bugün

eğlenceli, komik ve kendiyle barışık bulduğum kadın.

Kimin ne dediğini de pek umursuyor gibi durmuyor.
görsel
çenesi düşük,çok gülen,çok eğlenceli,çok tatlı bişidir bu kız.
Fotoğrafının altındaki yorumlara verdiği cevaplardan ne kadar kezocan olduğunu anlayabileceğiniz bir canlı türü. Çocuğun biri buna efsane bir kapak yaptı yorumlarda ve yorumu hemen sildi. Ama abazan yorumlara dokunmuyor. Tam bir kezo.
bkm oyuncularından olan ve şu sıralar şen yuva dizisinde şehrazat rolünde arzı endam eden pek güzel oyuncu kişisi.
biraz fazla abartıldığı konusunda herkes hemfikir olsa gerek.

çirkin değil ama üst düzey de bir güzelliği yok.
Güzel kadınların seksi olarak toplum popüleritesini kazanma çabası bence garip bir kompleksten ibret geliyor bana. Bilinçaltındaki o güzellik bı yere kadar seksi de olarak daha fazla insanı safıma çekerim diyerek yapılan girişim saçma ve yersiz bence.
Bana da itici geliyor nedense. Oyunculuk olarak sadece mahallenin dedikoducu karısı ağzıyla konuştuğundan mıdır nedir.. Ama güzel kadın ona bi şey demiyorum..
abartılıyor..
Çok basit ve Yılışık bir ifade. Fakat bu şekilde twitter da yazarak bu birilerine laf çakmış. Zira esasen niyeti bu olsa ilan etmez. Çakal. Birileriyle dalga geçiyor anlasanıza.
bir acayip hatun.

hem taş gibi, hem de über ötesi yetenekli. yalan dünya'daki ''tülay''karakterinde oyunculuğun zirvesine çıkıyor ve müthiş güldürüyor.

çok gülüyorum lan ben buna.

hehe..
pek güzeldir kendileri.
iyiki memintoları kenarlardan belli olan bir elbise giydi yoksa kattiyen gündem olamazdı.... sanırım.
bu kızın yumuşacık olduğunu düşünüyorum nedense. dertlere salıyorsun beni irem.
tatlı bir kadın. ama abartılacak kadar değil.