bugün

Çok uzakta aramaya gerek yok. Sadece yaşıyor olmak, hala nefes alabiliyor olmak bile bir sebep. Elbet bir gün aydınlık günler gelecektir.
Yaklaşık 10 dakikadır şuraya bir şeyler yazmak için çabalıyorum. Hayır bulamadım. Gerçekten bulamadım.

Bir insanın içindeki tüm zeka pırıltısı mı körelir ya?

Bir insan hayallerinde bile gelecek kaygısı güder mi?

Bu kafayı haketmedim.
annen üzülür amk. kendini düşünmüyorsun bari kadını düşün.
Canım çok tatlı.
yoktur! ama siz yine de etmeyin nefes almak bu kadar zor olamazdı biliyorum. elleriniz başka birinin eline bir kere olsun değdi mi? evet değdi ilki anneniz geri kalanı boş...
gerçekleştirilmemiş hayallerin varlığı, ve anne ulan anne.
Entry girmek
Bence gayet orjinal.
patates kızartması, müzik, heyecan, sevgili, sevgi, spor sonrası sağlıklı hissetme anı falan. ne bileyim oğlum etmeyin intihar falan ya. gerçi orası size kalmış. gerçekten yaşamaya değer bir şey yoksa hayatınızda ve kendinizde bu hakkı buluyorsanız sizi kimse durduramayacaktır zaten. ama birkaç tane de olsa sevdiğiniz varsa yapmayın. hayat gerçekten kıymetli bir şey lan. sevdiğinizin geçirdiği bir kaza sonrası, ağır bir hastalığı atlattıktan sonra, kilometrelerce bisiklet sürüp / koşup yorulup nefes nefese kalınca insan bazı şeylerin önemini anlıyor. cidden yapmayın amk

edit: 3 haftadır çektiğim hastalık sonrası düşüncelerim : artık pek bir nedeni yok gibi. ha kendimi gidip öldüremem o ayrı konu. tabiri caizse götüm yemez. ama gerçekten eskisi gibi bulamıyorum neden.
arkada bıraktıkların.
bir sebep yoktur, birçok sebebi vardır. günah olması , ya aileniz , sevdikleriniz , kendinize olan saygınız , bütün bunları bir düşünsenize. intihar edince neyin düzeleceğine cevap bulamamanız. intihar etmeyince ne olacak peki derseniz. hayat devam edecek. belki acı verecek ama bilmiyorum. en azından maçı siz bitirmeyeceksiniz , son düdüğü siz çalmayacaksınız , hükmen mağlup olmayacaksınız. uzatmalar hep oynanacak. belki bir umutla , belki çaresizce.
"Her şeyi geçtim de annem var" diyebilirim.
görsel
bu yeterli sanırım ...
her gün düzenli olarak ankaranın en güvenli(!) yerine insanların yoğun olduğu saatte çık. eğer yaradana inancın varsa yakın bir zamanda intihar etmeden günahsız bir şekilde hakka kavuşmuş olursun.
daha söylenecek çok şey, tartışılacak çok konu, koklanacak çok deniz, izlenecek çok film, okunacak çok kitap, dinlenecek çok şarkı ve beynine kazınacak çok insan var.
görmek istediğim bazı yerler.