bugün

Dikkat etmedim ama, bu kadar insan yanılıyor olamaz heralde.
iyi yazıyomuş. Helal olsun valla.
http://m.uludagsozluk.com/e/28877304/

biri gelip zaten siyaset yapmasa bu nick altında şaşardim.
aloooo angara çık aradan parazit yapma *

tanım : iyi yazan yazar dediler bana maşallah maşallah *
bugün avukatlığını üstlendiğim yazar.

arada trolllüğe ara verip asena kaldırmak niyetiyle bir yarım akıllı kızcağızı da yanına alarak sağa sola saldıran aladeyyuslara dert olmuştur nedense.

buldun sessiz, sakin, uysal, seksi adamı yüklen dur tabi.

yedirmeyiz!
ama ne iyi yazıyor.
herkes iyi yazdığını söylemiş.
fakat şunu kabul etmek gerekir bir ömer seyfettin değil.
Manevi baba diyebilirim kendisi için. Sıcak, sakin, komik, zeki bir ikizler burcu erkeği. Kız bebesini öpüp dursun. Allah sabır versin ev ve bu sanal hayatında. Biz ne kadar +lasak da o dibe gidiyor, olsun. Kendisi (bkz: hanımey) de halay başıdır. Önderlik eder.
hewalamus'um.
Ozan ünsal diyorum hewalamus çok föşik. *
https://www.youtube.com/watch?v=80CC2QFDF0E
görsel

ha gayret eğer biraz daha entry girer , biraz daha ilkel milliyetçilik yaparsanız pkk , Kürt sorunu , Ortadoğu'da savaş falan bitecek dünya Türk olacak.
gidip kayıp kıtada yaşayıp , güneş dil teorisi kasacaz.
tengri dağlarında özerklik ilan edecez.

muassır medeniyet seviyesine sizin gibi embesil ergen nesiller sayesinde ulaşacağız.
sizin sanat , edebiyat , bilim , Sanayi ve tıp alanında ki büyük yetenekleriniz ve kişisel gelişiminiz sayesinde.
Dünya almanın daşşağını yiyecek ama bir türk tüm alman ırkına bedel olacak.
%100 bordo Klavyeli türk neferi oldugunuz gün , cihan sizin beyler.
kesin bilgi yayalım *

eyvallah ülküdaşlarım
(bkz: tanrı türkü söylesin)
cccxwqccc

olm malmısınız ?
ne içip , içip bu nick altına uğruyorsunuz ?
hayret bişey gerçekten.
bıkmadınız gitti yaw , biri gidiyor 10 kişi aynı kelimeler ile geri geliyor .
(bkz: klavye başından ülke bölmek)

suç bizde ki, buraya gelip yazıyoruz, dikkate almayınız.
adama hevalim dedim ozan ünsalı faşist ilan ettim yinede mutlu edemedim.

neyse daha fazla vurmayın da zırlamasın.
https://fbcdn-sphotos-d-a...71b9327bc3dcb39b75eaaf8e3

bu çocuğa anlatsın barışı.
Yemin ediyorum rahatsız , şizofreni dolu burası.
şimdi bu sloganvari şeyleri neden beni itham ederek paylaşıyorsunuz?
adama bak Türk söyle böyle diye tüm alıntılari seri şekilde yapmış.

bıkmadınız bu şovenist pratikten.

tabi ki Türk vardır ve kadim bir tarihini olan ,kadim bir halktir.
biz yokmu dedik herhangi bir yerde.
sizin kürt yok dediniz gibi biz Türk yok diyecek kadar mal değiliz sizin gibi.

Ayrıca bir kez daha tekrarlıyım biz bölücü değiliz sizin gibi .
biz bölüneni birleştiren tarafız
sizin bu zehirli ve ırkçı düşünce yapınız ve tarihsel devlet pratiği bu ülkeyi yeterince bölüp kamplaştırdi ve buna el birliği ile devam ediyorsunuz.

şişdim yeminle.
aynı şeyleri anlatmaktan *
karpuzsever adam karpuzun harman olduğu memlekette yaşayan insana gider yapar mı hiç?

başkan, arkadaşa iki karpuz gönder de karpuzun hası, kardeşin kralı nasıl olurmuş görsün. *
Türklere değil .
Türkçü, Kürtçü, türkücü ne varsa laf sokarım buda benim doğal hakkım.

ırkçı olanın etnik kökeni önemli değil sonuçta.
yobaz olanın dini ve mezhebi.

hepiniz aynısınız gözümde
Pkk lı vatan haini.
Babanın hası yazar. Ahmet Kaya dinlemeyi sever. Kız bebek babasıdır en güldüğüm olay ise esmer olduğu halde ben kızılım demesi hahaha. Esprilidir esprilerini anlayamayan eksiler. Mantıklı konuşur dost canlısıdır çekemeyen eksiler.
http://m.uludagsozluk.com/e/28956404/

görevini adalet ve hakkaniyet ile yapan kimseye ben küfretmem, edeni tasvip etmem ama eğer adam görevini kötüye kullanan bir kolluk kuvveti ise tabi ki eleştirilir.
sizin gibi at gözlüklü değiliz..

Ayrıca Estağfurullah
o havlama işi sizin alemet-i farikanız
bizim ne haddimize *
Kıt yazar.
nefret ettiğim sürüngen bir yaratık. yaşı büyümüş, beyni büyümemiş bir yaşam formu.

Kürt olduğu için değil. pkk sempatizanlığı yaptığı için falan da değil. nefret etmemin sebebi, hem pkk'lı olup hem de hdp denen terör örgütü kolunu sevgi kelebeği gibi göstermek için bi taraflarını yırtarak şehit haberlerine falan "üzüldüm, analar ağlıyor" gibilerinden samimiyetin diplerde olduğu birbirinden yalancı ve sahtekar entry'ler girmesidir.

çünkü hepimiz biliyoruz bir türk askeri ölünce içinizin yağlarının eridiğini. niye erimesin değil mi ulan? senin milletinden, dağda gerillacılık oynayan teröristleri gebertiyor o askerler sonuçta. e senin adamını öldüren bir insanın ölmesi seni doğal olarak sevindirir yani bundan doğal ne var. şimdi gelip de "ben sizin gibi ırkçılardan hallice fesat ve nefret dolu değilim" minvalinde şeyler yazarak beni güldürme yeminle allah belanı verir.

evet, bu kafadasınız değil mi çürümüş organizmalar? hadi bi yalan daha sıç da göreyim o zaman. yok "biz hedepe olarak barış istiyoruz, kardeşlik falan. götümüzü pkk kollarına yaslarken türklerin iyiliğini istiyoruz" falan de hadi. dersin dersin, bizim geri zekalı türk sosyalistleri de anca böyle kandırıyorsunuz zaten yalancı ermeni stepneleri.

adam gibi "ben pkk'lıyım ve türk askeri ölünce eteklerim zil çalıyor" diyebilse bi tarafıma bile takmam kendisini. ama aynı iğrenç mi iğrenç partisi gibi kendisi de iki yüzlü ve yalancı, mide bulandırıcı ve samimiyetsiz davranıp bir yandan pkk'yı desteklerken bir yandan türk askerinin ölmesine sevinmiyorum dediği için tanrısından belasını bulmasını diliyorum.

Hadi şimdi bunu da şikayet edip sildirsin. entry'lerinin sonuna da gizli gülücük koyup pkk güzellemesi yapmaya da devam etsin.
Annesi ermeniyse babası da erkek olan yazardır, dağlarda yuvarlanmayı çok sever.

Bi bakmışsın oğlu kızı büyümüş de otobüste pkk lı piçler tarafından beyninin pekmezi akıtmış.

Mesela yani.
Gülüp geçilmesi gereken yazar.

tüm pkk sempatizanlarının zeka seviyesi bunun kadarsa korkacak bir şey yok arkadaşlar. Sözde 5000 yıldır bu topraklarda olup bir karış bile toprak alamadılarsa boşuna panik yapmayın eğlensinler eheh.*
ciddiye alıp cevap verilmemesi gereken bir ırksız zavallı.
şu sıcak yaz günlerinde biz bir vantilatörü bile elimiz titreyerek çalıştırırken evinde 8 adet klimayı aynı anda açıp efil efil takılan yazar.

sonra da devlet bize bakmıyor der.

bu hewallerle baş edilmez beyler.

söyliim.

"parliament de 4 tl oldu, off! resmen adam soyuyorlar" dedi geçen.

"ne 4'ü başkan?" diyemedim.
Ülkücülerden ödü kopan organizma.

(bkz: k*rtlere acımak)
görsel

kusura bakmayın yavru kurtlar sizin gibi devlet ve sistem köpeği olamadık.
hak verilmez , hak alınır dedik.

huseyinim, nihalim, atsizım.
sen tatlı şeysin öyle , cok korktum hemde öyle böyle değil.
söz püskevit eşliğinde çay içen olacam artık bende.
sen olmadan günümüz geçmez oldu maşallah.
konsolos köpeği gibi bekçi tutacam seni bu nick altına sonu sonu *

edit : 17'ye bastım ben bir kere ayıp ayıp şurda reşit olmamıza ne kaldı.
olmuyor böyle 15 - 16 falan ?