bugün

(bkz: hz muhammed i düşünürken ağlamak)
"dini kullanıyorlar" cümlesinin mecazsız tamamiyle gerçek bir kanıtı..ah amcam benim ne olurdu elini çabuk tutsaydın böyle açık verilmez
kamerayı görünce ağlayan hoca yı hatırlattı bana... kameranın büyüsüne kapılmış artist ruhlu hoca -pardon hacıdır.
halimize gülelim mi, ağlayalım mı durumudur.
(bkz: hacı emo)
(bkz: imam bunu yaparsa cemaat neler yapar)
gül gül öldüren hacıdır. o nası bir ağlama şekli hacı ya? hüzünlü zamanlarımın vazgeçilmezi hacıdır aynı zamanda.

(bkz: hay sen çok yaşa)
Bir de Kuran Okunurken Dinleyip,Ağlayıp Kopan Alllaaah Diye Bağıranı Vardır Bunun. Fetullah Vaazlarında Araya Girer Bolca allaaah nidaları..

Bu Tarz Bir Olay Turan Dursun'un Başından da Geçmiştir:
arapça ayetlerin okunduğu bir ortamda milletin hüngür hüngür ağlaması üzerine millete; ne dendiğini anlayıp mı ağlıyorsunuz? diye sormuş. cevap olumsuz olunca ayetlerin anlamını söylemiş: ''Binaenaleyh siz hayız hâlinde kadınlardan çekilin. Temizleninceye kadar onlara yanaşmayın." (el-Bakara, 222)
izlediğimde yarıldığım videodur kendisi.*
bunların ağa babaları (fetoş) saat kaç, diye soru sorulsa bile salya sümük ağlayan bir tip. anlamışlar paranın gümüş olduğunu. pazarlanması en kolay mal: din. sermaye istemez. vergisi yok, sorgusu yok. ne kadar çok zırlarsan o kadar çok kazanıyorsun sonuçta.
masumca çekirdeğini çıtlayıp, bir yandan da hocayı dinlerken ansızın din ve iman sevgisiyle dolup taşmış, bu taşkınlığı gözlerinden sel misali akmış hacıdır.
(bkz: hacı ama gerçek)
-bak sacimi yesile boyadim (bkz: cennet yeşili)