bugün

entry'ler (599)

penise kayganlaştırıcı jel yerine hacı yağı sürmek

partnerin ilişki sırasında oyyy hacııııı inlemeleriyle yapılan hatanın redolunamaz bir şekilde gözler önüne serileceğidir.

eşekle cinsel sex yapacaklara tavsiyeler

türsel sex yapacak olmalarının bilincinde olmaları

hala cinsel sex in anlamını bilmeyenlerin olması

elsel sexden terfi edememelerinin sonucudur*

sevgili istese dahi kızın kızlığını bozmayan erkek

yanlış iş yapan adamdır. zaten sanki toplumcak konu üzre az tabu koymuşuz hanım kızceğizlerimizi az strese sokmuşuz germişiz gibi durduk yere manasız sorumlulukları 2'ye 3'e katlayan adamdır.

çok uzunca bi süre kızın bir birliktelik yaşadıgı her gece aklına gelip acı verevcek olandır. ha tabi adam psikopatsa da bunu amaçlıyosa bu amacı ugruna kızla birlikte olmamayı kabulleniyosa bilemem.

ama yok masum duygularla yapılan bi haraketse bilmek gerekir kibi kız bunu yapma kararını verdiyse mutlak ve mutlak yapar.

film izlerken kötü adamı tutmak

kendine dürüst olabilen bünyeler için ziyadesiyle normaldir zira hali hazırda sinema sektörüne hakim holywood filmlerinin "iyi adam"ları * insan olamayacak kadar gerçek dışı çizilmektedir. o kadar iyidirlerki iyilik üstlerinden akar. tabi polyanna degillerdir ancak asla kötü niyetli olmazlar asla kimseye zarar vermek istemezler adeta cizıs kıraystın öbür yanagını çevirme politikasından şaşmazlar. ola ki bi yerde şeytan akıllarına girdiyse de hemen filmin çözüm sahnelerine kalmadan düzeltirler kendilerini. dolayısıyla insaniyetten uzaktırlar. kimse bir film iyi adamı kadar iyi degildir gerçek dünyada. dolayısıyla kötü karakter daha bi içselleştirilebilir daha bi benimsenebilir. ha tabi bunun için de ay ben süperim ultrayım en yakın arkadaşım zam alamasın bir ben alayım çünkü ben süper oldugumdan hakediyorumcu kör zihniyeti bırakıp insani kötü duygularla da yüzleşmek gerekiyor ki her babayiğidin harcı değildir.
şiddet insanın içinde tatmin etmesi gereken bir duygudur dahası. ve işbu duyguyu kötü adamlarla kendinizi özdeşleştirerek bir nebze bastırabilirsiniz.
ve üstelik "yoo dostum yoo kimse benden o yavşak kaypak kibirli roadrunner'ı jerry'i tutmamı beklemesin"dir.
ha tüm bunların dışında benim behzat ç'nin ercüsünü, face to face'in nicholas cage'ini, ne biliyim hereos'un sylar'ını delicesine sevmemin sebebini başka yerlerde aramak lazım.**

1 ay boyunca hiç uyanmadan uyumak istemek

1 ay mı, ne bir ayı aylar boyu uyumak istemek diye değiştirmek istediğimdir. ölene dek uyumak istiyorum zira. sonra da e git öl o zaman diyorum.
sonuçta uyumak güzel sıcak bi şey. sokağa çıkıp yaşadığında başına gelicek şeyler gelmez üzülmezsin dertlenmezsim güvenli. yapmak, yetişmek, halletmek zorunda olduğun bi sorumluluğun yok. ohh ne güzel rüya da görürsün hem. yok eğer kabussa da zaten rüyadır o gerçek değil. e rüyadaymışsın gibi yaşa o zaman diyorum.
ama maalesef ikisi de olmuyor.

hiç evlenmedim bir erkek arkadaşım da olmadı

ununu elemeden de olsa eleği astıktan sonra konuşması kolay olan kişidir. genç iken de böyle mi diyordun derler.

işçi ölümleri kazamıdır yoksa cinayetmidir

sadece işçi ölümlerinde değil kaza kavramında konsept olarak ihmalkarlık, tedbirsizlik, cahil cesareti gibi küçük masum yanlışlar vardır. eğer bu yanlışlar para, mal kaybetmeyi getiriyorsa bu tolere edilebilir ve kaza denilip geçebilir. ama insan ölümleri getiriyorsa tolere edilemez hoşgörülemez, kaza denilip geçilemez.

inci sözlük ün rezil olması

nerdeyse sövüp sövüp gelin uludağa diye bitirmek kadar rezil bir olaydır.

gece saat 3 te sözlükteki tek online kız

türkiyede yaşamıyor olma ihtimali de saklı olan kızdır. yoksa kız dediğin bi saatten sonra sokakta ay pardon internette gezmez.

allahımmmmm gene anlamayan hayvanlar editi: bu bir kinayedir, ironidir, istihzadır, iğnelemedir, dokundurmadır, sarkazımdır, patatestir. eytre be

beyin şeycikleşmesi

neyciklemesi diye sordurtur. amcık mı demek istedin, bi dahaki sefere direk amcık de

hiç gereği yokken hayatımıza giren insanlar

"gerek" kavramının tanımını belirlemek gerekir önce.

hiç gereği yokken hayatımıza giren insanlar

herkestir.

beni korusun beni taşımasını bilsin

ne istediğini bilmeyen kadın söylemidir. ya da siki olsun da noolursa olsun diye düşünüyor da olabilir.
ııhh... nasıl olsun.. nasıl , nasıl .. ıhhh nasıl.. bi şe demem lazım bi şey heh şöyle diodu herkes ben de diyim. beni korusun taşımasını bilsin. heh iyi.
ben kadını taşıyamam koruyamam diyen adam görddünüz mü hiç

sevgilinin kirpiklerini yalamak

ohannesburgerlerdir, illa yalicaksan kirpikle mirpikle uğraşmadır*

sevişen kişi terk etmez

evet iyi sevişme terketmede her zaman karşı argüman olarak bulunur amaaaa karşı taraf gereğini yapmışsa* öyle bi terkedilir ki *

yazarların bıkmadan dinlediği şarkılar

herkesin bu entryi yazdığı günlerdeki ruh haline o aralar elinde ne varsa ona bağlı olarak cevap verdiği ankettir. zira öyle bi şarkı yoktur. insan ömrü 1 ay değil elbet bıkacaksındır.

her gece saat 00 00 olduğunda

saadece saatler bi tık ileri atar başkaca da o ana özel hiç bişey olmaz öyle yeni çağı kapayıp yakın çağa girer gibi. *

sevişmekten zevk alan kadın

var böyle orospu ruhlular. zevk falan ... tı tı tı

hani nerede 12 üylül ile hesaplaşma

http://www.youtube.com/watch?v=_aKpYgLNEPA
yollarımız hiç kesişmemiştir bu üylül akşamında belki *