bugün

Çok normal bir eylem.
Bir kaç yıl önce yaptığım eylem. Hatta kısa sürede o kadar iyi dost olduk ki şehirden ayrılırken evimin anahtarını ona bırakmıştım. Her ihtiyacımda yardımıma koştu bir kez pişman etmedi. Evet. Teşekkürler.
internetin sosyalleşme ortamı olarak kullanılmasının bir örneğidir. internetten sevgililerim de oldu arkadaşlarım da halen görüşürüz hatta bazılarıyla. yolda hiç tanımadığınız birine merhaba demekten daha kolaydır internette birine merhaba demek. sonuçta toplumun içinde iyisi de var kötüsü de internette öyle. çok iyi dostluklar,arkadaşlıklar,aşklar evlilikler olabilir.
Konuşmanın devamında güven duygusunu karşı taraftan hissediyorsanız halka açık kalabalık alanlarda buluşup kişiyi daha iyi tanıyabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışıp sohbet etmek iyidir. internetten tanışılan insanlar çoğu zaman çevrenizde ki insanlardan daha iyi gelir size.
mümin ise neden olmasındır. Değil ise de tebliğ için buluşulabilir. Kuşkusuz Allah adını yayanlarla birliktedir.
genelde böyle buluşuyorum zaten.
(bkz: böbrek gitti)
Sadece sevişmek için yapılandır. Yok arkadaşlık yok bilmem ne güldürmeyin. Evet.
2000 li yılların başında çok yaygındı bu. Şimdi insanlar daha temkinli birbirine karşı.
böbrek mafyası olabilir dikkat etmek lazım.
sanal arkadaşlıklar ayrı bir keyif veriyor. sanal bir arkadaşımla buluşmayı çok isterdim ama o sanal rahatlığı buluştuktan sonra yitirebilirim gibi geliyor.
böbreklerimi seviyorum.
gayet normal. sözlükten biriyle görüşmüştüm güzel vakit geçirmiştik sinema vs. sonra sıkıldım.
normaldir, büyütmemek gerek.
insanların önyargıyla baktığı çokta ütopik bir konu değil aslında.karşımızda ki insanla ilgili fikrimiz ne olursa olsun hal ve hareketlerimiz koşma değilde yürüme şeklinde olmalı.
bir tatlı telaş.
neden olmasın ki ön yargı ile yaklaşmamak lazım ben buluşurum.
Bi cafede barda tanismakla ayni seydir
Internetten tanışınca ne farki varki uzaylımıki sosyal medyadaki insanlar?disarda her gun gordun insanlardan oluşuyor
Beyin güzel bi nimettir kullanmasını bilene.
Tanımadan, ölçüp tartmadan buluşanların yaşayacağı hayal kırıklığı muhtemeldir. Ha kilo boyla sorunu olmayan insanlarsa iki tarafta, gayet olası bir durumdur. Bu çağda insanlar evden çıkmıyor ki orda burda tanışsın.
ayaklarım ince olduğu için internetten aldığım ayakkabılarda sorun yaşamıyorum. ne gelirse oluyor.

bu nedenle sıklıkla yaptığım şeydir.
ilk olarak benim yaşadıklarımdan bahsedeyim. Sosyal medyadan özellikle instagramdan tanıştığım her kız mesajlarda olduğu gibi yaşamıyor maalesef. Çünkü mesajlarda özgüven seviysi bayağı yüksek ama karşılaşınca veya buluşunca çok pasif kalıyorlar. Belki de bana öyle denk gelmiştir. Kendini kanıtlaman veya düşüncelerini karşındakine mesaj yoluyla anlatman pek zordur. Buluşunca da paşa sen olursun. Zor bir süreç olsa da internetten biri ile tanışmak farklı bir deneyimdir. Tavsiye ederim.
böbreklerin mevcudiyetini sürdürmesi için yapılmaması gerekendir.
Bazen güzel sonuçlar doğurabilen bir eylem.
buzların içinde bir küvette yarı baygın vaziyette böbreksiz bir şekilde uyanmanıza sebep olabilecek sakıncalı eylem.

(bkz: organ mafyası)
Ekşiden 1 ayda 3 kızla buluştum, ulu da daha mesaj atan bile yok. iyidir gezer tozar yemek yersin farklıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar