bugün

uludağ sözlük'te sorumluluklarınızın olması. zaten online yazar sayısı az...
imansız şekilde intihar edenlerin ebediyen cehennemde kalacak olması.
imanlı olarak intihar ederse cezası bitene kadar burada kalacak.
Çok sıcak çooook!

görsel
Allah "bana güven" diyor, onun sözünü çiğnemek istemiyorum.
işte benim güvensizliğim Allah'a değil, kendime..
Allah ın rahmetinden uzak kalmamak.
görsel

işte budur.
kulak arkamızın hala doldurulmamış olmasıdır. sıra oraya da gelmeden ölmek yok ulan 1!!!!!!1!1.
Ama umut? Ama sevgi? Ama emek? Ama zaman? Ama ama ama Allah?
sözlüğe entry giremezsin o zaman...
intihar edersen kıyamete kadar ettiğin intiharın acısını tekrar tekrar yaşarsın

(bkz: kabir azabı)
aile başka seçenek yok.
hayat her şe.... huahauha daha sikilecek çok yıllarınızın olması :*
yarinlardir. bir dk muzik degistirem gerekiyor.
intihar imkânının olmaması. kişisel olarak intihar etmenin imkânsız olması. yaşama içgüdüsü. yaşama çabası.
Git gel konya altı saat. Yine gelirsin ve bu defa daha ağır şartlarda. Dünya sınavını vermek zorundasın. Sınıftan kaçınca okul bitmiyor. Sadece çilen artıyor. Kır egonu ve Alman gereken dersi al. Sonra zaten gideceksin.
intihar kolaya kaçıştır ve sevdiklerini cezalandırmanın en acımasız yoludur.
Savaştan kaçmam.
kıyamete 20 sene var yok... kaçırmayın bence.
Yoktur.
Bunu söylediğime inanamıyorum ama artık annem ve anneannemi üzmemek dışında üzmek istemediğim tutunabildiğim bambaşka birisi var.
Acısız intihar yolunun olmaması.

ilaç içip intihar edince gözümü ertesi gün yoğun bakımda açtım. Maalesef lanet olası bir can var ve acılar içinde kahrolmadan çıkmıyor. Vücut kahpece ihanet ediyor intihar edince.

Benim vücudum uyurgezer halde kendi kendisine gidip söylemiş intihar ettiğini. Sonra yoğun bakımda midemi yıkamışlar.

Geçen gün kendimi iple asmaya çalıştığımda vücudum tir tir titredi kurbanlık koyun gibi. Korkudan vazgeçtim yine.

Hayat cehennemin bizzat kendisidir.
yoktur.bunu akp istedi ve insanlar bu yolu seçiyor.polisler de dâhil. çürümüş bir iktidar ve insanları da çürüttü. hepimiz şu an intiharı düşünüyoruz en azından kendi adıma söyliyeyim. çıkış yok çünkü ve ben böyle eriyerek hayatımı izlemek istemiyorum.
nefes alamazsın.
intihar, yüzde 1 de olsa yaşamın iyiye gitme olasılığını tamamen ortadan kaldırmaktır.
Bugün kaldırımda bakmaya korktuğum, kör ve yüzü parçalanmış (muhtemelen çok ağır bir kaza geçirmiş) biriyle karşılaştım. O insanda enkazdan başka bir şey göremedim.
Şükretmek için yeterince nedenimiz var bence.
aradan geçen yıllar sonunda artık kalmadığına inandığım sebeplerdir.