bugün

bazı yerlerde, hala "iphone alan maldır. samsung galaxy s2 süperdir. android çok güzel, ios=bok. apple samsungtan kopya çekti. siz apple ne yapsa alırsınız zaten"
tarzı şeyler söylenmekte. bunları söyleyenlerin çoğu, hiç iphone kullanmamış, samsungu bir bok zanneden insanlar. Apple uzaya çıkaran iphone bile yapsa, bu insanlar beğenmeyecektir. size galaxy'lerinizle başarılar.
kullandığı ipad 2 chipseti ile (ara: apple a5) piyasadaki tüm telefonlardan daha güçlüdür. (ara: powervr sgx543 mp2) önceki nesil iphone'a göre yedi kat daha fazla grafik hızlandırmaya ve iki kat daha yüksek hıza sahiptir. Tarayıcı benchmark testlerinde en yüksek skorları almıştır yani tarayıcı çok hızlandı. Siri'den ve ios 5'ten bahsetmeyeceğim bile. Cihazda Bluetooth 4.0 bulunmaktadır yani cihazda ileride 'near field communication' desteği görebiliriz. 8 megapiksellik yenilenmiş bir kamera bulunmaktadır cihazda ayrıca saniyede 30 karede 1080p full hd video kaydı imkanı da vardır. Cihazda yenilik azmış gibi görünse de görüldüğü üzere tonla yenilik vardır. Samsung'a gelince, sadece iphone replikaları üretmektedir! tüm galaxy serisi iphone çakması tasarımı ve iphone çakması arayüzüyle sırıtmaktadır.
(bkz: seven sikilir siken sevilir)
bluetooth 4.0 versiyonlu bluetooth'a sahip telefon.
piyasaya 3000tl den giriş yapmış olan alet. hız testlerinde galaxy s2 nin arkasında kalmasının yanı sıra iphone 4 den de çok ilerde değildir.
fiyat açısındansa bana kalsa 4000tl den aşşağı olmazdı. böyle bir alet 3000 e satılırmı hiç? ne kadar pahalı yaparsanız o kadar iyi. pahalı olunca daha elit olur , bakın iphone 4 piyasaya 3800 den girmişti , üstelik çekmiyorduda. hiçmi birşey öğrenmediniz?
hayal kırıklığı yaratan telefon. hayal kırıklığı yaratma sebebi ilk defa öncülük yapmak yerine zamanı yakalamaya çalışmasıdır. çünkü samsung galaxy s2 aldı başını gitti, hergün yeni androidli telefonlar çıkıyor ve iphone 4 artık bu telefonlara karşı başa çıkamamaya başlamıştı.

bu sebepten iphone 5 ile devrim yaratmak için 4s sürümünü çıkardılar. aynı 3gs'de yaptıkları gibi. bakalım steve jobs ertesi iphone 5 nasıl olacak?
turkiye fiyati 3300 tl dir.

(bkz: oha)
samsung galaxy s2'nin yanına hem özellik olarak hem de fiyat olarak yaklaşamamış berkecan işletim sistemli selinsu modelli 3300 liralık telefon. bunu türkiye şartlarında alacak adamın ağzına sıçayım ben. ha git apple store'dan 699 dolara 0 shipping ile al, ona lafım yok.
Türkiye'de iphone 5 diye tanınan telefon.
stoklara girmiş olan cihazdır.

http://www.hizlial.com/te...4-gb_02.044.9199.0020.htm

3.800 lira.
görsel
i phone 3 3s gibi 4 ün farklı bi sürümü olarak çıkmıştır. daha farklı özellikler 4 de çıkacaktır ve i phone kullanan bi kişi olarak uzun zamandır 5 i temmuz aylarında çıkaracağını tahmin ediyorum. 4s sadece piyasaya 5 in gelişinin ayak sesleri olarak gösterilmiştir. (bkz: i phone 3s). yinede teknoloji harikasıdır.
3600 lira fiyat konmuş telefon. manyak mısınız lan? telefona bu kadar para verilir mi? ya da bu kadar para istenir mi?
http://www.hizlial.com/te...2-gb_02.044.9199.0018.htm
Türkiye' de niye böyle bir fiyata satıldığını bilmiyorum.

Apple' ın kendi sitesinde, 199, 299, 399 dolar gibi fiyatlara satılmaktadır kendisi. Bunları türkiye' ye getirttiğimizde bir problem oluyor mu bilmiyorum. Bilen arkadaş mesaj atarsa editlerim. Lakin bir problem oluşmuyorsa, türkiye' den almak saçmalıktır. 2 adet getirir, satarım burada 2000 liraya.

(bkz: joker ticaret meslek lisesi)

edit: i just set them up hızla mesaj attı, bir problem oluşmuyormuş. Bu telefonu türkiye' den almak gerçekten deliliktir o zaman.
apple ın kendi sitesinde 199 ,299 ,399 dolar gibi görülen fiyatların hepsi kontratlı fiyatlardır. aletin yurtdışı fiyatı 650 euro falandı sanırım. kısacası sağlam geçiriyorlar 3000 tl ye. aslında insaflı davranıyorlar sana , sen 5000 bile verirsin buna sayın fanboy.
mersedes var lan o fiyata, eski meski gideceğin yere ayfon'a binip mi gidecen, al bunu afyon'a git istersen:http://www.sahibinden.com...-240-dizel-88610067/detay
edit: güncel link.
parası olabileceklerinin alabileciği bir telefondur,
(bkz: hayran bırakan cihaz)
kamera probleminden sonra birde batarya problemi çıkan telefon.

e bu sefer kullanmayı bilmiyorsunuz diye kızacak olan steve de yok.

ne olacak bakalım...
almanya'da 24 ay taksitle * 660 euro'ya alınabilen telefondur.

yani şu an ki euro değeri * ile 1650 lira yapar. ama türkiye'de neden 2777 lira anlaşılması güçtür.
başka ülkelerde yarı fiyata satılırken, öteve möteve bahanesiyle fiyatı katlandığı bilindiği halde, bu haksız vergi sistemine ve zamlara tepki göstermeyen, kuzu kuzu elinde veya cebinde 2-3 bin TL'lik telefonlarla gezince sınıf atladığını sanan kırrolarla doluysa memleket, böyle hükümetler müstahaktır.
hahaha bozuk lan bildiğin bozuk! millet mal amına koyim gidip abandılar buna. ama oh oldu iyi oldu çok iyi oldu hemde.

pili bozuk herşeyi bozuk öö kaka!
shiftdelete.net teknoloji sitesinin telefonun satışını yapan bir firmada çalışan ve ismini açıklamak istemeyen bir yetkilinin açıklamasına dayanarak verdiği habere göre iphone 4s aralık ayının ortalarında türkiye'de de satışa sunulacak.
her yeni cihazında "offf yine yapmışlar, kesinlikle almalıyım" dedirten cihaz. ben değil, hatta hiç hazzetmem android varken. ama işte adamlar pazarlıyor, istediğini de yaptırıyor millete. gözünü sevdiğim dünyası..
darty'de bindirimli hay aksi, indirimli 3299 tl'ye sahip olabileceğiniz alet.

şöyle kaba bir hesapla 2 tane samsung galaxy s2 alınabilir garantili. garantili alınmazsa 3 tane.