bugün

entry'ler (71)

interstellar

eskiden adı itü sözlük olan ama bir gece ansızın... bi dakika. pardon.

kaybolan pena

en son sözlük artı'da gördüğüm yazar. oraya güzel entryleri girip buraya böyle çükübik entryleri sıçıyor sanırım. doğal, ben de öyle yapıyorum.

cüzdanında prezervatif taşıyan kadın

cüzdanında prezervatif taşıyan erkek'ten farkı yoktur.

referandumdan hayır çıkarsa olacaklar

camilerden sela verilir, 15 temmuz'da "demokrasi" nöbeti tutanlar kasap bıçaklarıyla hayırcıları doğrarlar. benim tahminim bu yönde. Peki bu hayır oyu vermeme engel mi?
hayır.

türkiye de kadın olmak

-şu an azgın mısınız *
+hayır.
-kendin azdır kndin ye daha zevkli
-uğraşıyım mı ?
-heyy?
-neden cevap vermiyorsun?

Bu mesajları almamın tek sebebi kadın olmam. profil resminizde kadın suratı olması yetiyor ellerin çüklere gitmesine. sonra türk kadınları her "selam" diyene "yavşayacak sanırım" diye düşünerek yaklaştığında şaşırıyorsunuz.

contorium

üçgen peynir'i bile illuminati'ye bağlayanları trollemek için ortaya atılmış muhteşem bir videodur.
https://www.youtube.com/watch?v=rjaWS5ULha4

illimunati ye girmek

var olmayan bir örgüte girmektir. mümkün değildir.

herif gelmiş 20 yaşına hala illuminati diyor. hatta onu da diyemiyor, illimunati diye yazmış.

sarışın erkeklerden hoşlanmam diyen türk kızı

benimdir. sarışın erkek ne lan? oldu olacak kızıl, pembe saçlı falan olsun.

siyasi parti seçmeni

gözlemlerime dayanarak şunu söyleyebilirim: herhangi bir şey hakkında pek bir bilgisi olmayan ve bununla mutlu olan ama sorarsanız bunu inkar edecek insandır. Bir şeyi bilmek için öğrenmesi gerektiğini düşünmez. düşünmek, fikir sahibi olmak kendisi için öylesine zor bir meziyettir ki onunla yetinir. bir konuda fikir sahibi olduğunda kendisiyle öyle gurur duyar ki kendisinden daha fazlasını beklemenizi bir hakaret olarak algılar. Mesela bir konuda bilgi sahibi olmasını isterseniz çıldırır. "fikir sahibiyim ya lan, daha ne! sen ne hakla bana bi de bilgi sahibi ol diyebiliyorsun? sen kimsin ya?" der.

siyasete ortak olma boş oy ver

saçma laf. boş oy veren akp'nin ekmeğine yağ sürer. bu kadar basit.

kız arkadaşın yok mu sorusuna alternatif cevaplar

lezbiyen değilim bunlardan biridir.

bu başlıkta anlamsız kelimeler oluşturuyoruz

herif anlamsız demiş, siz kelimeyi uydurduktan sonra anlamını yazıyorsunuz.

korbaçel: anlamsız bir kelime

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

(bkz: hayır)

sevgili süründürme metodları

buğra ile buluştuk iyiyim merak etme şeklinde cevap yazmaktır. denedim biliyorum.

çirkin olduğum için kas yapıyorum

çirkinlikten kastın ne olduğuna bağlı olarak mantıklı bir cümle olabilir.

mesela suratınız sempatikse kas yapmanız çok güzel olmayabilir. yani yapsanız hoş olur ama çok fazla şişmeniz çekici olmuyor.

yok eğer çok da çirkin olmayan ama bir olayı da olmayan bir suratınız varsa kas yapmanız ve şişmeniz hoşumuza gidebilir.

siz yine de biz kadınlar için değil, sağlıklı olmak için yapın sporunuzu.

yüzde 50 yi geçemezsek iç savaşa hazır olun

bir ak parti geleneği olarak halkı tehdit etmek amacıyla kurulmuş cümle.

(bkz: 400 ü verin bu iş huzur içinde çözülsün)

kızına evet ismini veren aile

yarın öbür gün iktidar değişince adlarını mı, yoksa dünya görüşlerini mi 180 derece değiştirecekler merak ettiğim aile.

sözlük artı

https://www.sozlukarti.com adresinden ulaşılabilen, ilginç konseptli yeni bir platform.

türkiye

içilebilir su kaynaklarının azlığı nedeniyle su fakiri ülkelerarasına girmiş bulunan ülke.

kleptomani

bir dürtü kontrol bozukluğudur. Kleptomanyanlar çoğu zaman aynı şeylerden birçoğunu çalarken, aldıkları şeyleri ya atarlar ya da geri verirler. Bazıları hırsızlığı yaptıklarının farkında olmayabilir. Genellikle depresyon, panik ataklar, bulimiya nervoza, anoreksiya nervoza, obsesif kompulsif bozukluk ve uyuşturucu bağımlılığı gibi diğer zihinsel rahatsızlığı olan kişilerde bulunur.

Kadınlarda daha sıktır.