bugün

ben ne bilim.
Budur.

görsel

Bütün kadınlar böyle dolaşmalı.
Budur.

görsel

Bütün kadınlar böyle dolaşmalı.
görsel
nokta.
Uzun elbisedir. O kadar müthiş ve çekici gösterir ki kadını büyülenirsiniz. Hele birde kırmızı ise al yat yanında. Sikmeye kıyamazsın onu.
sayın yobaz adam değil kadınım. ikincisi tesettür desen bir nebze anlarım çarşaf dediğin bildiğin tarikatçı kıyafeti. allahu ekber diyerek kendilerini patlatacaklar diye korkuyoruz. kapkara bir şey kadınlara hiç yakışmıyor kusura bakmayın. tercihiniz bizi ilgilendirmez ancak bunu yakışıyor diye savunmanız oldukça komik.
edit: ayrıca kadınlarınızı zorla kapattırmazsanız sevinirim. sonra gelip yanımda ağlıyorlar gerçekten üzülüyorum.
bir yerlerini gösterip abazaların ilgisini çekmeyen her kıyafet.
Straplez ve türevleri.
buradan bazı hissiyatı azgınlıktan ibaret adamlara şunu diyelim Türk direkt sarık ve çarşaftır. tekrar ediyorum bundan rahatsız olanların modern algılarını sikeriz! Sizler hoşunuza giden iğrenç, kadınları metalaştıran, sizlerin hevesinizin kölesi yapan kıyafetleri kadınlar için seçerek, onlara adına neyin güzel olduğu konusunda konuşarak olur diyerek asıl komik ve gülünecek olanlarsınız! ben 1300 senelik bir realiteden söz ediyorum burada bana gülüyor sen otur kendi haline ağla be aslanım. kadınların şerefine uygun olan elbise olduğu için çarşaf güzeldir. O modern algılarınızı biçerdöver gibi paramparça edeceğiz Allah'In izniyle!
elbise blüz tshirt gömlek falan .
görsel
Mesela...
çarşaf yazmışlar ciddi ciddi. nereye güleceğimi bilemedim.
en güzel kıyafet çarşaftır. kadın sadece evde ona mahrem olan bir insanın yanında özgürce giyinebilir. orada ne giyeceği ayrı bir konu, orada başka şeyler var ama benim mahremim o kimseyi ilgilendirmes.. çarşaf dekoratif, soyut tasarımlara çok uygun bir elbise ayrıca.. modern algılarınızı sikiyim sizin. hi hi.
Hiçbiri yakışmıyor, ne gereği var canım kıyafet de neymiş.
SalAş giyim tarzını kadınlara çok yakıştırıyorum. Hafif bol pantolon, Tshirt kombini iyidir.
Bandana. Altında masum bi gülümseme ve başın sessiz ve usulca öne eğilmesi eşliğinde.
çocuk uyurken, erkek düşünürken, kadın soyunurken güzeldir demiş atalarımız.
Mimiklerdir, altında her türlü şeyi gizleyebilir.
Tuniktir efendim. bugün ögrendim cümle içinde kulanıp bilgimi taze tutmak için yazdım.
Yöresel kıyafetler. Hayalimdeki kadın tipi böyle olmalı.
Salça yaparken güllü şalvar. Nee Ege kızlarına yakışıyor.
Hiç bir kıyafet yakışmıyor. Çıkarın üstünüzdekileri.

Sabah gelen Edit: şuan fark ettim annem ve kız kardeşime çok yakışıyormuş. Onlarınki dursun lütfen.
Kıyafetten sayılır mı bilemem ama kesinlikle tamamlayıcı bir kıyafet olduğu kesin.

(bkz: jartiyer)
erkeklerin en çok hoşuna giden kıyafetlerdir.
görsel
Adını bilmediğim bu etek. Mükemmel bunu taşıyabilen her kız güzeldir.