Cinselliklerini doya doya yaşayan asil(!) halktır.

Bazen en iyisi susmak.
-Ağmad abe yav ben yatıyordım gotümde bir aci olişdi ne iş
-Oğlim seni sanirim duduklemişler.
-neg dudik mi ehee
Yakalandıktan sonra " ouuuu hacım sen mi geldin ? " diyip hiçbir şey olmamış gibi davranmasına verdim şukuyu.
düdüklemek, kadim kürtler arasında normal bir gelenektir.
(bkz: mağarada yaşamanın zorlukları)
Psikolojim bozuldu yemin ederim.
Artik bu tur yasli dedeleri hep vurduruyor mu diye zihnimde dusuncem.
Kürt oldugunu nerden anladınız amk. Konuştukları dil Kürtçe değil ki. Yarram zannediyor ki bilmediği her dil Kürtçe.
En azindan topluluk ortasinda yapmayan gay kurtlerdir.

Ulan surada iki avrupali gay opusse, sex yapsa cagdaslik der bunu kotuleyenleri homofobik olmakla suclarsiniz. Fakat iki sigir, kürt, dede, gormemis opusse seks yapsa ibne serefsiz olur dimi. Ikiyuzlulugunuze sokayim.
adamlar bildigin öz türk cikti hemde türkiyede ki devsirme türklerden degil. irkcilik yapacaksan daha dikkatli ol delikanli
Öşex bulamayınca birbirlerine sarmışlardır.
Şortluya etekliye 'yav hele hele utanmaz arlanmaz namıssıza bak hele tuu ırıspı, ahlaksız yüzü de kızarmiir hiç' diyen ama nedense kendileri döt silke yakalanınca gülümseyen Kürtlerdir.
bunların ne kürt ne türk nede arap olmadığı belli benim tahminim ya afganistan yada tacikistan.
Bu olayı kürtlük-türklük üzerinden değerlendiren net cahildir ki kendileri Sivas'ta bir köy evinde basılan 30 erkeğin ne yaptıkları sorusuna asla cevap veremeyecek olan boş beleş tiplerdir.

ikincisi bu olayı yaş üzerinden değerlendirmek de bir o kadar cahil ve homofobik bir diğer yorumlayış şeklidir. Kişi gay olabilir, isterse 65 yaşında da bir erkekle sevişebilir. bunun neresi ahlaksızlık neresi insanlık dışı ? Hoşuna gitmeyen bir görüntü olabilir o zaman izleme güzel kardeşim, izleme güzel bacım. zorla değil ya ? merak edip açıyorsun işte itiraf et. homofobik olduğunu itiraf ettiğin gibi.

Kişilerin mahremiyeti onları ilgilendirir. mal geldiniz mal gitmeyin bari.
Adamlar katiksiz azeri. Ibnenin milleti yoktur ayrica..
Hay masallah nedir bu durumda bu nu soylenir.
Escinsellik evrenseldir.
(bkz: nobrain dk)
mide bulandirici.

bu serefsizlere, birileri askim, birileri baba diyor.
dilegim o ki masum bildikleri babalarini, eslerini bu halde gormesinler.
http://halkinvekilleri.co...cuklarini-ne-hale-getirdi
yüzleri gülüyor bir de. iğrençsiniz hayvanlar.
Başımdan geçen bir olayı anlatayım.

Bir gün kabus göreceğimden habersiz erken uyuduğum bir gündü. Rüyalarım hep ahh uhh lu dan anlayacağınız üzere ikinci dünya savaşı öldürme sahneleriyle (sanırım national geographic belgeselleri yüzünden)
doludur. O gün bir harabe binadan nazileri izliyordum. Gerçi ben o gün saf değiştirmiş nazi olmuştum. Neyse binanın üstüne çıkıp, gözlem ve keskin nişancılık yapıyım dedim, derken 3. Kattaydım zaten 5 katlı bina aaarrrggghh uuuurrrgggg ses çıkıyordu, yaralı var yardım ediyim dedim, yanlarına gittim, aaaggggg iiiiggg sesler de duyulmaya başladı vay pustlar vayy bizim rakiyi de yaralamışlar. Hemen koştum bir baktım bana bakan pis kokulu yaratık velaa helaa hela vela velvelaa diyordu, adam raki gibi elleri yerde arkasında biri vardı, buyur kardeş hela merdivenin sonunda dedim, raki gibi duran eşşek sesi çıkarıyordu, üsteki vela alttaki hela sonra hep beraber hela vela velvela diyordu.
O an binadan çıkıp, gitmeye karar verdim.
Bilinen tarih yalan söylemez sümer kralı geleneği başlattığından beri zigguratlardan binalara inşaatlarda hep kürtler çalışırmış, o an harabe binadaki kürtlerin dinlenme molası verdiğini anlamıştım. Neyse o gün tanka binip, save aldım uyandım. Arkadaşıma söyledim gurri orispi de giderler dedi, gece yine ayni sesler tanktan indim, yanlarına gidip, gurri orispi dedim bakakaldılar, benim alman olmadığımı dahası türkçe de bilmiyorlar yabancı olduğumu biliyorlardı. Kendi anladıkları dilden konuştum bana sırtlarını pardon diğer yerlerini koçlarını diyim, siz anlayın döndüler, ben de birine de sıktır git deyip, kıçına tekmeyi basıp, aşağı ittim. Adam düşerken bile helaaa diyordu. Nasıl bir çişi varsa adam ölürken bile, helaa diyerek düştü, sakatlandı almanlara dedim sakatlar bizim işimize yaramaz fırına götürün dedim.

Diğeri de öyle duruyordu, ben aşağı indim düşman tankları şehre giderken, ben de sokaklara eritilmiş sabun dökülmesini emrettim. Neyse orda save yapıp, uyandım arkadaşıma bunlar gurri orispi diyince, götünü bana yasladılar, birini öldürdüm diğerini ellemedim dedim. O da sen onları bana yönlendir dedi, ben de o an anladım kürt kürdü görünce düdüğünü saklarmış misali niyetini gizlediğini farkettim. Ben arkadaş yanıma gelmeden kabusumda diğer kürdü aşağı itip, sakatladım, sonra da arkadaş beni kürt sanır da düdükler diye kafama sıktım, arkadaş ölüme dudukleyecekti nasıl bir yokluksa biz de nasıl save almadan ordan ölümüzü izliyorsak artık, naziler son anda yetişti bu mk kürdü orda infaz edildi, beni mezarlığa götürdüler, onu da sabun yaptılar.
insan evde yapar, bears canlandırmaya çalışmışlardır.
ırkçılık diz boyu olmuş. sanırım bu sözlükte kürtlere laf atınca kız düşüyor.
Asansörde yiyişen dayılar ile grup yapması gereken amcalardır. (bkz: asansörde yiyişen dayılar)

Fakat işin aslına bakacak olursak, gayet doğal birşeydir. inşaatta, kendi başlarına yaptıkları tabiat eylemdir. Kimseyi rahatsız ettikleri falan yok. Ona buna tecavüz eden, toplum içinde birilerini taciz eden tiplerden daha iyidir emin olun. Hatta köşe başında ona buna laf atan tiplerden bile daha insancıl oldukları aşikar durumdur.
izlemeyin en az ışid videoları kadar psikoloji bozuyor.
Ulan ne seksmiş amk. Keşke büyümeseydik. Selam verdiğimiz kız kendisini sikecez zanneder oldu artık.