bugün

lost dizisinin esas oğlanı.* * *
dizideki karizma odaklı oyuncu kolunda ki dövmelerle dikkat çekmektedir. dizide ki çoğu yönetme arzusu besleyen karakterler tarafından çekilememektedir. adada olmasa hastalık yaralanma vb.. nedenlerden dlayı birçok kayıbın olması kesindir. özet olarak dizideki doktor lider kişilik.
buram buram liderlik, yükselme ve hırsı; iyiniyetli, yardımsever bir görüntü içerisinde sunmaya çalışan doktor. o kadar yüksek bir egosu vardır ki asla içten davranamaz.
dizide öne çıkan, lider ve yardımsever bir pozisyonda olmasına rağmen kimsenin favori lost karakteri olmayan kişidir.
adadaki tek doktor olması sebebiyle haklı olarak bulunmaz hint kumaşı olan karakter. yakışıklı vs olması da durumunu pekiştirir. hayat hikayesi üzer insanı.

--spoiler--
ilk olarak Kate buna abayı yakmış gibidir, öpüp kaçar bile ama abimiz tepki vermez. Daha sonra bakarız ki Ana Lucia Cortez de ufaktan sever bunu ama jack yine buzdolabı rolündedir. E tabii adam boş değil Habire hayati kararlar almak zorundadır!
Neyse 3. sezonda da yine süper bir hatun olan Juliet ile yakınlaşmaları var, tabii sonraki bölümlerde göreceğiz neler olacak. Doktor 3 de kaçırmaz artık diye düşünenler çoktur sanırım.
--spoiler--
lost izleme sebebi. yemişim others'ı dharma'yı, o'nun olmadıgı bölümlerin ne tadı var ne tuzu.
mukemmellıgı gercek olmamasından kaynaklanan karakter. *
(bkz: her gun 5 dakıka jack shephard ı dusunmek)
başından beri dharma ajanı olabileceğinden şüphelendiğim, nedense hiç faka basmayan, hep mükemmeli oynayan adanın yakışıklı ve yardımsever doktoru.
extrem düzeyde gıcık oldugum kişi. bikere sawyer varken ona noluyo, her salataya maydanoz olmaya calısan kendını adanın doktoru sanan sahsı malımsı karakter.*
(bkz: hepimiz bir gun jack dusmanı olacagız)
bilmiyorum spoilerlık bir şeyi var mı ama,
sağlığınız için;

--spoiler--
son derece bencil bir karakterdir özellikle 3.sezonun ilk bölümlerinde bunu anlayabilmek hiç te zor değil.ayrıca yine bu bölümlerde sevdiceği katei'yi sawyer abimizle birlikte yiyişirkene*görmesi onu biraz yaralamışa benziyor.ama ona manita mı yok?*
--spoiler--
maldır kendisi.
gerçeği Jack shepherd olacaktır, shepherd klavuz, önder çoban anlamına gelmektedir ki Doktor Jack'in çoğu zaman lost tayfasına çobanlık yaptığıda görülmektedir. Ayrıntının canını çıkaran lost yazarlarına şükranlarımı sunarım.
öfftür,endir,kızların hedesi zırnık oğlandır
--spoiler--
kendi kuyusunu kendisi kazan lost karakteridir . sen değil miydin elinde telsizle yardım isteyen ? şimdi ''we have to go back'' desen ne olur ki..
sağ yanağındaki gamzesine kurban olunası insandır aynı zamanda .
--spoiler--
kahraman olacam diye kasan dallama.
3. sezonun son bölümünde baron davis sakalıyla karizma yapmıştır. içki nedir bilmezdim şimdi bir ayyaş oldum durumuna örnek hareketler sergileyip sevenlerini üzmüştür
gay olmasından şüphelendiğim lost karakteri. 70 bölüm oldu hala bir icraatı yok. hugo bile sevgili buldu bu adam hala daha itin bitin peşinde. o kadar taş hatunla ıssız bir adaya düşmüşsün, yakışıklılıktaki tek rakibin sawyer, bu adam hala others ın kıl başkanlarının hayatını düşünüyor. kate ilk bölümden itibaren buna yazdı adamda tık yok.
bildiğin gaydir.
edit: eksileyen arkadaşın bir bildiği var heralde.
(bkz: ben jack in sona ya düşme ihtimalini sevdim)
adanın jackin üzerindeki etkisi cinsel dürtülerini yavaşlatmakmış. kate e de tam tersi bir etki yapmışmış.
dikkat ederseniz jack kate konusunda tamamen kız tripleri yapıyor
ulen çek kolundan yatır çimlere yuvarlan bayır aşağı ne güzel oh mis... *
adada olsun, ada haricinde olsun, bir sürü hatunla irili-ufaklı ilişkiler yaşayan lost karakteri! hepsinin ortak özelliği güzel olmaları!

(bkz: sulu göz)
haddinden fazla yakışıklı olup, sırf bu yüzden ikinci sezonun başlarında * neredeyse hiç görünmemeye başlayınca diziden soğutacak kadar da çekici kişidir.
deli doktoru. feci özledik ama kendisini.
Çevremin beni tıp'tan soğuttuğu esnada hayatıma girmiş ve bana doktorluk mesleğini tekrar sevdirmiş insan.