bugün

sabah sabah beni güldürmüş 3. nesil bir yazar, yeni gelmiş hoş gelmiş. *
saatler bu saati gösterirken nickiyle beni benden almış yazardır. *
[#2833060] birilerine fena şekilde ayar vermiş olan yazar. * * *
(#2833060) birilerine ayar verememiş yazardır*
(#2880348) ayrıca ikimiz bir fidanın güller açan dalıyızdır.aynı nefesi bile soluruz.o derece yani.

edit:farkettim de, yeterince altını çizememişim kendisi de anlamadı muhtemelen.solunan şey havadır, solurken içinize çektiğinizde, o içinizdeki nefes olur. farklı dil seninki sanırım. anlaması, anlatması zor oluyo.neyse sorun değil olurum ben yardımcı.

edit2:biraz okudumda sayın yazarımızı. hakkında bilgi sahibi oldum az da olsa ama yetti bana açıkçası.

ben sadece birkaç gerçeği söylemişken bana kafatasçı, ırkçı diyebilen* ama her fırsatta Türklüğüme, Türklüğümüze ya da içinde Türk geçen herhangi bir şeye laf etmeden duramayan yazardır.
o kendi ırkından vazgeçmez, ben ülkemde Türklüğümü savunurum, dile getiririm kafatasçı, ırkçı, yaşam hakkına göz diken insan olurum.biri bana bunun destek verilebilir yanını anlatabilir mi?

evet ırkımın üstünlüğünün farkındayım.başka ırkların da var olduğunun, yaşadığının, yaşama hakkının olduğunun farkında olduğum kadar.biraz olsun anlatabilmek için yazdım bi şeyler.yazdığımdan ne anlarsın orası da bilinmez ama bilmen gereken bi şey var hemde çok önemli bi şey senin kardeşlerinin 'benim önderim o değil, başkasıdır' dediği benim atamın sözüdür hatta ama yine söylüyorum anlayabilene ve üzülerek yine söylüyorum; sanmıyorum.

(bkz: ne mutlu türküm diyene)
tın sesini duydunuz mu? dediğim yazardır.
bu güzel arkadaşımı hiç tanımam, hiçbir entrysini de okumuş değilim yani hayata bakış açısını, tutunuş şeklini hiç bilmemekteyim. ama ön yargılı olduğu ve çok önemli bir grubun çok güzel bir şarkısını nick edinmiş birini (yani bir batı özentisi söz konusu değil) eleştirirken daha objektif ve az çok tanıyor olmasını en azından kendisinden büyük bir abisi olarak tavsiye ederim. biz herkesi severiz, bizden öte de olsa.
(bkz: #2946113) nolu entry'sinden sonra kendisinin her sözlüğe lazım olduğunu düşündüğüm yazar.* *
(bkz: tatlı su levreği jaws)*