bugün

entry'ler (7)

ilk hafta ders olmaz

ilk hafta değilse bile iki gün olmaz.diğer 3 gün baya baya ders işlenir efenim.en azından kendi okulumda böyle.

öyle bir geçer zaman ki

çemberimde gül oya dizisinden sonra hasret kaldığımdır.neredeydin sen bu zamana kadar.dizinin her sahnesi mi mükemmel olur.alinin evlenme teklifinden tutun,evin delikanlısının dayak yedikten sonra annesiyle babasına söylediği her cümle..aman aman.anlaşılan salı akşamlarımız bu dizi sayesinde baya baya hüzünlü geçecek.

fatmagül ün suçu ne

türk halkının türlü espriler üreteceeği dizi.
tamam kabul ediyorum güzel dizi.ama ilk bölümden sonra 5 kez tekrar tekrar yayınlamakta neyin nesi.afedersiniz b.ku çıktıı şimdiden.

flash tv ana haber bülteni kırmızı okları

izleyicisine bu kadar salak yerine başka haber kanalı yoktur heralde.iki kedinin kavgasını bile haber edebilecek kaliteli.altyazılarına değinmiyorum bile..

sevilmeme korkusu

çok sevipte karşılığını alamamış insanın başına gelebilecek kaçınılmaz durum.

kampüsistan

sırf kaan urgancıoğlu için bile izlenir efendim bu dizi.gerçek üniversite hayatını yansıtmasada yaşananlara inanarak izlediğim dizidir.keşke tekrar yayınlasada izlesek.

ilkokulun unutulmazları

beslenme çantasına anne zoruyla konulan haşlanmış yumurta tabi.eğer günlerden salıysa ve tüm sınıf haşlanmış yumurta yemek zorundaysa varın sınıfın kokusunu siz hayal edin.