bugün

elf denen varlıkların ta kendileridir.
"abi* bana esmer tenli kız yapsana" diye ortalarda dolanan kişilerin oluşturduğu topluluk.
"gozlerin cok guzel" dedikten sonra panikle "sadece kahverengi olduklari icin degil, inan" turu bir cumle kurabilen erkek turu.
kesinlikle yaratım harikası yüzlerinin her yanı orantılı mükemmel tüysüz kılsız erkek topluluğudur.
gönül ister ki, türk erkekleri gitsin yerine bunlar gelsin. gözümüz gönlümüz açılsın.
saf kan vatandaşlar olduğu için geneli, yakışıklı,estetik bünyelerdir. aynı durum karşı cinsleri için de geçerlidir;
(bkz: iskandinav kızları)
ısıralısıdır. kılsız göğüsleri, kaslı bacakları ve sarı saçlarıyla candırlar.
(bkz: abazan hatun detected)
geneli uzun boylu, renkli gözlü ve sarı saçlı olur.

elmander bu kategoriye örnek görsel
ipimle kuşağım sikimle taşağım modunda olan erkeklerdir. gülümsedikleri zor görülür.
çok nur yüzlü hacılardır.bi tanesini kaptım götürdüm bar'a geçenler de.o konuşma o kırmızı dudaklar o kuş gibi dil o kırmızı yanaklar ve sıcacık bakan mavi gözler.neden yaşarım ki buralar da dedim.töbe est.
sadece iskandinav olması ayrıcalıktır. Türk kızına avrupalı de yeterki hemen dipleri düşer. Uzun boylu, sarışın, renkli gözlü, beyaz tenli, kılsız, kaslı bir türk erkeği iskandinava benzese bile aynı muameleyi görmez. çünkü türktür ve kızlar bununla hava atamazlar.
türk kızlarından güzeldirler.
herhangi bir anadolu erkeğinin umrunda olmayan erkektir.
Güzel adamlar, ben beyaz tenden hoşlanmıyorum(kezo konuştu) *

Ancak gerek arkadaşlarımın sevgililerinden gerek orda burda gördüğüm kadarıyla hakkaten boylu poslu yakışıklı erkekler.
şimdi baktım da pek bi çirkin erkeklerdir.
o ne öyle beyaz beyaz.
yurdum erkekleri daha yakışıklı bunlardan.
benim yanımda sönük kalırlar. bu adamlarla benzer fiziğe sahibim ama bunlar gibi boş gibi bakmıyorum çünkü bu ülke topraklarında yetiştim. bu lavuklar gülmekten aciz sanki gülmek bunlar için 120 kilo kaldırmak gibi.
bendeki sıcaklık bunlarda var mı? yok. eee yemişim böyle süs köpeklerini.
yakışıklı olmayan erkeklerdir, bunlara benzeyen (yuz tipi) her hangi bir erkek de ırkı ne olursa olsun yine çirkindir.
Yakisikli olduklarindan degil zaten, bunlar hep medyanin guzellik normlari, ve o çakma normlari degistirilemez gerçek olarak algilayan "modern insanlar".

ben soguk bir bakis, ifadesiz bir yuz ve kadinsi yuz hatlarindan baska bir sey goremiyorum.
yakışıklı değil güzel olan erkeklerdir.

türk kızlarının yarısı gitse bunlar gelse, mutlu olur bizim erkekler.
adamlar valla güzel.
bizim kızlardan güzeller.
vay amk, bunlar erkekse ben bal kabağıyım dediğim şeydir.

yani kendimi kötülemiyorum he bunlar erkekse ben ılığım amk.

lan ne sakal var ne heybet höt desem mermer çatlatır 20 cantigratta, ya o değil bu ibnoşlara erkek diyenler var ona yanıyorum amk.
kökleri vikinglere dayanan erkeklerdir.
Kpss ye girseler sinop'a balikci olarak atanirlar.
(bkz: Kabuklu seven kızlar)
Depressive suicidal black metal takılıp kilise yakan erkeklerdir.
(bkz: hmfs neyse)