bugün

8. nesil yardımsever yazar. Severim kendisini.
anketsever yazar. entryleri anketlerin çokluğuyla göze çarpıyor. çekirdek hastası*. nickimi beğenmesiyle de kendisinin kedilerden hoşlandığı kanısına vardım.
bir başlığın altında bir entrysini görünce geldim, buraya yazdım. hangi başlık hangi entry umrumda değil, unuttum. sana sözlük yazarlığında başarı diliyorum , hoşgeldin.
dört oldu hadi iyisin. *
bir başlığın altında bir entrysini görünce geldim, buraya yazdım. hangi başlık hangi entry umrumda değil, unuttum. sana sözlük yazarlığında başarı diliyorum , hoşgeldin.
beş oldu hadi iyisin.
çirkinmiş.
ben onun yalancısıyım.
yedi oldu hadi iyisin.
peter benchley's amazon dizisini paylaşacağım yazardır.
uykusuzluğa dirençli yazar. maşallahı var.
mizah duygusu çok gelişmiş bir yazar.
(bkz: #15115191) fazıl say gibi 3. sınıf , kendi kendini maskara etmekte , rezil etmekte hiçbir sakınca görmeyen egoist birisini "dünya sanatçısı" olarak lanse etmesi akşam akşam güldürmüştür.

ayrıca 7/24 dine küfredebildikleri bir ülke için "dini eleştiremiyoruz böhü:(" demesi ise bir cem yılmaz şovuna denkti sanırsam.
aynı yerde ikamet ettiğimizi öğrenince, balon bulmuş çocuk gibi sevindim.
Sohbeti iyi gibi görünen sekizinci nesil yazar.
white sea ile birlikte aynı semtte yaşadığımızı öğrendiğim yazar.

(bkz: yok mu arttıran)
inşallah kızdır yazarı.
uzun zamandır çaylak olmamla birlikte sohbet edemediğim yazar. nerelerde acaba...
http://www.youtube.com/watch?v=WOsLkAqbpus parçayı armağan ettiğim yazar.
cok neseli ve yardimsever bir yazar. cok sevdim onu. isim duserse ariyacagim kisilerden biri ve ayrica kedi sever olur kendileri.
Kendisine burdan bir parça armağan etmek istesem de.
Sonra nedense vazgeçmişimdir.
sanırım nedeni hiçbir video açmayan dizüstüm *
ama iş yerindeyim ve buradaki pc ler tıkır tıkır...
içerik bulunamadı.
nicki koministimam sanılan şen şakrak tatlı mı tatlı yazar.
Çok sohbet edemesek bile bunu zamanla kapatabileceğimizi düşündüğüm, sempatik olduğuna uzaktan da olsa kanaat getirdiğim yazar.
''martkedisi değil, nayır nolamaz...'' dedik, nickimizi kurtararak şöyle bi marsa doğru gittik geldik. hoş sohbet yazarlarımızdandır.swh
bu aralar sans oyunlarina sarmis olan biricik sevgili yazar. eger birseyler kazanirsa beni unutmayacagi sozunu tekrardan hatirlatirim kendilerine.
zirveye yaş konusunda çekinceli olarak gelen ancak zirve ortamından keyif alan sempatik yazardır. ayrıca zor zamanımda halimi hatrımı sorup düşünceli biri olduğunu göstermiş samimi yazar.

http://www.youtube.com/watch?v=wtZJg7PUC4Y

şarkıyı kendisine armağan ediyor ve kendisiyle bir dahaki zirvelerde tekrar görüşmeyi umuyorum.
(#24784696) geçmiş olsun diyeceğim yazar. maalesef böyle ruh hastaları çok insanın okurken bile kanını donduran şeyleri yapabilen kişiler hep. tez zamanda intikamınızı almanız dileğiyle.