bugün

gazete bayii olduğundan süphelendiğim kişi.
akıllı adam abi, kim ne derse desin. bakmayın millete bok attığıma sırf ben beceremediğimden ve genel de çaylak olarak sözlük içinde dolaştığımdan yapamıyorum yoksa helal olsun bak bu şekilde olanlar çatır çatır da becerıyor;

ara /msj kanki son w kapa
iskandinav
dokuzuncu nesil yazar
(online)
1 2
genel
son iyi oylanan entryleri
son kötü oylanan entryleri
yazar bu entry'sinde coşmuş
en beğenilen entryleri
anlaşılmamış entryleri
geçen haftanın dikkat çeken entryleri
sevdiği eserleri
son girdiği entryler
1. yaran facebook iletileri/#15739838
2. yaran facebook iletileri/#15739749
3. ben bu yazıyı sana yazdım/#15739726
4. sözlük yazarlarının itirafları/#15739715

şu an çaylağım, ve saat 00 25, adamın 5 dakika içinde yazdığı 4 entrye baktım da, düşün, tasarla ve bu kadar eksiksiz yaz, hem de saat tam 00.00 da!!!! gerçekten inanılmaz. gerçekten büyük bir zeka ürünü!! şimdi ben köylü kurnazı tabirini kullandığım da da sorun oluyor.

e be köylü kızı, e be köylü kızı, yapmayın demiyor muyum bunları? demiyor muyum ki ucuz hesaplar peşinde koşmayın be canlarım? gerek yok bunlara! yok ama okusun yaa insanlar, okunmak güzel, takip edilmek güzel, ego değişik bir olgu!

tabi haklısınız millet madem öyle aha olay böyle. o zaman siz yazın ben de size yazayım. bu da ödeyeceğiniz bedel olsun olmaz mı?

polemik yarattık diye gene ceza yemeyiz umarım. gerçi polemik bunun neresinde ise? benim ödediğim bedel de bu işte, siz 00.00 da entry kasarsınız, -4 tane en çok okunan ama sözlük yazarları da dahil hiçbir insan evladına yaramayacak olan başlığa. ben ise sizi ifşa eder cezanızı keserim, moderasyon da çaylak eder bana ceza keser.

gün itibari ile 88 çaylaklığım bittiğinde ise 90 günümü bu sözlüğün demir parmaklıklarında çaylak olarak geçirmiş olacağım. bu hemen hemen 3 ay eder. yani beyler yanlış anlamayın da (bkz: sizin yazarlığınız kadar benim çaylaklığım var):)
Bi gün tüm gereksiz taksi durakları öteki gün tek tek gazete manşetleri. Sol frame'in içine etmekte üstüne yok. Yarın sırada hizmet aldığı jigoloların adresleri ve bilgileri var.
gazeteci araştırmacı yazar.
her gece 00.00'da sözlük yazarlarının itiraflarına itirafını sıçızlamazsa olmayan yazar.
bu ne dakiklik. bu ne disiplin. sendeki disiplin alman milli futbol takımında yok. *
An itibarıyla herşeye anlamlı\anlamsız entry girme özelliği tavan yapmış yazardır. *
behzat ç. düşmanı yazar. izleyenleri beyinsizlikle suçluyor. bu dizinin neresi senin nereni rahatsız ediyor diye sormak geliyor insanın içinden.

- badem bıyıklı mısın?

- ailende özel yetkili savcı mı mevcut?

- cemaat mensubu musun?

nedir yani o dizide seni rahatsız eden? atalarımızın da dediği gibi bazıları hoşaftan anlamıyor...
entry nick uyumsuzluğu nedir sorusunun cevabı yazar.

--spoiler--
senin nickin iskandinav olacak, sen kız çocuğun olsa bisiklete bindirmeyecek karakterde adam olacaksın, ironiye gel.*
--spoiler--

tanımam etmem, sırf bunca yıllık kültür ataşesiyim böyle iskandinav görmedim demek için yazıyorum bunu.
Kuzey Avrupa Ülkeleridir. Genel olarak bayraklarında Haç işareti bulunur. Türkleri pek sevdikleri söylenemez.
günde 100 itiraf yapan yazar. itiraflar başlığında adım başı bu yazarı görüyorum. hayal gücü çok geniş bir yazar anlaşılan. *
mutlu musun ha mutlu musun, öldü işte savcı.
sabah sabah meteoroloji uzmanlığına soyunduğunu farkedip tüm illerin sıcaklık değerlerini girmeden hakkında hayırlısını dilediğim yazar.
sol frameye yazık kardeş. sen bu işten vazgeç.
edit: tarafımı özelden bilgilendirmesi ile sempatimi kazanmıştır.
sadece yedi il yapıyormuş. nasıl yapıyormuş bana sormayın.
edit 2: nasıl sorusuna da cevap vermiştir;
yedi bölgeyi temsilen yedi ili yapıyormuş.
ne yapıyormuş demeyin ne olur.
isveç-norveç-danimarka halklarının etnik ismi. Finlandiya ve Izlanda bunlara dahil değildir ve iskandinav sayılmazlar.
kendisinin bilmem kaç nolu entrisinde sorduğu "nerde görülmüş emniyetin bardağıyla içki içmek" sorusunun cevabı; burda (bkz: behzat ç)
şerefli çevik kuvvetin şanına yakışmadı, haklısın. te allam.
izleme arkadaşım, izleme canım kardeşim, izleme.

tanım: mükemmel, dini bütün, vatanını bayrağını enfes savunan yazardır. aynı zamanda ucuz pahalı göndermeleri çok iyi ayırt edebilen über sanat eleştirmenidir. bi selametle gitmesini dilediğim yazar.
meteoroloji istasyonunda ya da taksi duraklarının reklamını yapan bir şirkette çalıştığını düşündüren yazar.

şaka bir tarafa; şu saçma başlıkların arasında birilerinin işine yarayabilecek bigiler giriyor. Emeğine sağlık.
kaslı olup olmadığı merak edilen yazar.

şu entarisi ile de beğenimi toplamıştır haa.
(bkz: yazarların beslediği hayvanlar/#15908355)
heavy metal'in en popüler olduğu bölge iskandinavya'nın insanlarına verilen isimdir.
erzurum'un hava durumundan sorumlu yazar.
hava durumu sikiperidir...
tüketici haklarını sonuna kadar kullanan yazar. kendimi görüyorum resmen...
güneş nedir, sosyal hayat nedir, yemek nedir (öğle yemeği yenen açık sandviçler yemek değildir) bilmeyen, haziran ayında güneş olmadan 13-14 derece sıcaklıkta bulutlarda dolu gökyüzüne bakarak "bugün hava çok güzel değil mi?" diyebilen, yalnızca içki içtikten sonra eğlenen bir ırktır. bunlarla arkadaş, dost olmak olanaksızdır, hayatımda bu kadar kendine kapalı bir millet görmedim.
6:38 saatinde şehirlerin hava durumlarını girmeye başlayan yazar...
peşine gazete manşetleri var...
adam yapıyor beyler...
kimi maç seyreder, balık tutar, karı züker, yemek yapar, yemek yer, dizi seyreder...
bizim yazar hava durumularını ve manşetleri sözlüğe giriyor...
adamın hopisi...
(#16010257) bayan yazar anketleri yaparak sazan avına çıkmış yazar. kolay gelsin.*
(bkz: yaran facebook iletileri)
Bayan yazarlara anket yapma takıntısı bulunan yazar.