesi gibi çıkıyor" dediği ses kaydı çalınıyor sanki kulaklarımda. O komik sesi hatırlayınca başlıyorum gülmeye. Yazar beni güldürdün ya sen çok yaşa emi. *
Kendinin farkında bu çocuk.
Bir yazar.
en son sözlük artı'da gördüğüm yazar. oraya güzel entryleri girip buraya böyle çükübik entryleri sıçıyor sanırım. doğal, ben de öyle yapıyorum.
gördüm bak kendine odun, kalas no romantik gibi kavramlar kullansa da aslında romantizm bilen ender yazarlardandır.

duygusal bir karakter olması ile birlikte sevdiğim de bir yazardır.
sen yaz ben okurum yazarıdır.
buldunuz mu?
Hadi gidiyordun? Sözünün eri ol.
Yine mi kayıp.
kaybolduğunda bulunacağı yeri işaret etmesi gereken nick.

nickaltını okuduğumda aklımda canlanan,
dile dolanan bir şarkı;

https://m.youtube.com/watch?v=9Hn96uHkthU#
en ucuzu 50 kuruşa alınır.
ne kadar taktın kafaya be arkadaş.

alıp yollayacağım sana bir tane,
sözüm olsun.
instelanın radyosuda mı vardı amk. Frekansı verin efendim.
Hala ölmemiş yazar, ulan bi ayağı çukurda hala entry giriyor namissiz. Bi bık, çektir git amk artık.