bugün

eğlenceli farklı. tolga karel in "zurnacı" olması ayrıca beğenimi kazanmıştır.**
tesadüfen izlediğim ve bir o kadar da eğlenceli bulduğum film. güzel olmuş. bu sezon hep kanal d izleyesim geldi yahu o derece. **

yalnız okan bayülgen yok hayallerim yıkıldı. *
gayet hoşa giden bir tanıtım filmi.
şerefsizim bu başlığı açmak benim aklıma gelmişti ama mor al ya benden önce davranmış dünden beri bir yorgunluktur gidiyor. mozart'ın türk marşını sanatçıların enstüramanlarla yorumlaması çok keyifli olmuş. eski sezon dizi oyuncuları ve yeni sezon dizileri ve oyuncularını bir araya getiren müzikal tanıtım çok keyifli kimin aklına geldiyse eline sağlık.
edit: bu şahane tanıtım filmi rafineri ajansın elinden çıkmaymış tebrik ediyorum.
daha önceki tanıtım filmleri gibi aşarılı ve eğlenceli bir tanıtım filmidir.
anlaşıldığı üzere küçük kadınlar dizisi'nin en büyük küçük kadnı elif yani ekin türkmen diziden çıkarılmış, yerine ya da başka bir karakter olarak ıhlamurlar altında dizisi'nin elif'i * dahil edilmiştir.
http://www.kanald.com.tr/orkestra/ adresinden izlenilecek gerçekten çok güzel olmuş tanıtım filmi.
2 sene once (bkz: kanal d mutfak), gecen sene (bkz: kanal d kamp), ve bu sene de (bkz: kanal d müzik takımı). tanıtım fikirleri kimden çıkıyorsa ellerine sağlıktır.
tam entrylerini okuduğum an kanal d de izleme fırsatı bulduğum tanıtım filmidir.
bu kadar mı denk gelir. erdim mi nedir sözlük?
her sene olduğu gibi, bu sene de güzel olmuş.
çok sesliliğe de bağlamışlar. düşünce iyi.
aferin. *
evet, gercekten hos olmus. tek kotu seyı, gıtar calarken agzını garıp bıcımlere sokan pelin karahan belkı de. kusura bakma ama oyle artistlikler sana gıtmıyor pelıncıgım.

edit: gitar calmıyormussun oyle kırmızı beyaz gorunce uzaktan dırekt elektro zannettık bız de affet pelın.
müthiş olmuş tanıtım filmidir. geniş ailenin yer alması sevinç kaynağı olmuştur.
daha eğlencelisi olamazdı herhalde dediğim güzel yapılmıs tanıtım filmidir kendileri.***
seda sayan'ın tüm güzelliğini bozduğu tanıtım filmi. öcü gibi çıkmasa olmayacak sanki.
okan bayülgen'i göremediğimiz için, "yoksa...?" dediğimiz film olmuştur.
müziğin sesini açtırıp,oyanatacak,hatta ritm tutturacak tanıtım filmidir.çok orjinaldir.
gelmiş geçmiş en iyi tanıtım filmidir.

(bkz: kırnatacı hüsnü)
katılıyorum olayı tek bozan seda sayan'ın kazulet görüntüsü herkes ne hoş ne zarif bir an da ekranı kaplayan yarma gül seda.
Dağhan Külegeç'in kavak yellerinden ayrılacağı ve yerini sarp apak'a bırakacağı dedikodularını resmi olarak doğrulayan tanıtım filmidir. o değil de ; süper olmuş lan.
kalite kokan eğlenceli tanıtım filmidir.
seda sayan olmasaymış daha bir güzel olurmuştu. pepsi reklamlarından sonra extra gıcığız seda'ya. *
"seda'yı atın okan'ı bulun getirin!" diye insanı adeta haykırtan tanıtım filmidir. bundan önceki senelerde yapılanlar gibi eğlencelidir.
tekrar izledim de; "deniz çakır'ın da çok güzel göründüğü tanıtım filmidir." demeyi de borç bildim kendime sözlük.
güven hokna'nın ciddiyetle ud çaldığı tanıtım filmidir.
çok güldüm sözlük. *
beyaz'ı görememek gerçekten üzücüdür. okan da ona keza. kanal de'niN GECE KUŞAĞINI ALIP GÖTÜRren talk show'ların tanıtımda yer almaması ilginç.
tanıtımın başından sonuna kadar okan bayülgen'i görmeyi ümit ettiğim, bulamayınca da hüzne boğulduğum tanıtımdır. güzel olmuştur, eğlencelidir. özellikle geniş aileli kısmı gülümsetir.
"yeni sezonda kanal d çok ses getirecek" teması etrafında aynı melodinin farklı tarzlardaki yorumlamalarının bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur.