bugün

''cevap cevap yok'' demeyen bir sarp apak'la daha da güzelleşen tanıtım filmi.
güzel iş çıkarmışlar belli. sayelerinde dizilerde oynayan oyuncu değişikliklerini de öğrendik. bihter behlül'e fena kırıtıyo yine görmedim değil.
Mozart'ın alaturkasıyla çok güzel eşleşmiş olan reklam filmi.
hayır niye illa seda sayan'a yakın çekim yapmak zorunda hissetmişler onu anlamadın, korkup kaçasım geldi ama genede iyi hoş olmuş.
bu sezon ne beyaz'ın ne okan'ın olmadığını anladığım tanıtım filmi! beyaz'ı boşver de okan'ın olmaması pek koydu ya!...
en çok ferhunde'nin göbek attığı tanıtım filmi. o köşkü ben de alsam ben de oynarım lan.
o değilde en güzel kızların hep kanal d'de olduğunu gösteren tanıtım filmidir.
sarp apak ne ayak dediğim tanıtım filmi.
seda sayana uyuz olma katsayımı tavan yaptıran tanıtım filmi. herkes orda sofistike ve göze batmayan renklerde giyinmiş, ama seda sayan ya o hemen bir fuşyamsı parlak elbisesi ve yine aynı derece de parlak ötesi sarı saçlarıyla çıkıvermiştir yine ve acayip sinir etmektedir. bir de o sinir ötesi öyle kenidini beğenmiş tavırları yok mu! insanı çileden çıkartır.
ayrıca sabah programları yapan seda çıkmış ama* okan ve beyaz nerde yahu?
birde beren saat e çello öyle yakışmış ki, cazibesine cazibe katmış. aynı şekilde deniz çakır da çok cazibeli ve sempatik. sempatik diyince özgü namal a da sesleniyorum sana kırmızı çok yakışıyor. ayrıca kıvanç tatlıtuğ ya da bir keman bu kadar yakışırdı, tam bulmuşlar. yine kızların gönlünü aldı, iyisin kıvanç*
bu arada mozart tan türk marşı da süper bir seçim. ne diyebilirim ki*.
seda sayan'ın deri-kemik yapısallığından uzaklaşıp şişme bebek durumuna geçtiğini kanıtlayan filmdir. şişme bebeğe bir çift göz çakılmış gibi, cidden ürkütücü bacım.
sarp apak ın kavak yellerinde oynayacağını ve de geniş ailenin devam edeceğini öğrenmiş olduğumuz film.
özgü namal'ın büyük bir hareketle poposunu geriye atarak saksafon çaldığı eğlenceli bir tanıtım filmi.

deniz çakır'ın evlere şenlik dansı da gözardı edilmemeli.*
herşey yolunda giderken tanıtımın sonlarına doğru yakın çekim seda sayan ve itici yüz mimiklerini görünce korkmama sebebiyet vermiş genel olarak güzel düşünülmüş, eğlenceli hazırlanmış tanıtımdır.
az önce rastladıgım ve izledigim tanıtım filmidir.kanal d'yi sevmiyorum ama adamlar gerçekten bu tanıtım filmleriyle izleyiciyi ekrana çekebiliyorlar iyi bir beceri helal olsundur.tabi bu senenin en merakla bekleneni ask-ı memnu oldugu icin bihter yengemizle behlul abimizi biraz daha ön planda tutmuslar gibi geldi.ama bu tanıtım filmini de seda sayan bozmustur keske olmasaymıs.*
beren saat'in bihter karakterine uygun bir pozisyonda bulunduğu tanıtım filmidir.
beren saat* ve üvey kızını olan hazal kaya**'in aşırı güzelliğinin dikkatimden kaçmadığı tanıtım filmidir. aman allahımdır. viyalonsel ve piyanoya bu kadar uyumlu olabilirler-dir-.
Eğlenceli.Ama en eğlencelisi tabbiikii Cevahir ve ekibi.Diğerleri dikkatimi çekmemekle beraber araya niye bir spor olayı sıkıştırılmamış diye de sormaktayım kendime.
bütün oyuncuların eline bir şeyler vererek yapılan tanıtım filmi. *
çok hoş bir tanıtım filmi olmuş derdim eğer o seda sayan öcü gibi fırlamasaydı.* seda sayan'ı görmek ne kadar korkuttuysa okan bayülgen'i görememek bir o kadar üzdü. bunun dışında bihter* kızımıza da çello çok yakışmış, birbirlerini tamamlamışlar. behlül'le* orada, kocasının önünde bile kurlaşmaları gözlerden kaçmıyor sevgili sözlük.
saksafonun mehmet ali biranda çok yakıştığı tanıtım filmi.
Kalitenin tam karşılığı olmuştur.Karakterlere uygun verilen müzik aletlerinden 'Seda Sayan'a 10 numara dedirten bir durumdur.Heybetli duruşuna pek yakışmış.
özgü namal ve beren saatçiyle büyüleyen tanıtımdır.
kanal d haber ve güneri bey ile başlaması ise hoş bir hava katmıştır.
her yeni sezon başladığında,kanal d kendini kasarak daha değişik tanıtım filmi yapmaya çalışıyor,tanıtım filmindeki en dikkat çekici nokta beren saatin bacakları sanırım....
evlere şenlik, çerezi alıp mısırı patlatıp ekran karşısına çıkaran, mehmet ali biranda saksofonun yakıştığı konusunda kanaat getirdiğim kısa video görüntüsü.
beren saat'i çello çalmaya çalışırken yakaladığım, an itibariyle kafasını sağa sola salak salak salladığını gördüğüm tanıtım filmi.* *