bugün

8 .kattan atlama noktasindayken 3 yıl içinde çok mutlu bir insan oldum herşey güzel olabilir ama kesin güzel olacak diye bir şeyde yok.
Şimdi bi yerden atlasan ne üzüntün kalir ne de ağır sorumlulukların.
Ama insan yarinin bile ne getirecegini bilmediği icin devam ediyor hayata.
Kesin çözüm bulamamaktır. Kesin öldürücü bir şey bulsam...
görsel
bu yeterli sanırım ...
yoktur! ama siz yine de etmeyin nefes almak bu kadar zor olamazdı biliyorum. elleriniz başka birinin eline bir kere olsun değdi mi? evet değdi ilki anneniz geri kalanı boş...
daha söylenecek çok şey, tartışılacak çok konu, koklanacak çok deniz, izlenecek çok film, okunacak çok kitap, dinlenecek çok şarkı ve beynine kazınacak çok insan var.
aradan geçen yıllar sonunda artık kalmadığına inandığım sebeplerdir.
Bugün kaldırımda bakmaya korktuğum, kör ve yüzü parçalanmış (muhtemelen çok ağır bir kaza geçirmiş) biriyle karşılaştım. O insanda enkazdan başka bir şey göremedim.
Şükretmek için yeterince nedenimiz var bence.
intihar, yüzde 1 de olsa yaşamın iyiye gitme olasılığını tamamen ortadan kaldırmaktır.
nefes alamazsın.
yoktur.bunu akp istedi ve insanlar bu yolu seçiyor.polisler de dâhil. çürümüş bir iktidar ve insanları da çürüttü. hepimiz şu an intiharı düşünüyoruz en azından kendi adıma söyliyeyim. çıkış yok çünkü ve ben böyle eriyerek hayatımı izlemek istemiyorum.
Acısız intihar yolunun olmaması.

ilaç içip intihar edince gözümü ertesi gün yoğun bakımda açtım. Maalesef lanet olası bir can var ve acılar içinde kahrolmadan çıkmıyor. Vücut kahpece ihanet ediyor intihar edince.

Benim vücudum uyurgezer halde kendi kendisine gidip söylemiş intihar ettiğini. Sonra yoğun bakımda midemi yıkamışlar.

Geçen gün kendimi iple asmaya çalıştığımda vücudum tir tir titredi kurbanlık koyun gibi. Korkudan vazgeçtim yine.

Hayat cehennemin bizzat kendisidir.
Bunu söylediğime inanamıyorum ama artık annem ve anneannemi üzmemek dışında üzmek istemediğim tutunabildiğim bambaşka birisi var.
Yoktur.
kıyamete 20 sene var yok... kaçırmayın bence.
Savaştan kaçmam.
intihar kolaya kaçıştır ve sevdiklerini cezalandırmanın en acımasız yoludur.
Git gel konya altı saat. Yine gelirsin ve bu defa daha ağır şartlarda. Dünya sınavını vermek zorundasın. Sınıftan kaçınca okul bitmiyor. Sadece çilen artıyor. Kır egonu ve Alman gereken dersi al. Sonra zaten gideceksin.
intihar imkânının olmaması. kişisel olarak intihar etmenin imkânsız olması. yaşama içgüdüsü. yaşama çabası.
yarinlardir. bir dk muzik degistirem gerekiyor.
hayat her şe.... huahauha daha sikilecek çok yıllarınızın olması :*
aile başka seçenek yok.
intihar edersen kıyamete kadar ettiğin intiharın acısını tekrar tekrar yaşarsın

(bkz: kabir azabı)
sözlüğe entry giremezsin o zaman...
Ama umut? Ama sevgi? Ama emek? Ama zaman? Ama ama ama Allah?