bugün

kadinlarin zor zamanlarinda tek yardimcilari. kara gun dostu. bir nevi superman.
kulanıldıktan sonra sallama vampir çayı yapımında kullanılan ara ürün.

(bkz: orçid çayy da)
tavuk ürünlerinin paketlerinin altına konulan, kanı emen, pamuksu dokulu madde.
markette erkek kasiyer varsa,bayan kasiyerin önündeki uzun kuyruğu bekleme eziyetine katlandığım hijyenik kadın bağı.Ayrıca lisedeyken,teneffüslerde erkeklerin çantamızı karıştırıp,sınıf defterinin arasına koymak suretiyle iğrençlik yaptıkları hijyenik kadın bağım.
"Begüm senin fabrika ketçap üğretiyomu ? bugün baraj kurdunmu hehe"
gibi zekası 0-5 yaş grubunu içeren arkadaşlarımızın bazı esprilerinde kullandıkları araç.
küçükken babam, ben ve annem ile markete gitmiştik, babam tek başına bakınıp reyonda fink atarken annem beni elimden tutmuş o reyon senin bu reyon benim geziyorduk derken kadın pedi reyonuna geldik, annem ped almak için bakınıyordu ki "anne bizim evde bebek yok ki niye bebek bezi alıyorsun" gibi talihsiz bir açıklama yapmıştım, allah'ın öküzü her boka burnunu sokmasan olmayacak dimi ? annen bakıyorsa elbet bir bildiği vardır...

o gün aldığı şeyin bebek bezi olduğunu bildiğim için pek utanmamıştım ama büyüyüp aklım başıma geldiğinde pek bi utanmıştım.
(bkz: bayanlar neden ped kullanır)
kadınların adet yerini bulsun diye kullandıkları aparat.
kan emicilerin en i$e yarayanı.
reklamları feminist olan ürün .
pedagojinin kısaltması.
acil durumlar için bazı liselerin wclerinde pedmatik bulunmaktadır.
kalabalık ortamda reklamları gelince gözleri ekrandan kaçıran ürün.
melanet ürün. tv de bunun reklamlarını yapan zihniyete şaşıyorum doğrusu. ulan aile denen bir sosyal kurum var. pür dikkat tv izlenir.. pat! n'oldu, tv de ped reklamı çıktı. kız kardeş dahil, millet domates... yok dona koydun mu belli olmazmış, yok sızdırmazmış, yok amortisörlü, yok fren balatası var, abs sistemi, park sensörü bik bik...

her şeyden önce mahrem denen bir şey var, behey insan!
lanet kadın bağı. en iyi olduğu bilinen markaları bile, pamuksu yüzey olmasına rağmen cildi tahriş ediyor.
(bkz: masraf kapısı)
ingilizlerin ve yalakalarının pad diye okuduğu şey.
(bkz: vampir)* *
kullananlar için faydalı fakat üretiminin etik olmadığını düşündüğüm ürün. akan kan üzerinden ticari rant sağlamaya çalışan başta orkid, molped, kotex olmak üzere tüm kadın pedlerini esefle kınıyorum. *
ayrıca bir temizlik ekipmanıdır.
(bkz: cila pedi)
(bkz: temizlik pedi)
wikileaks i dahi reklamlarına alet etmişlerdir.
wikileaks sızdırır ama butterfly asla
http://galeri.uludagsozluk.com/r/ped-147029/
(bkz: mouse ped)
i ped. yakında çıkacak ürün dokunmatikmiş.
kullanıldıktan sonraki kokusu, insanı intihara sürükler. kadın neden var diye sorgulatır.
orkid'in çıkardığı yabışmayan versiyonu vardır. yabışmıyorsa pişik de yapmaz sanırım.

not: reklamda gördüm ben kullanmıyorum, özel mesajdan uzak durun lan. erkekim...