bugün

bir ahmet kaya şarkısı
sözleri;

O kızı nerede nasıl görsem
Aklımı başımdan alır ağzı
Saçları şıra köpüğü desem
Kaşları bıçak izi kırmızı

Yakut pulları mı/bu ne görkem
Kanlı gözbebeklerindeki yazı
Beni nasıl büyüledi bilmem
Kirpikleri örümcek kırmızı

Kızıl demirden bir ünlem
Salınması yangın yalnızı
Korkmasam öpmeye eğilsem
Dişleri elektrik kırmızı

Çarpılmışım başım sersem
Sevdim jilet yiyen kızı
Göğsündeki kumrulara değsem
Gagaları zehirli kırmızı

Gece gündüz tek düşüncem
Kasıklarımdaki ince sızı
Artık kimseyle sevişemem
Anladım sevişmek kırmızı

Jilet yiyen kız merih'li gecem
Birlikte bulacağız belâmızı
Sonumuz kuşkusuz cehennem
Kırmızı kırmızı kırmızı *
http://www.sarki-sozleri.com
uzak durulası kız modelidir
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
atilla ilhan şiiridir, ayıpcıdır ama gayet güzeldir. jilet güzel, kız güzel, gelin canlar bir olalım ahey ahey
şarkının sesleri ve alt yapısı muhteşemdir. hani derler ya 'farklı bir sound yakalanmış' diğer ahmet kaya şarkılarıyla kıyaslandığında. o biçim bir şarkı yani. attila ilhan sözleri ve ahmet kaya yorumuyla.
-abi benimki geliyor bak!
+oha olm o ne lan kız jiletli sadist mi len bu?!
-korkma abi sadece kendisi kullanıyor
+haa mazoşistse sorun yok
+aman abi be altarafı sadece jilet yiyor etmediğin laf kalmadı
evet evet muhteşem yorumlamış ahmet kaya derken zaten müthiş tonlamalarla söylediği şarkının 'gagaları zehirli kırmızı'kısmını daha da kendinden geçerek söylemesiyle beni benden alan şaheser.
aslen attila ilhan'ın şiiridir. ahmet kaya tarafından şarkı olarak söylenmiştir.
travestidir efenim.
kendisiyle oral seks yapılmaması gereken kızdır. ne olur ne olmaz dişinin arasında kalmıştır falan sonu faciayla biter.
kafanızın içinde, içinde kaybolunacak bi atmosfer istediğinizde dinlenesi şarkıdır. bazen sapkınlığa ihtiyaç duyarsınız. bazen iyidir. bazen bu olmak isterim. sözler müziğin de katkısıyla çok güçlü, çok sert bi kız imajı yaratmıştır, sevenlerim bile ciddi ciddi korksundur bazen.
'' göğsündeki kumrulara değsem gagaları zehirli kırmızı'' sözüyle insanı gülümseten şarkıdır, hoştur, dinlenesidir, etkileyicidir.
yiyici kızdır.
çok güzel bir attila ilhan şiiri, gece gece hatırlandığında kötü yapar.
uzun zamandan sonra tekrar dilime takılan sarkı.
http://fizy.com/#s/1ajex2
bir kere dinleyince insanın diline dolanan şarkı.
güzel bir atilla ilhan şiiri olmasının yanı sıra, daha da güzel bir ahmet kaya şarkısıdır, dinlemeye doyulamayandır.
(bkz: yarak afedersin) dediğim.
pisboğaz kızdır. bok bulsa boku da yer.
Yuttuktan sonra jilet midesinde bakırla birleşir, bağırsaklarında kalaylanır, anüsten çıkarkende cilalanarak tunç dildo olur. Tunç dildo sanayisinin canlı fabrikasıdır kendileri. (Normal bir açıklama anormal olur herhalde)
attila ilhan'ın erotique tarzda yazdığı, kendine ait rengi olan güzel bir şiirdir. bu şiirin rengi kırmızıdır. böyle bir sevmek adlı şiir kitabının meraklısına notlar adlı bölümünde bakalım attila ilhan bu şiiri için neler söylemiş:

--spoiler--
gerçeküstücü imge anlayışı erotique şiir ve romanda başarıyla kullanılmaktadır. bu şiirde ben de bunu denedim. içeriğin erotique nitelikleri belirgin sanıyorum. jilet yiyen kız imgesi, yine alışılmış romantique, etten kemikten değilmiş de cinselliği yokmuş da, renk, koku, çizgi ve duygudan ibaretmiş gibi algılanan bir kadın, bir genç kız imgesinin yerine kullanılıyor. kırmızı üzerindeki ısrar erotique bir ayrıntı diye alınabilir, şiir ilk defa yayımlanıyor.
--spoiler--

not: şair bu yazısında erotik ve romantik kelimelerinin fransızca asıllarını kullanmıştır.
ne yediği belli olmayan kızdır.
aylar sonra yine dinlendiğinde insanı alıp götüren ahmet kaya nın oldukça içten seslendirdiği atilla ilhan ın harika bir şiiri.
'birlikte bulacağız belamızı,sonumuz kuşkusuz cehennem.Kırmızı kırmızı kırmızı...'
jilet yiyen kız merih'li gecem
birlikte bulacağız belâmızı
sonumuz kuşkusuz cehennem
kırmızı kırmızı kırmızı!

ahmet kaya da bomba gibi okumuştur.
attila ilhan'ın mükemmel sözleriyle, ahmet kaya'nın muhteşem melodilerinin seviştiği müstesna şarkı. günde en az iki doz almak sizi ve çevrenizdekileri mutlu eder.