bugün

yakında atv'de başlayacak dizi. oyuncular: altan erkekli, alper kul, ayşegül atik, ceyda düvenci, levent üzümcü. yapımcı: bkm.
çekimlerinin oldukça komik olduğuna dair duyumlar alınmıştır. yarın atv de saat 20:00 itibariyle izlenecektir.
başlamadan önce şen yuva, şen yuva diye diğerleri gibi kıyametleri koparmadan başlamış dizidir.. şimdilik iyi görünüyor.
o... çocukları filminde zengin veletlerin bırakıldığı çocuk yuvası.
an itibariyle atv'de arz-ı endam dizi, güzel gidiyor, samimi. altan erkekli, ayşegül atik döktürüyor, ceyda düvenci'yi de nasıl özlemişim, canlarım benim, pazartesilere iyi gidecek gibi.
ceyda duvencinin her zamanki gibi cok sevimli gorundugu dizi.
fakat esi olacak kisiye avrupa yakasinda da isinamamistim burda da durum degisik degil.
genel olarak simdilik iyi gidiyor gibi...
altan erkekli nin beni an itibariyle kopardığı dizi. komik adam yahu...
aysegul atik de maşallah nasıl bir anne öyle, dpt'den emekliymiş. *
geri kalanı o kadar da abartılmayacak dizi.
eğer çizgisini bozmadan devam ederse keyifli şeyler izletebilecek dizi.
müthiş dizi , geniş aile kadar güzeldir . özellikle flash back ve 'hayal etme' olayında ayrıca yarmıştır .

misal kayınvalidenin sekter ile ilgili kurduğu "damadın sekreter ile evlendiği" fantazisi çok hoştur .

özelliklede 'şen yuva projesi' açıklandıktan sonra bambaşka bir düzeye iner bu zeki kaynana faktörü.

şen yuva projesi: anne , evde kalmak üzere olan kızına koca bulmak için gizlice onun msn i ile bir erkek ile tanışır. onunla ilgili her türlü detayı öğrenir , onu kendisine (yani kızına) aşık olmasını sağlar . buluşma günü gelip çattığında kızı ile birlikte buluşma yerine 1 saat önceden gidip " senden habersiz bunları yaptım" diyerek anlatır . sonrada çantasından bütün konuşma geçmişinin dökümünü çıkarır (herhalde 200 sayfa vardır) , al bunları 1 saatte ezberle der. *
şen yuva projesi gördüğüm en kral projelerden biridir.
(#8587201)
kamera arkasından alınan duyum doğru çıkmıştır. ilk bölüm olmasına rağmen dizi güldüren öğeler taşıyor. orjinal ama komik. ama nolur sahne arası geçişlerde hiohioh diye gülüşmeler yerine avrupa yakasındaki gibi jıngıl daha yoğunlaşsın efenim. sıkıcı oluyor. tabi sahneyi dondurmak yerine, buzlandırığ aşşağı doğru eriterek geçiş* yaratıcı olmuş efenim. 40 yıllık dizi izleyicisiyim ilk defa denk geldim...
kaliteli bi dizi. bence bu sezonun en iyi komedi dizisi. türk malınıda izledim. şu mükemmel çift mi ne haltsa onuda...en iyisi şen yuva.

(bkz: ben daha iyisini söyleyene kadar en iyisi bu)
çok sempatik ve * komedi oyunculuğunu doğru şekilde ifade edebilmiş dizi.
çok hoş ve eğlenceli bir dizi. ayrıca bundan böyle 'çok güzel hareketler bunlar' adlı programda, çocuğunu televizyon dünyasına sokmaya çalışan aileleri ve yanında getirdikleri ilginç çocuklarını bolca göreceğiz sanırım zira programa bikaç defa katılan osman berk adlı veledi ataberk karakteri olarak görmekteyiz.
altan erkekli üstadın döktürdüğü gülmece. üstadın saçı ayrı bir olay, vurgusu, tavırları başka bir konu başlığı.

ikinci sırada ceyda düvenci var. ben bu kızın bu kadar yetenekli olduğunu bilmiyordum, öğrenmiş oldum. geç olsun güç olmasın.

tek bir kötü noktası var o da türk komedi dizilerindeki gülme sesi ayarcısı. oraya kimi oturttularsa artık, memur gibi çalışıyor. her 5 saniyede bir kesintisiz gülme sesi veriyor. ekipten, diziyi izlemeyen bir tek o sanırım. oysa izlese, oyuncu günaydın dediğinde eli seğriyecek, hayatında bir işi de doğru yapıp, dokunmayacak alete.
zamanla çizgilerini bozmazlarsa izlenebilecek güzel bir dizi . bu sıkıcı yaz aksamlarında iyi gidebilir.
uzun zamandan beri yerli dizi izlemeyen biri olarak, ilk bölümünü izledikten sonra izlemeye devam etmeyi düşündüğüm dizidir.
altan erkekli'nin oyunculuğu gerçekten izlenmeye değer.
şen yuva dizi müziği.

Sempatik sevgilim, sempatiğimsin
Bir, üç, beş gün bir hafta, on gün
Aramazsın, aramazsın
Kız sen sebebim olacaksın
Sempatiğimsin
'''Bir, üç, beş gün bir hafta, on gün
Aramazsın, aramazsın'''
Sempatiğimsin
Gitmeeee.. Gitmeeee
Boşa gitmeee
Gitmeeee.. Gitmeeee
Beni terketme
Gitme sevgilim boşa gidersinnnn
Bir, üç, beş gün bir hafta, on gün
Aramazsın, aramazsın
Sempatiğimsin..

(http://www.xdiziizle.com/...empatigimsin-sarkisi.html )
babamın bana yaptığı eziyetleri aynen gördüğüm dizidir Dizide aynısını babası münüre yapıyor .
bu yaz çekilen en komik film olmuş.ne türk malı ne mükemmel çift ne sen harikasın kaç bölüm oldu şen yuvanın ilk bölümünde güldüğüm kadar güldürememiştir.altan erkekliyi ben ilkkez komedi oynarken görüyorum ve ustalığını konuşturmuş adam.'ben kalender şenyuva'derken u harfini söyleyişi mükemmel.disiplinli ve fazla titiz baba..çocuklarının isimleri dahi kendi kurallarına göre koymuş.münir,nurettin...eminim torununun ismini de selçuk istemiştir.
(bkz: şen piliç)
kış sezonuna taşınacağını daha ilk bölümüyle belli etmiş dizidir. fena tutacak bu dizi.
(bkz: sempatiğimsin)
(bkz: bir üç beş gün bir hafta on gün)
güzel bir film ve güzel bir müzik..

(http://www.dailymotion.co...atiyimsin-klip_shortfilms )
ilk bölümüyle bir hayli güldürmüş olan yeni sitcom. altan erkekli, ayşegül atik ve alper kul çok başarılılar. özellikle ayşegül atik' in canlandırdığı kaynana tiplemesi pek sempatik.
--spoiler--
hagi' yi bulamadım ama sabri' ye imzalattım.
--spoiler--
ayşegül atik dpt den emekli bir kadını canlandırıyor her planı o yapıyor. lan böyle kayanana düşman başına kızamazsında lan. seni sever gibi ama sevgisiyle boğuyor. levent üzümcünün yerinde olmak istemezdim. baba manyak kaynana manyak. baba hiç sevmiyor kayanana çok seviyor. adam kafayı yer lan. güzel dizi gibi.