bugün

hamas terör örgütüne yönelik operasyonlarda sivil kayıpları azaltmak için israil ordusu'nun sergilediği centilmen davranış.

http://www.internethaber....bombaliyorlar-477888h.htm

buna göre israil önceden belirlediği terörist hedefleri vurmadan evvel bu hedeflerin yakınında yöresindeki evlerde ve iş yerlerinde bulunan sivilleri tek tek telefonla arayarak haberdar ediyor ve "5 dakika içinde ordu bölgenizi bombalayacaktır lütfen terk ediniz" şeklinde uyarıda bulunuyor.

şimdi adamlardaki teknolojiye bak, bir de bizdekine.

israil bu insanları aramak zorunda mı? istese bombayı yağdırır kafalarına kimsenin de sesi çıkmaz. demek ki israil'in sivillere yönelik kasıtlı bir saldırısı yok. ayrıca hamas'lı teröristlerin yerlerini israil ordusuna bildiren de filistin'li araplar.
bombanız paket mi olsun burda mı yersiniz tarzı bir yaklaşım.
gözleri kapalı israil düşmanlığı yapanların cevap veremediği durum. pek çok dünya ülkesinin israil'e karşı çıkmıyor olmasının sebebi de bu muhtemelen. israil filistin halkını hamas'tan daha mı çok düşünüyor acaba.
aman da ne kadar şirince bir davranış ve bunu da aynı yavşaklıkla bizlere sunan göt yalayıcıların ibnelikleri işte.
israil in medyayı kullanarak, kendini sevdirme, haklı gösterme ve göz boyama çabalarıdır.

kundaktaki çocuğu gözünü kırpmadan öldüren adamlar, herkesi tek tek arayıp ordan uzaklaşın diyor öyle mi?

Bak, bak sevgi pıtırcıklarına bak.

(bkz: hassiktir diyorum hassiktir)
birazdan yasadigin topragin yerin yolunu yordamini sikicez diye haber etmeleri olayidir..

ayyy canim israil, cicim israil ne kadar temizler..

bizde bunu yedik ya mina kodugum cocuklari..
teoride hoş, pratikte çuvallayan hareket. 5 dakikada ne kadar uzaklaşabilir ki bir insan?
lutufta bulunan israil davranisidir. o ne lan oyle! halka'daki esrarengiz telefon bile 1 hafta onceden haber veriyor, insafi var. tassak geciyorlar resmen pezevenkler.
hala ve hala desteklenen yalan yanlis durum..

lan adam evine bomba aticam diyor bunun neresi dogru amk? dogru anlayisiniz ne? sonra vay efendim niye bu kadar sinirlisin..
müthiş fikirdir. demek ki insanlar ölmemek şartıyla evlerinin bombalanması dostane bir tavır.

(bkz: kedi canını senin)
(bkz: o kadar duygulanmak ki hıçkıra hıçkıra ağlamak)
çok doğru hareketmiş, hasssikttir dedirtir adama bu durum.

beni de aradılar piçler çay koydum bekliyorum.
Saçmalıktır. Gereksiz ve dünya kamuoyunu oyalamaya ve göz boyamaya yönelik harekettir.Hatta israil halkına haber verip şu bölgeler bombalanacaktır zevkle izleyebilirsiniz diye haber yollarlar onlar.
5 dakkadan geç gelen bombalar için para almadıkları söyleniyor.

pizzacı gibiler lan.
yeryüzünden silinecek bir ırkın saldırıları.
israil'in bir kez daha ne kadar yüce gönüllü olduğunu bizlere gösteren olay.

-5 dakikanız var bombalanacaksınız. (meali: biz o kadar orospu çocuğuyuz ki ailelerin yaşadığı sivil hedefleri vuruyoruz. çocuk çoluk, kadın dinlemiyoruz. bizim aslında götümüz 5 parmak içeriden kaşınıyor ama kaşıyacak bir delikanlı bulamadık daha...)
+teşekkür ederiz. (meali: ana karnında dayı yarrağı yemiş orospu cocukları)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar