bugün

Geçenlerde şöyle bi anım oldu. Tıklatıyoruz kapıyı içerden ses gelmiyor ama kapı kitli yani. Bu süreç böyle bi 15 dk falan uzadı derken arkada indirim kuyruğu gibi tuvalet kuyruğu oluştu. En son şey dedim acaba içeride fenalaşmış falan olabilir mi hani sonuçta kan şekeri var tansiyon var derkeeeen kapı içeriden açıldı kadın çıktı kesici ve yargılayıcı bakışlarıyla dedi ki ne var dedim merak ettik düşündük yani insan olarak. Saçını savurup iyi o zaman düşünmeye devam edin dedi ve kapıyı çarptı gitti. Hiç tanımadığım muhtemelen yüzünü bi daha görmeyeceğim insandan trip yedim. Hem de kadınlar tuvaletinde.
Kadınlar çiçektir önermesinin tamamen asılsız olduğunun vücut bulmuş halidir kadınlar tuvaleti.
sadece bir tuvalet değildir. dedikodunun kralı tuvalette döner. eller yıkanıp, surata çekidüzen verildikten sonra "erkekler ölsn, bunların hepsi aynı" temalı muhabbete geçilir ki tadı başkadır.

ayrıca pistir. pedler vs..
erkeklerle tokalaşmaya bile yüksünen, şekillerinden şüküllerinden geçilmeyen, kendini wictoria's secret mankeni sanan kadınların pislik üzerine bilinen bütün sınırları aşan tuvaletidir.
Makyaj ve dedikodu yeri olarak anılsa da aslında dünyanın en pis yerlerinden biri. Mübalağa gibi gözükse de, kıyaslama yapılacak olursa erkekler tuvaleti, kadınlar tuvaletine göre anne rahmi kalır nazarımda. Sokaklarda fashion weekte gibi yürürken kimi zaman aklımızı başımızdan alan naif hanım kızlarımız nasıl bir anda bücür bi' sıçana dönüşüyor tuvaletlerde? Hem de graffiti yapmaya kalkışıp, ayrıldığı manitosuna ukteler döşemekten tutun da telefon numarasını duvarlara yazmalara varana kadar farklı konseptlerle.
doğal dışkı atımı ihtiyacından çok *kulis amaçlı kullanılan, ped değişim üssü olarak daha çok işe yarayan yerdir.
yanlış yerde olduğumu olmayan pisuvarlardan anladığım mekan.
[görsel ]
Erkekler tuvaletinden daha pis demek için elde yeterince veri olması gerekir. Ancak ben hiçbir erkeğin bir mcdonald s tuvaletinde, klozet kapağı pis diye yere işediğine (evet yere) şahit olmadım. klozet kapağı pisse çömel de yap di mi (milyonlarca kadının umumi tuvaletleri kullandığı gibi).

Sen git mis gibi beyaz beyaz yer karoları olan tuvalette yere işe, sapsarı sidiğin yerden gelip, tuvaletin ortak kullanım alanına aksın. sonra da Dışarıdan sana dehşet içinde bakan diğer kadınlara, "napiim canım, klozet o kadar pisti ki" de. ve utanma.

bunu erkek değil, hayvan bile yapamaz afedersin.

(bkz: kadinlar tuvaletinin daha pis olmasi)
işemekten, sıçmaktan daha çok aynaya bakmak için kullanılır. sanılanın aksine erkek tuvaletlerinden daha pistir. (bkz: tam kapatılmamış pedlerin hayattan soğutması) ve otobüs kalabalıklığına sahip yer, mekan.
Genelde aynasina bakmak icin girilir.
http://thingsmakemelaugho...lr.com/image/119753825559
erkeklerin olmadığı tek yer. belki de bu yüzden kurtarıcı olarak tuvalet seçilir, orada ağlanır, orada dedikodu yapılır.
Kadınlar değil de, Küçükken kızlar tuvaletine itelemişlerdi, herhalde şimdi ondan bu hallerdeyim...
Erkek tuvaletiyle kıyaslanırsa daima daha pis olan tuvalettir.