bugün

entry'ler (304)

pilotun müsait yerde indirmesi

rüyamda vuku bulan olay çok eğlenceli istanbul içi uçakla gidip gelmek, akbil basmak... hosteslerin muavin olması aslında falan filan uzar gider evet sanırım uyurken bir yerlerim açıkta kalmış sözlük.

günün tek cümlelik özeti

bağımlılık değil bağlılık.

yazarların alternatif intihar yöntemleri

teknosada elimi prize sokarak intihar etmeyi planlıyorum. ardımdan ağlamayın beni bu hale getiren yönetim bilişime de selam ola..

üniversitelerin genelevden bir farkı yok

lisede ergen deli dolu zamanında gaza gelsin diye üniversite de kızlar teklif ediyomuş zaten falan diye kandırılan yavrucağın üniversiteye geldiğinde aradığını bulamaması ya da hiç gelememesi durumunda ulaşamadığı ciğere mundar demesi durumudur.
ha bu arada laiklikle cinselliğin alakası yoktur arkadaşım bir de öğretim üyesi alırken şartlar arasında dini tercihler bulunmuyor, başlık sıçmadan otur yazdıklarının anlamına bak sonra rahat rahat sıç.

rakı mezeleri

rakıya yakışacak güzel insanlar ve onların hoş sohbetleri tabi kavundur peynirdir saymıyorum ha bir de şöylee arka fonda ağır ağır kana karışacak melodiler.
(bkz: içek la)

tunçhan cura

istanbul üniversitesinden soğuma nedenlerinden biridir zira taktımı takar ve siz neye taktığını bile anlayamazsınız. Onu tanımlamak için içimden geçen cümleleri kendime saklıyor bu entryi okursa da kendi hayal gücüne bırakıyorum. Ondan ders alacak zavallıcık arkadaşlara da bol şans diliyorum.

iman gücüyle kariyer yapmak

iman gücüyle olanını bilmem de tarikat gücüyle kariyer yapmak vardır a dostlar. kariyer yapmak isteyen sevgili arkadaşlarım öncelikle kendinize uygun bir tarikat bulunuz sonrasında gireceğiniz sınavlardan yüksek not alınız ohh mis.

sözlük yazarlarının en çok merak ettikleri

buraya girdiğim entry sonucu merakımın giderilip giderilmeyeceği en çok merak ettiğim husus şu anda.

yazarların içinde bulunmak istedikleri oyunlar

mario. evet evet super mariodaki prenses olasım geldi şu anda. adam 3456789 canını harcıyor yine tek derdi prensesi kurtarmak ne hayat be.*

sarhoşken yapılması gerekenler

telefon,msn ve diğer sosyal paylaşım sitelerinin kullanılmasıdır. Çok tehlikelidir be sözlük olmayacak şeyler olur söylenmeyecek sözler söylenir. Gerek yoktur uzak durunuz, durmayanları da uyarınız.

yazarların gerçekleştiremediği hayalleri

kelebek olmak evet hayalim buydu ama bir türlü gerçekleşmedi gitti.

ilişkiyi sms ile bitirmek

mongoldur. efenim gerçekçi olmak gerekirse sizi sevmeyen değer vermeyen belki de zaman geçirmek için takılan öylesine biridir. Değer vermediği için de kolay yoldan bir msj atar bitti der ve biter. bu durumda size düşen kendisine Allahtan rahmet dileyip rotanızı yeni aşklara çevirmek olsa gerektir kanımca.

mutlu eden iki kelime

bugün tatil, işte bu cümle yeterince mutluluk verir.

bekaret kontrolü için kızıyla seks yapan baba

söylenecek söz yok ey ülkem sadece bu adamlar için idamı serbest yap hatta idam kesmez acısız olur canice bir şeyler yap kontrol kalemi olarak kullandığı uzuvunu köpeklere yem et ne diyim lanet olası adam türünün son örneğidir umarım.

sınav haftası rejime başlamak

ofsayttır. evet efendim rejim bünyede sinir yapar ee sınavlarda bunalıma sokar sinirin ve bunalımın yan yana gelmesi ise felaketi getirir, kendinize acımıyorsanız çevrenizdekilere acıyın sınav dönemleri rejime falan girmeyin

istatistik

hep nefret ettiğim nefret etmeye de devam edeceğim yegane derstir. abuk sabuk hesaplar yapar yorumlarsın 34567890987654milyon formüle sahiptir kendileri. evet sözlük ben bir istatistik-fobik bünyeyim.
(bkz: sorun sende değil bende hoca)

organları yer değiştirmiş adam

nihat doğanın bilimsel tanımıdır efendim.kendisinin beyniyle bünyesindeki tüm organlar yer değiştirir sırayla.

nihat doğan dan new york ta beş minare yorumu

beyin denen muhteşem kavramın sınırlarını zorlayan yorumdur. ben izlediğimde anlayamamıştım halbuki newyorkta geçtiğini fimin tabi nohut kadar beynimle nasıl anlayacaksam *

namus iki bacak arasında değilse nerede aranır

beyinde aranır. Namusu bozmak içinde beyni bişey etmenize gerek yoktur düşünceleriniz beyninizin namusunu bozar siz yorulmayınız.

yazarların ergen düşmanlığından tiksiniyorum

ergenlik döneminin bütün semptomlarını gösteren kardeşlerimizin sözlüğe gelip her entrylerinde neredeyse "meme, göt" ikilisiyle takılması hayatı cinsellikten ibaret sanıp "ben büyüdüm" nidalarıyla bu tarz başlıklar açıp kendi kendilerine yorum yapmaları, içli olan bir diğer ergen grubuna mensup kardeşlerimizin eski sevgili, yeni sevgili, olmayan sevgili vs. takılmaları.. evet bunlar diğer yazaların tepkisine neden olan durumlardır. hayat ne "meme,göt" ten ne cinsellikten ne de sevgiliden ibaret değildir. kimse size gelin 24 saat felsefe, siyaset konuşun demiyor kimse size yazmayın da demiyor yazacaksınız adam gibi yazın, yaşınızın insanı olun be yavrum. Kaç yaşına gelmişsiniz büyüdük dyosunuz sadece fiziksel büyümeyle adam olunmuyor biraz da beyninizi büyütün herkes sizi sever ozaman hatta uslu olursanız bir gün şirin babayı bile görebilirsiniz.