bugün

çünkü ne arabası ne villası ne bahçeli evi olmayan ve sadece kalite telefon dediği saçma bir makineye sahip olarak bir halt işlediğini sanan insandır.
iphone kullanmayı bir halt zanneden kişilere sesleniyorum buradan. önyargıyla yaklaşıp korkmayın o kadar. iphone kullanmak çok basit.*
kendisi şuan tam karşımda oturuyor onun için ıphone sadece mesajlaşmaktan ibaret yazık apple kimliği yok ezikcanın.
sıvazlamalı telefonlardan hoşlanan eziktir.
(bkz: kroyum emme para bende)
Basit düşünceli eziktir. Amerikanın köpeği olmuştur.
belki gerçekten bir halt olan insan.
Nokia 6300 nesine yetmeyen kisiliktir. Sapanla kus avlamak icin o kadar para verilir mi ya la?
henüz nokia lumia ile tanışmamış insandır.
5 sene sonra gelen düzenleme ile ileri görüşsüz bir fanboymuşum itirafını yapıyorum.
Taksitle alınan iphone ile yapılanı ayrı bir mallıktır.
Androidli bir yazarın söylemidir.
Olsa nefessiz ama yok.
Kullanamıyorum. Sevgilimde iphone 6 var. Kullanamıyorum. Şunu yap diyorum yapmıyor telefon geçişler değişik. Eline aldığı ürünün yarım saat içinde kullanma klavuzunu yazacak seviyede öğrenen ben bu aleti kullanamıyorum. insanoğlunun kolaycılık düşüncesinden tamamen uzakta bir dayatmacılık söz konusu. Öğrenememe de değil aslında durum. Kabullenemiyorum.
selam androidli (:
Android zamanında çok kullandım bir halta yaramıyormuş maalesef iOS iPhone geçtikten sonra oh be dünya varmış dedim.
lg kullanmamıştır.
iphone kullanamayan ezik bir yazar söylemidir. fakirdir, eziktir, kendini avutur asjkjdksk.
https://www.youtube.com/watch?v=T4Jz2lGP7M8
(bkz: zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış)
kendilerini toplumda var kılabilmek için illa kendilerince oluşturdukları bir sosyal statü aracına muhtaç olmak durumunda kalan kişilerdir.

aynı özelliklerde, daha ucuz ve ha keza sağlam telefonlar da var iken ısrarla pahalısını seçmek herhangi bir olumlu gösterge değil, yalnızca aptallıktır.
Yahu sen burada kendi yerinde satılan fiyatın kat ve kat fazlasına alıyorsun.

O fiyatın yarısından daha az olan üretim yerlerinde tüm herkes bu telefonu alıp kullanmıyor.

Ama sen kendini havalı zannediyorsun.
Dedi fakir.
zenginsen iphone kullanmak zaten bi halt. kaç senedir android kullanıyorum bıktım telefonların şu kafayı yemesinden. iphone alayım diyorum param yok, ne apk indirebilirsin paran yoksa ne de şarkı...
iphone candır, kullanamayan hevaldır.
her yerdedirler anacım soyları kesilmiyor ki illa ki belirtecek kullandığını zekasız ezikler.. kullanıyorsan bize ne, kullanmıyorsan bize ne git bir köşede sessizce kullan mal mısınız, evet mallar.. akıl fikir ihsan et bunlara yarebbim.