bugün

bizim heliyle* yazarların hepsini tek tek toplayacağımdır.
lan niye anadolu yakasına gelmiyosunuz niye bütün zirveler karsı da oluyor. * *

carsamba günü kısmetse katılacağım zirvedir.*
imitasyonn için seve seve katılımcı olunacak olan zirve.
(bkz: çorlulu ali paşa medresesi)
imitasyonn bonkördür parası olmayanlara da duyrulur. bir parmak şıklatmasıyla 20 garsonu etrafında topladıgı rivayet edilir.
istanbul' da olmama rağmen, izmit' e gideceğim için katılamayacağım zirvedir. beni düşünmeyin, siz eğlenmenize bakın. *
vay efendim ben sizi nasıl tanıyacağım sorusuna beyazıd durağında superman tişörtlü uzun saçlı gözlüklü gördüğünüz ilk kişiye yapışın kendinizi tanıtın o size sevgi gösterir zirvesi.*
yola cıktım geliyorum zirvesi..beyazit duragında alırım yoku bulamazsam geri döerim haberiniz olsun.*
eski nesillerden birinin düzenlesede güzel bi muhabbet ortamı oluşsa.
kimsenin umrunda olmayan zirve.
istanbulda yaşayan sözlük yazarlarının asosyal olduğunu düşündüren hede. 2008 den bu güne sadece bir entry girilmiş.
hadi zirve yapalım.
Olsa çok iyi olacak zirvedir.
bol sevişmeli, bol atraksiyonlu zirvedir.

şaka lan şaka taşak kokuyor. *
tekrarlanması istenen zirvedir.

yok mu bu organizasyonu yapacak bir cengâver?
hadi aslanlarım, hadi kızlar.
organizasyon yapilirsa tesrif etmek isterim.
Gel beraber gidelim denirse katilacagim zirvedir.
nerda nerda?
organizasyon yapılıpta haber verilirse kesinlik ama kesinlikle katılmayı canı gönülden istediğim zirvedir. sözü geçmişken havalarda bu kadar güzelken bi zirve patlatsak ya ey istanbull ?
bi bok çıkmaz burdan. zannediyorum küfür içerikli entrim bile farkedilmicek hadi bakalım.
Yarın akşam gerçekleşmesi gereken zirve.
şimdi yapalım mk canım sıkılıyor. mekan farketmez ama tarihi yarım ada tercihimizdir.

olay şöyle işliyor. siz adres veriyorsunuz ben geliyorum uzaktan bakıyorum içime sinerse(ehehe) yanınıza geliyorum.
belki rus turist falan denk gelir bide ingiliççe yazalım..

hi motherfucker.. are you alone? let's do something.
paso erkekler mesaj atıyor. ulan ben evde 6 erkekle yaşıyorum mk. lanetli miyim bi gidin allasen.
çamlıcadır evet.
2017'si yok mu ? ben de geleceğim bak.