bugün

başroldeki kızın çirkin, kaprisli, iğrenç, bencil olması dolayısıyle acayip bi dizi. dizinin geri kalanının hepsi, yoldan geçen kızlar bile, daha güzel.
Neredeyse tüm bölümlerini izleyip finalinden bihaber olduğum dizidir.Çeşit çeşit karakterler vardı bu dizide ama dizideki en sadık karakter gay rolündeki çocuğa aşık olan kızdı. (bkz: aylin kontente)
sıradan bir babanın kızını üniversiteye göndermekten vazgeçirebilen dizidir. arkadaş ne o öyle. şimdi kavak yellerine kızıyoruz da bir zamanlar bu dizi vardı.
(bkz: yeni başlayanlar için üniversite) *
tuğçe kazaz sayesinde zamanında rating toplamış dizi.***
euro d kanalında tekrar yayınlanan dizi. en azından şimdi ki öğrenci dizilerinden daha iyimiş onu anladık.
sırf kaan urgancıoğlu için bile izlenir efendim bu dizi.gerçek üniversite hayatını yansıtmasada yaşananlara inanarak izlediğim dizidir.keşke tekrar yayınlasada izlesek.
kaan urgancıoğlu' na hasta olduğum dizidir.. şimdilerde güğümlü müğümlü bi dizide oynuo kendisi.. ve yuh diorum.. behlül kaçarken bn bu adama vuruldum herhalde..
birbirinden güzel kızlar, şehir merkezinde hoşlanılan kızla kalınan ev ile senaristinin kant' ı hatmettiğini ortaya koyan diziydi.
(bkz: iyimserliğin dibine vurmak)
suudi arabistan, israil, birleşik arap emirlikleri, fas gibi ülkelerde ciddi bir hayran kitlesi olan dizi.
kanal d'nin eski gençlik dizisi.

türk televizyonlarında şimdiye kadar çekilmiş en iyi gençlik dizisidir.
herkes eleştiriri ama genede izlemiştir.
severek izleyenler; üniversite anılarını yad ettiği için sevmiştir.
eleştirenler; üniversite hayatı boktan geçtiği için kıskançlık göstermiş, yerin dibine sokmuştur diziyi.
üniversite okumuş herhangi birinin, gerçek olmadığını ayırt ederek, vakit geçirmek için izlemişliği olan dizidir.
tekrar vizyonda olması beklenen dizi.
dizinden akılda kalan eşyalardan bir tanesi. (bkz: kontrbas)
özlenilen gençlik dizilerde.
ben bu dizinin afedersiniz ama görüntü yönetmenin amına koyim. zoom yapıp geri çeke çeke gözümün ferini sikti. saygılar efendim.

ke$ke devamı çekilse denilen dizidir tabi o hibne bokunu çıkarıyor ba$ka görüntü yönetmeni bulsunlar.

edit: ayrıca bu dizi üniversite öğrencisi olma heyecanı da yaratıyordu.
hangi kanalda yayımda olduğu merak edilen bir dizi.

Bilenlerin söylemesi istenmektedir.
--spoiler--
mine bilmiyorsun galiba ben gayim
--spoiler--
zamanının en güzel gençlik dizilerinden biri. hiç bir bölümünü kaçırmazdım. hey gidi günler.
gülümseten dizi ve hatıraları.
turklerin yaptigi en iyi genclik dizilerindendir.
bi bu bir de lise defteri.
güzel diziydi. Piç kuzenim bu dizide gay var diye beni anneme şikayet etmişti. Bir daha izleyememiştim. Tabi o zamanlar ergendik.
geçen tivibu'su olan arkadaşın evinde rast geldim. cidden ya yaşlanmışız. 90'lar bilir.

tanım: şimdiki öğrenci dizilerinden hallice güzel bir dizi.
Tam universiteye basladigim gunlerde baslamis olan dizi. Ah ne heyecan ne cosku. Sahi lan noldu o heveslere.
çello merakı edinmeme neden olan dizidir.