bugün

ismine hayran olduğum altıncı nesil çaylak kardeşimizdir...
bayram şekeri gibi tatlı bir yazardır, sözlüğe iyi ki gelmiştir, nickinden de anlaşılacağı gibi varlığına hayran olunulacak samimi yazardır.
hangi cinsiyetten olduğunu merak ettiğim nesildaş. yukarıda bir kişi de aynı çelişkiyi dile getirmiş zaten. (#6053313)
fazla sinirli.

(#6134674)

anladığım kadarıyla kadın evli. uçkuru kimi niye bu kadar ilgilendirir? hadi tut ki evli değil, gözünün önünde bu kadar iğrençlik varken amerika'daki kadının iki kere hamile kalması mı dert oldu?
oturup iki muhabbet ettiğin zaman insanı boğmayan ki$idir. muhabbeti sağlamdır. aylık hesap dökümümü bir ara göndereyim de kontrol et, sana zahmet.
daha ne kadar saçmalayacağımı merak eden 6(yazıyla altı). nesil klavye sahibi.

her şey bir yana seçtiği nick ile beni benden almıştır; bir insan bu kadar mı romantik bu kadar mı tatlı olur yahu nurullah? nasıl farkedemedik seni bugüne kadar, illa dikkat çekmek için taklalar atmak zorunda mı bırakacaktık seni? ulan sözlüğün kızları ne duruyorsunuz; saldırın hadi, allah bilir msn başlığı da 'günahkar gecelerin tövbekar delikanlısı'dır lan, olur mu olur. *

bir de ilginç bir özelliği dikkat çekmekte; fenerlilere 'hadi sözlüğe boşalın çıldırın' tadında ayarlar vermeye kasarken zoruna giden bir şey okuduğunda nick altına damlayarak stresini azaltmaya çalışıyor. henüz dünkü çocuk olması sebebiyle şimdilik elleşmiyoruz fazla; sütünü içip büyüdüğü zaman bir daha uğrarız bu romantik serseri triplerindeki komser memoli kardeşimize. *
cinsiyetine duyduğumuz meraktan komalara girdiğimiz yazardır. ha komser memoli ha yavuklusu köylü kızı meltem cumbul; zihniyet hakan taşıyan'dan 'gelin olduğun gece' olduktan sonra ne kadar farkedebilir?

ışığım sana aşığım, romantiğim deli doluyum, sevdim mi tam severim sildim mi bir kalemde, ya evde yoksan...

(bkz: daha gider bu)
tuhaf halerim var benim. mesela bunlardan biri, entryleri okurken yazarların hangi psikolojide olduğunu anlamaya çalışmak. yazarken rahat mı değil mi, diğer etkenler neler? vs.
işte bu yazarın entrylerini okurken neden blmiyorum ama bi ıkınma hissediyorum. hani böyle zorlarsın zorlarsın da bir türlü çıkmayan/çıkamayan bok vardır ya, hah işte ıkınmasa zamanı geldiğinde rahatça çıkacak gibi. ama izin verilmiyor. tuhaf değil mi sevgili yazar? bak başta dedim bana da tuhaf geldi.
birazdan da ishal olmuş bi halde göreceğiz gibi bi his var içimde. iyidir. rahatlarsın.
seni keşfedememiş sanırım sözlük sakinleri dediğim yazar.
hic bir entrysini okumadıgımdan ve kendısını sahsı olarak yakından uzaktan tanımadıgımdan asla yorum yapmamam gerektıgı halde yorum yapacagım nıck sahıbı.

öyle bır nıck ki bu sebepsiz yere rahatsız ediyor beni. irite oluyorum. o derece ki entrylerini bile okumakta güçlük çekiyorum. uzuluyorum da bu duruma. buyuk ıhtımalle ortak bır paydada bulusabılecegım bır yazar kısısı kendısı. belki de sadece nickteki kafiye durumundan kaynaklı. bilemiyorum.
şeker galatasaraylıdır. kan çekiyo tabi bi yerden sonra. hoş gelmiştir. bol bol şampiyonluk yaşasın bu sözlükte. *
(bkz: okumadan ölme)
o çok sevimli biri...

ve her * * * şeyden önce çok yardımsever...

takipçi ve pozitif...

iyi ki gelmiş...
içli bir yazar olabilitiresi var.
uludağ sözlük geyik ve hikaye grubunda tanıştığım, gerçekten samimi olan nesildaşım.
caylak yapılmıs sozlukcu...
ona buna hakaret eden, kendını zekı sanıp ukalalık yapan o0nca sozlukcu varken neden o?
hangi sebepten ve entryden dolayı çaylak edildiğini çok merak ettiğim yazar. hayır eğer bana ve takımdaşlarıma çirkef dediği içinse sorun değil biz kendi aramızda takılıyorduk!

edit:futbolculara demiş bize değil!
10 GUNLUK CAYLAKLIK HAYATINDA BASARILAR DILERIM... HAKSIZ YERE CAYLAK EDILDI O BASKA BIR MEVZUU ELBETTE..
pis bir galatasaraylı olsa da süper bir kişiliğe sahip olan güzel insan. uludağ sözlük geyik ve hikaye grubundan tanıdığım muhteşem yazar. daha çok online görmek istiyoruz kendilerini ve ailecek severek izliyoruz.

edit: imla be hacım.
galatasaray için hasta olan * kendisini bilmiyorum ama arkadaşları çok şanslı olan, iyi bir insan olan yazar kişisi...

tekrar aramızda görmek güzel...
tatlı ve vefalı.
candan erçetin hayranım sana şarkısının bir kısmı olup bende çok güzel anıları olan iki kelimenin birleşimidir... yazdıklarını beğendiğim nesildaşımdır...
yapmayayım diyordum ama kullandığı pis fenerli tabirinden sonra hakediyor;

(bkz: #6433767)

aşkına malesef karşılık veremeyeceğim pis cimbomludur. kendisine büyük ses sanatçımız demet akalın'dan -sevdiğimi koluma takarım bebek'te 3-5 tur atarım olmadı bi de sinema yaparım gördüğün gibi çok unutkanım- şeklinde gelişen şarkıyı armağan ediyorum, sevip de kavuşamayanlara saygılarımızla. *
yine yeniden altıncı nesil çaylak galatasaraylı arkadaşım. ne gelirse başına galatasaray sevgisinden geliyor,hasta oluyor, çaylak oluyor, olsun cimbomumdan gelecek herşey başımızla beraber buyursun...

--- başarılar gelir geçer asaletin bize yeter --- * *
(bkz: galatasaraylılık)

edit: 7 gün boyunca aramızda olamayacaktır ayrıca... *
ne güzel söylemiş candan erçetin. 'biliyorum kurtarırsın beni sen ışığım sana aşığım...' * *