bugün

Aileniz ve sevdikleriniz ile nice güzel bayramlar geçirmeniz dileğiyle bayramınız mübarek olsun arkadaşlar.
iyi bayramlar canlar, birazdan gidip anamın babamın elini öpücem. Para vermeyi unutmazlar inş.

Edit: para vermediler sözlük, neymis 25 yaşındaymişim. Nerde o eski bayramlaar.
Mahmut öyle bir tanım yapmış ki ben hariç bütün yazarlar bayramını kutlamış. Napalım.

görsel
uzun yoldan geldim hayatımda ilk defa arefe günü yolları boş gördüm.
insanlar araçlarına binmeye, gittikleri yerde masraf etmeye (masraf çıkarmaya) korkar olmuş.
baklavaların, çikolata kutularının yerini, bakkalların para üstü olarak uzattığı 10 kuruşluk minik şekerler almış.
böyle bir ortamda ne bayramı amk.
bolluk bereket bayramları geride kaldı.
Lütfen müslim olmayanlar bayram mayram kutlamasın. Çok tiksindirici oluyor.

Yok lan yok şaka şaka. Hepimizin bayramı kutlu olsun be.
görsel
evet el öpmek için sıraya girebilirsiniz bebeklerim.

iyi bayramlar hepinize.
bayramları bizzat sıkıcı bulsam ve Bolluk bereket bayramları eskide kalmış olsa da iyi bayramlar herkese. Var olun.
iyi bayramlar arkadaşlar.
iyi bayramlar kobralar.
Herkese -özellikle de puantiyelikedi ile kilo batra'ya- iyi bayramlar efendim.*
Bayramınız mübarek olsun uludağ ailesi.
Bayramınız mübarek olsun arkadaşlar, kutlamayanlar utanmıştır umarım.
size de iyi bayramlar hiç uyumayanlar.
iyi bayramlar bayram sevincini yaşamayanlar, size de iyi bayramlar bayramlıklarıyla uyuyanlar.
iyi bayramlar canım sözlük. kurban derilerinizi kimsesiz çocuklar vakfına bağışlayın lütfen...
Herkese iyi bayramlar.
Tüm arkadaşların ve sevdiklerinin Ramazan bayramını kutluyorum. Rabbim daha nice bayramları birlikte görmenizi nasip eder inşallah.
Bayramınız mübarek olsun kıymetli yazar kardeşlerim.
Bu mesajı gördüm ve çok sevdim. Paylaşıyorum;

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız mübarek olsun. Harçlık için yaş verin ona göre el öpmeye geleceğim. Evet.
iyi bayramlar sevgili Mahmut. Kirpi teyzenden sevgiler. IBAN at.
görsel
Evime birisi gelir diye Orta kalite 1 kilo su boregine ve orta kalite 1 kilo cevizli baklavaya tami tamina 300 tl odedim.

Sikerler oyle bayrami.
Haddizatında yarına çıkmaya senedimiz yok, bu vesileyle bayramlaşmaya başlayalım.

görsel
herkesin bayramı kutlu olsun şimdiden. umarım şöyle sırt tarafından yarım kilo et getirirsiniz...
Herkese iyi bayramlar.
Bana iyi çalışmalar. Neyse siz tatil yapın bakalım. Sıra bana da gelecek.