bugün

bir insanın gülüşü bu kadar mı güzel olur dedirtir insana. ama jack dizi içinde iyi niyet adına yaptığı salaklıklar yüzünden sawyer'ın daha çekici gelmesine sebep olmuştur. jack doğuştan lider olma özelliğine sahiptir ama bunu iyi bir şekilde kullanıyor mu orası belirsiz.
evimin erkeği yapmak istediğim erkek. eğer evimin erkeği yapamazsam kötü emellerime alet etmek istiyorum kendisini. *

allah'ım bu nasıl bir yakışıklılıktır? nasıl bir seksapelitedir!

--spoiler--
adadaki hiçbir kadınla hala sevişmemiş olmasını anlamıyorum. kate o kadar peşinde dolaştı. insan bir görür o güzelliği be jack'im!
--spoiler--

adam duygusal. karısından boynuzu yemiş. kadınlarla arasında hep bir mesafe var. sawyer'ın yaptığı gibi piçlik yapmaz. efendidir,düşüncelidir. bugün "evleneceğim ben bu adamla baba" diyip,babamın annemin karşısına çıkarsam kesinlikle kabul edecekleri karakterde bir adam ama hayali bir kahraman olduğu için bu asla gerçekleşmeyecek bir durum. *

ayrıca,favori lost karakterimdir kendisi. *

edit: imla
egoist insandır kendileri.
hep iyi olduğu izlenimini verir ama önce kendini düşünür. lider olmak istemez gibi davranır oysa ki her olaya karışarak herkese kendi sözünü dinletmeye çalışır. itici erkek tiplerinden biridir. **
delikanlı adamdır, fedakardır. Tek kusuru cok korumacı olması olan bu abimizden aslında gercek hayatta cok vardır ve ne yazik ki bunların kıymeti bilinmemekte, kızlar gidip yine sawyer gibi yakısıklı ve aslında icinde iyi olup da ısrarla bunu gostermeyen tiplere takılırlar. cunku zaten fiziki olarak kusursuz olan bu varlıkları kendilerinden de birsey katarak manevi olarak duzeltmek onları herseyden cok mutlu ve tatmin edecektir.
anne ya da babasının türk olmasından korktuğum kişilik.
soyadı özetliyor.
lost karakteri.

--spoiler--
4.sezon finalinde de anladık ki kendisi ağırlık olmasın diye helikopterden atlayan sawyer kadar taşaklı değildir.
--spoiler--
----spoiler------

ota boka sarkastik bir şekilde gülümseyen karakter. sawyer kate'i yemiş, sırıtır. denizaltı patlar, evine dönemez sırıtır. babası ölür sırıtır. üzülmenin ne olduğunu hiç bilmiyor bu adam. böyle bi kaşlarını falan düşür be adam. gel sana bi kahır mektubu dinletiyim ben. hem kate de ellere yar oldu. omzumda ağlarsın biraz. *

----spoiler--------
* 1702-1724 yilları arasında yasamış ingiliz hırsız. yaptığı hırsızlıklardan dolayı idama mahkum edilmiş fakat yattığı hapishaneden dört kez kaçmayı başarmıştır. bu da onu halk arasında * bir kahraman haline getirmiştir.
3. sezon finalinde kurtulduktan sonraki haliyle ürküten lost karakteri.
annelerin gözündeki damat adayıdır.
5. sezon itibarı ile aklını adaya geri dönmekle bozmuş lost karakteri.

ayrıca yakışıklıdır karizmatiktir kate'i sawyer a yedrdiği için söylenmedik kalmamıştır ama sawyer artık adadadır kate senindir. niye hala dönelim diyo anlamadığım sıyırmış kişilik. doktorum..
obsesif bir lost karakteridir. takıntı generator dur. eşşek inadının en kralı vardır kendisinde. Ancak çözümü yanlış işlerde aramakta. lakin antidepresan olayına girmeden arada parlatsa gül gibi olur bu cocuk. fiski miski hikaye ama. aslan sütü ve muhabbet lazım buna. kendisini tebrik ediyorum ve bi 35 lik yanında da çiğ köfte ikram etmek istiyorum.

(bkz: just let it go jack)
(bkz: man of science)
liderliği locke a kaptırıp karizmayı bir süre de olsa çizdiren lost karakteridir. dizide bu bir çeşit pozitif bilim-metafizik çatışmasına dönüşmüş, hoş bir ayrıntı olmuştur. *
bu herifin karısı oynadığı dizi de rol icabı bu herifi babasıyla aldattı. işin magazin boyutu bu. onun dışında yakışıklı adam.

edit büdüt: adam gelinine moral şeysi yapıyormuş. benim izleyemediğim bölümlerde gelişmiş tüm bunlar. *

edüt büdüt için taharetmusluğuna teşekkürler..
bütün erkeklerin içten içe kıskandığını düşündüğüm, son derece yakışıklı, karizmatik, cesur doktor karakterinin adı. *
dizi finalinde görmek istediğim yegane lost karakteri. aramızda yaşıyor ama bizden biri değil gibi bir dövmesi var. *
kafası iyice karı$an karakter.
bir yanda kate, bir yanda baya baya abayı yaktığı juliet, bir yanda babasının selamı, bir yanda sawyer'ın dharma'da taşaklanıp şef gibin bişey olması ve buna benzer şeyler.
lost'un doktor jack'i.. koca adanın milletine bakmıştır bıkmak bilmeden.. her ne kadar omurilik cerrahı olsa da; başı ağrıyana da koşar, gözü bozulana da. tam bir hümanisttir. severiz kendisini. millet bir sawyer tutturmuş gidiyor. ne gerek var abi. ayrıca kendisi her an her yerde herkesin derdine koşar. çekilin ben doktorum klişesi artık çekilin ben jack shephard ım şeklinde dönüşmüştür.
(bkz: halk adamı).
allah'ın çobanıdır (soyadından çagrışım kolaylıkla yapılmaktadır). lostielerin bir bölümünü koyun olarak görmekle birlikte her bir miki bildigini sanmaktadır. kendisine direnenler her seferinde bu arkadası göt ederler. babadan torpili alacak adada belli.
he çoban dedik de, salak bir çobandır. kuzuyu, kurda emanet etmişligi vardır.
(bkz: kate)
(bkz: sawyer)
lost dizisinin başrol oyunculardan biri olmakla beraber şu sıralar karda yürüyüp izini belli etmemektedir. formsuz futbolcu gibidir adeta.*
adam gibi adamdır.. şalgamlar pek sevmez . her bi bokuna kulp takar yok liderligi yanlıs yapıyor yok kate i niye kıstırıp bafilemedi yok niye bu kadar iyi yok cok yakısıklı yok söyle yok böyle
fıflaması ile ünlü lost dizisinin baş kahramanı. senaryoyu bilen nadir insanlardandır.