bugün

2009 baharında gösterime girecek olan senarist koltuğunda diablo cody'nin oturduğu, megan fox' un jennifer'dan ziyade sadece "body"i oynaması ihtimali yüksek karyn kusama filmi.

http://www.sinemaestro.co...w&id=328&Itemid=1
megan fox un vampir olduğu film.

(bkz: gel megan gel vampir olsan yine gel)
megan fox okulda erkekleri yiyen kızımız;amanda seyfried bakımsız, iyi kalpli, jennifer'ın erkekleri yediğini bilen tek kişidir. üstüne de satanist rockçı adam brody vermişler ki tadından yenmez. sıradan bir korku komedi olmasını engeleyen senaristimiz diablo cody de var. daha ne nolsun...
türkçe'ye "abazan avcısı" olarak çevrileceği dedikoduları olan film.

megan fox'un et yiyen mahluk rolünde abazanları body'si ile kandırışını konu alıyor. ucuz bir senaryoyu, pahalı bir yüzün kurtarıp kurtaramayacağını ise 18 ekimdeki vizyon tarihi gösterecek.

http://www.jennifersbody.com/

edit:
afişi true blood afişine ne kadar da benziyormuş meğer.
http://upload.wikimedia.o...404px-Truebloodposter.jpg
görsel

edit 2: yanıldım, kana susadım olarak türkçeye çevrildi.
adından da anlaşıldığı üzere jennifer rolündeki megan fox isimli hatunun body'si üzerine kurulmuş bir film.sadece megan fox vücudu üzerine film yapamayacakları için (yapsalar karşı olmam hani ama..) araya korku öğesini de karıştırıp önümüze koyulan filmdir. ama o jennifer'ın vücudu da üzerine film yapılmayacak gibi değil ki arkadaşım. hani sadece vücut olayını geçtim o yüzün güzeliğine kitaplar yazılır. öleceğimi bilsem yine giderdim o bakışlara o derece. giderken izleyen ve arkamdan " gitme çocuğum , gitme evladım! " diye haykıran teyzeler olabilirdi. ama yine de giderdim...
Senaryosunu yazdığı Juno filmiyle çıkış yapan Diablo Cody' nin yazdığı bir senaryodur. Başrolünde ise Megan Fox , Adam Brody , Amanda Seyfried , J.K. Simmons oynamaktadır.
cem garipo...
(bkz: vampir)
satanist.
(bkz: Jennifer s Body)
fragmanından anlaşılacağı üzere baya boktan olacak bir vampir yapımı daha.
berbat bir film. konu aşırı saçma, verilen paraya kesinlikle yazık.bebeğim megan'ımı ikide bir yarı çıplak göstermeleri bile kurtaramaz bu filmi o derece.*
+18 film olarak nitelendirilen filmlerdir biri. iki kan dökülüyor hemen +18 . yeter yahu, belki 18 yaş altındakiler etkilenmeyecek filmden, nerden biliyorsunuz ? dvdye para vermekten iflahımız kesildi. * * neyse çok subjektif olmaya başladı bu entry. fragmanı itibariyle izlenesi bir filme benziyor.

http://www.sinema.com/fragman/1083/kana-susadim
--spoiler--
bildiğin teen slasher filmidir. ama bunun bir farkı vardır ki o da megan fox! film jennifer'ın, yani megan ablamızın, içerisinde the oc dizisinden seth olarak tanıdığımız adam brodynin de bulunduğu bir rock grubu tarafından şeytani ayin için kaçırılması ve jennifer ablamızın onlara bakireyim diye yalan söylemesiyle, ayin sonucunda şeytanın megan ablamızın o daş bedenini ve ruhunu ele geçirmesini anlatıyor.
şeytani karaktere ve güçlere sahip olan jennifer okuldaki erkekleri öldürmeye ve yemeye başlıyor ki bu onu herkesin görmek istediği güzelliğe kavuşturuyor. bunların farkında olan kankisi needy (isme bak!/?/?) ise ona engel olmaya çalışır. sevgilisi ona inanmaz. jennifer önce tounge job yapıp sonra midelerini deştiği (içlerinde en çok ahmede üzüldüm) erkeklere şanslı! chip'i de ekler (you fucking lucky bastard.) needy sevgilisinin intikamını almakta gecikmez. megan ablamız ölür ve biz yas tutarken film biter. filmin öyküsü kısaca bu.

ilk baktığınızda klasik, klişe bir teen slasher gibi gözüken film hakikaten de klasik, klişe bir fucking bloody teen slasher! filmin tek güzel yanı megan fox. ama filmde megan ablamızın vücudunu sergilemesine kızmıyorsunuz.
çünkü ortada ele gelir bir senaryo yok. filmin izleyici kitlesinin yüzde doksanı sınır tanımayan abazanlar örgütüne üye olduğu için senayoyu sallayan da yok. megan fox benim de içinde olduğum bu izleyici kitlesininin gözünü doyuracak kadar çeşitli pozisyonlarda dehşet ül vahşet vücudunu sergilemekte("oyşşşş" dediğinizi duyar gibiyim.) bu da beni ziyadesiyle azdı.. öhöm öhöm memnun etti yani.

tavsiyem sinemaya gitmeyin. değmez! "benim amacım sadece meganı görmek. bunun için fizanın arka sokaklarına kadar giderim" diyorsanız izleyin ama sinemada değil evinizde izleyin derim. rivne hollywood'tan bildirdi....
--spoiler--
sikiyim.

evet geyet yeterli bir tespit bu film için.

yani o kadar çirkin bir film ki bu film, megan fox bile çirkin filmde. o derece. oysa: (bkz: megan fox/@jackskellington)
megan fox gibi bir afet için izlenen, fakat bir boka benzemeyen filmdir. 31 olsa çekilmezdir, boşa zaman kaybıdır.
vampir rolü megan fox a çok yakışmış. insanın aklına ölümüm senin gibi birinin elinden olsun demek geliyor filmi izleyince.
senaryosu boktan ve mantık hatalarıyla dolu..ancak vahşet sahneleri sonrasındaki kız muhabbetleri zannımca eğlencelidir..tabi bir de amanda seyfried...
muhteşem çevirmenlerimiz tarafından türkçe'ye "kana susadım" şeklinde çevrilmiş filmdir. "jennifer'ın vücudu" diye çevirmediler yanlış anlaşılmalara mahal vermesin diye heralde.
megan fox'un vücudunu sergilemesi için çekilmiş film. *
iğrenç ötesi bi filmdir. body de megan fox un bodysi değildir zaten.
imdb'de janrı komedi diye geçiyor.

açıklaması şudur:
biz o kadar boktan bir film yaptık ki "komedi" yazmasaydık linç edilirdik.
Korku filminden çok gençlik filmine benzeyen film. En iyi yanı akıcı olmasıdır.
film içinde megan fox ve müzik grubunun aktivitesi dışında ilgi çekebilecek her hangi bir şey yok. eğer çok zamanım var deseniz bile izlemeden önce bir daha düşünün.
megan fox oynamasına rağmen sevmediğim nadir filmlerdendir