bugün

yüksek sesle konuşması, durup dururken öpmeye çalışması, aşk gösterisi yaptım derken kendini küçük düşürmesi...*
erkeklerin kadınları olduğu gibi beğenip ancak daha sonra olduğu gibi kabul edemeyip kendi istedikleri formata sokma istekleri.
kadın kadar gelişime ve değişime açık olmayışları.
aşırı dar pantolon giymeleri, aşırı bol yerlerde sürünecek kadar düşük bel jean giymeleri, sakız çiğnerken balon şişirip bir de patlatmaları, kısa saçlarını avuç avuç jöleyle acayip şekillere sokmaları, saçlarını uzatıp 2 haftada bir yıkayıp yağlı saçlarla gezmeleri, dişlerini fırçalamamaları, tırnaklarını yemeleri, alaaddinin sihirli lambası modelinde sivri burunlu ayakkabı giymeleri, vs. say say bitmiyor ki (tabiki bunlar kişisel).
annesinin herşeyden üstün olması, herkesten önce gelmesi..
ayrılma sebepleri.
kendileri evin engüzel yerine geçip, otururlar. oraya yapıştırılmış gibi kumandayı eline alıp hiç yerinden kalkmadan, karısından kızından sürekli hizmet beklerler. bununla birlikte, futbolu son sesle hem televizyondan hem de yanı başındaki radyodan takip ederler. bundan büyük nefret sebebi düşünemiyorum.
önce küstürüp sonra da kapris yapıyosun demeleri.
yılışık olmaları,yalan söylemeleri,yalandan ölüp bitiyorum demeleri,masum olmamaları,dekolteli bir bayan gördüklerinde hemen ağızlarının suyunun akması,yanında kız arkadaşı varken başka kızlara bakması,arkadaşlık sitelerinde kız arkadaşıyla resmini koyup altına aşkım yazıp daha sonrada başka kızlara tanışalım mı diye msj atmaları . . . . . .
(bkz: erkekleri itici yapan detaylar)
uzaklığı sorun ederek ayrılmaları. *
efenim bir atasözü ile açıklayayım

-el s.kini görmeyen kendisininkini piyade tüfeği sanırmış.

bu durumdaki erkeklerden nefret ederler. varın siz hayata uyarlayın.
ataerkil bir toplumda yaşadığımız gerçeğidir. karşılıklı anlayış içinde aşılabilir sebeplerdir fakat kadınlarda bu anlayıştan bahsetmek yeteri kadar mümkün değildir. nasıl olsa kendi söyledikleri doğrudur. tartışmak veya ortak çözüm aramak sonuçsuzdur. (bkz: iddianın kadına 1 e 1 vermesi)
kıvırmaktır efendim. *
hasta olmaları.
kendilerini dünyanın merkezine koyup, her $eyi büyütüp, naz ve duygu sömürüsü konusunda kendilerini a$ıyorlar.
sürekli kendilerinin birşeylere karar vermeleri. sanki hayat onların üzerinde dönüyormuş gibi davranmaları.
sadece erkek olmaları ve bu yuzden bazen insanlıklarını unutmaları bıle yeterlı bır sebep.
- ayak kılları
- terli (tuzlu ellerle) makas almak niyetiyle suratınıza dokunmaları.
- eski sevgili olayını aşamamaları *
- kendilerinden kaslı * bir erkek gördüklerinde kıskanmamaları *
- yaptıkları işlerde her zaman başarılı olmak istemeleri ve genelde olmaları. *
- * sizde tahammül edemedikleri şeyleri kendilerinin yapmaları ve tek haklı sebebinin ben erkeğim cevabı olması.
kıl. bildigin kıl.

(bkz: anket doldurdum sevincliyim)
arkasında duramayacakları işler çevirip sonra hiçbirşey olmamış gibi davranmaları..üstüne üstlük kadınların da aynı şekilde davranmalarını beklemeleri..* **
ruhsuz ve odun olmaları,
kadın ruhunun bir zerresinden bile haberdar olmayışları,
zevksiz olmaları,
iğrenç hediyeler almaları.
olmadık yerlerde zorla öpmeye çalışmaları, gereksiz sevgi gösterilerinde bulunmaları vs..vs...
ilgisiz olmaları, ilgilenmiyormuş gibi davranmaları, her istediklerini yapmaları, gereksiz şeylere sinirlenmeleri ama siz sinirlenince ciddiye almamalrı, ya da sizin onun kadar sinirlenme hakkınızın olmaması..
(#1515403)
işte budur.
yakası kaldırılmıs gömlek,mont ve sweet giymek.