bugün

3 sene önce tercih yaparken bana doğu hakkında çok bilgi verip yardımcı olmuştu. Bu konuda hakkını yiyemem.
(bkz: silik)
:)
(bkz: kara sin)

silik işlemeyen şerbetli yazar.
silik yemiş yazar. ulan en son gittiğimde herif çaylaktı demek cami duvarına işemeye devam etmiş. *
troll müydü değil miydi bilemiyorum ama silinmesine üzüldüm.
Nick alti yazmamaya ozen gosteren biri olmama ragmen silik yemesine dayanamayip; iki satir soyleyecek sozum var.
bu sozlukte trolllugu de asip bildigimiz yerli "mali" na donusen onca insan varken boyle biri neden silinir. Nedeni acikca ortada; cunku yazarligin hakkini veriyordu, bilgiliydi, gercekciydi...
Abimdi, dostumdu, yoldasimdi, amed'in guzel insaniydi..
Yeni girdigim icin gec farkettim silindigini ama cok sevinmesin buna uludag sozluk fasist grubu, yine gelecek ve size ayar vermeye kaldigi yerden cok buyuk zevkle devam edecek.
Bir an once gel karasin abe ozledik seni...
edit : kara sin olarak devam ediyor kaldigi yerden, caylakta olsa bekliyoruz onu. Yine de adettendir; vay sen hosgelmissen * .
hak ettiğini bulmuş. öyle her dakka terörist avukatlığı yapamazsın uludağ sözlükte, sen ve senin gibiler defolup gider. lan ben sizin gibi terörist sempatizanlarını silmediği için 5000 entry lik hesabı kapatmışım gruruma yediremeyip sen kimsin ki zaten yazacaksın burada? darısı diğerlerinin başına.
ekşiye kadar yolu var yazarı. zira onun gibiler çok var orada.
Gitmesine inanamayıp, çok üzüldüğüm değerli arkadaşım.

Takım tutar gibi ideoloji tutan, sadece kendimden olanı sevebilirim diyen kimi zihniyetleri sevindirmiştir. Çok sıkıldı, biraz dinlenip yeniden döner umarım.
güne güzel başladık
darısı öbürlerinin başına
sözlüğün kalitesini düşüren herkesin temizlenmesi lazım .
adam gibi adamdı.

siyasi işleri bilmem.
karasin fan club kurulmuş.
Hiç uzun uzun yazmayacağım, dayımızı bilen bilir.

Sözlükte silinecek en az 1000 sığır var iken bu adamın silinmesi Sözlüğün nasıl sikimtrak bir yer olduğunun göstergesi.

soğuttunuz ağzına vurduklarım.
nick altına girdiğim entry hakaret - argo ve küfür içeriyor diye silinmiş.

yahu her küfrü her hakareti silseniz bu adamın nick altında entry kalmaz, ayıptır.

uçurulması falan dert değil, burası uludağ sözlük, bugün tekrar yazar olayım dese sabaha kaldığı yerden devam eder.

eder etmesine de bu adam neden silinir birader?

aklı başında bir allah'ın kulu anlatsın bana.

sempatizanlık mı yapmış açık açık? ben bu adamın pkk eleştirisi yaptığı onlarca entry dizebilirim size.

millete küfür mü etmiş? şu nick altı baştan aşağıya en ağır küfürlerle dolu, değil bu küfürleri yazanları uçurmak entryleri bile silinmiyor.

ben anlamıyorum gençler, vallahi anlamıyorum.

umarım kafası kızıp kendi sildirmiştir.

öyleyse de bir eyvallah demeden gittiği için ayıp etmiştir, açık konuşayım. *

ekşide takılsın kafa dinlesin bir süre.

bir gün olur da tekrar dönmek isterse bir selam çaksın, itinayla celebrity yaparız tekrar. *

neyse başkan, kal sağlıcakla.

https://www.youtube.com/watch?v=VEKnYLHhYVg *
Adama ana avrat küfrediliyor, sanki hakları varmış gibi hakaretin biri gelip biri gidiyor, üstüne tehdit ediliyor üç beş ergen tarafından. Üstelik bunlar sözlük formatı, bilgi, birikim ve kültür denen şeyleri ancak heceleyecek düzeyde insanlar. Tek yaptıkları saçma sapan birbirinin eşi başlıklarla, eksilerde seyreden zeka seviyesine hitap eden esprilerle birbirlerini pazarlamak...
Silik yiyen bir yazar.
silik yemiş k*rt ve pkklı yazarımsı , umarım dünyadan da silinir.
Lan sözlükte zar zor bir dostumuz oldu derken silik vermenin vakti miydi moderasyon?

Çifte standart uygulamalarını kınıyorum ve vermiş olduğun tüm haksız kararlar benim gözümde bir hiç niteliğindedir.

Baskılar, bizi yıldırmaz bilakis yeni açılmış bir tomurcuk gibi küllerimizden yeniden doğmamıza vesile olur.
Uludağ airlines iyi uçuşlar diler yazarı. Güle güle.
Net.
Kişiler geçicidir, unutmayalım ki baki kalan yine fikirlerdir.
Peki Fikirlere nasıl mani olacaksınız?
Bir " karasin" gider, 50 karasin gelir.

Birisine, birilerine ithaf edilir.
Uludağ sözlüğün kahraman modlarınca silik olan terörist.

Foşşik sözlük bize bahmıyir.
Eğer gercekten PKK lıysa sorun yok ama değilse yapıgınız piclik.
Yaptığı terör propagandası, pkk yandaşlığı ve türk düşmanlığı sonucu silik yemiş yaZar.
Sözlükteki hewallere ibret olsun.

Geldikleri gibi giderler.
sanırım pkklı bir yazar. silinmesine üzülen hewaller var.
adamı zorlaya zorlaya sildirdiniz. mutlu olun.

ne yazdığını bilen, entelektüel birikimi yüksek birkaç yazardan biriydi. sözlük çok şey kaybetti.
silik yedi adam, yazık. çok yazık.