bugün

kolaylıktır, rahatlıktır.
Bu devirde kaçınılmazdır, büyük kolaylıktır.
beden sıkıntısı yaşanmıyorsa en ideal olandır. hem daha uygun fiyat, hem daha çok çesit.
artık yıldım. ayakkabı modelinden midir nedir ne halttır geliyor ürün evde gidiyorum başta bişey yok sonra tabandan cart curt sesler geliyor kara basar gibi.

görsel

amk senin nayki
Icinize sinmeyen bir ürün kullanmaya razi olmaktır.
toplumsal açıdan pek hayra alamet değildir. insanı asosyalleştirir sonuçta ticarette bir iletişim ve diyalog şeklidir bu tip alışverişler insanlar arası diyalogları zedeler ki zaten son zamanlarda suç oranlarının artış göstermesindeki nedenlerden biride internettir. internet yararlı olmadığı zamanda insan için büyük bir tuzaktır en iyisi bakkal resul amca'dan, manav nuri abiden, tekelci ahmet abi'den alışverişe devam ediniz...
internetten alışveriş yapmayı çok seviyorum. kargo gelince sürpriz gibi oluyor.
tehlikelidir.
Hagagagagahha lan aminakoyim abim internetten geçen gün sipariş ettiği toms ayakkabıların,kardeşler kundura çıkmasıyla bir kez daha güvenilir olmadığını anladım aq. Bu da çıkan ayakkabı
(img:#900667)
Agaggagagag sitede budur arkdşlr http://www.kislikbotfirsati.com orospu çocukları cat için 60lira fiyat çekmişler aq.
bayıldığım eylem, bu şekilde kendimi ödüllendiriyorum arada, kendi kendime sürpriz falan yapıyorum, hoş oluyor yani.swh

çok şanslıyım ki bir iki aksilik dışında bir sorun olmadı aldığım ürünlerde.tavsiye ederim.
En sevdiğim olaylardan. Şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım.
(bkz: ebay)
Eğer ilk alışveriş ise ciddi bir gerilmeye neden olur. Acaba site güvenilir mi? Kredi kartı bilgilerim başkasının eline geçmiş midir? kaç günde kargoya verilir? gibi soruların arasında entera basılır. Tabi bi zaman sonra insan alışınca mağazada yapılan alışverişten bi farkı kalmaz.
Madem bu kadar yazdım kendi alışveriş siteleri hakkında da yorumlarımı sıralayayım. Belki bi arkadaşa faydam dokunur.
Limango, iyiydi kapandı.
Markafoni iyi sitedir. Fişini attığım ve alalı 2 ayı geçen ayakkabının bile ücretini iade ettiler.
Defacto süper bi site. Kargoya verme, iptal edilen alışverişin ücretinin iadesi gibi konularda çok hızlılar.
Yargıyayinevi özellikle kpss kitabı almayı planlayanların mutlaka uğramaları gereken site. Önceki yıl basılmış kitabı %65-70 indirimle satıyorlar.
istanbul bilişim, Bulaşmayın!!!
gold, tavsiye etmiyorum.
D&r, tedarik süreci çok uzun sürüyor maalesef. Onun haricinde iyi.

Aklıma gelen siteler bunlar işte.
kendi deposu olan, bilinen siteleri kullanmakta fayda var. hepsiburada gibi siteler mesela. şahısların ilan verdikleri sitelere bulaşmayın. olursa kendi şehrinizden alışveriş yapıp, direkt temas kurun.
http://www.kingdukkan.com var birde. iyi hoşta ürün çeşidi az şuanda. günlük bir kaç adet ekliyorlar.
hepsi burada güvenilirdir , 5 yıldır kullanıyorum.
Bankalar sanal hesap açıp işlem yapmanıza imkan verebiliyor . Bir nevi internet parası hesabı. Tavsiye ederim zira kredi kartı ile alışveriş şu Zaman'da sıkıntılı malum bizi kıran kırana.
artık gittikçe yaygınlaşmıştır, bu zamana kadar onlarca kez alışveriş yaptığım için ben de tecrübelerimi paylaşayım belki faydam dokunur dedim.

sahibinden : get'siz ürünlere pek aldırış etmeyin, almadan önce satıcı ile mutlaka irtibat kurun.

hepsiburada : büyük oranla sorunsuz alışveriş ama pahalı ürünler.

gittigidiyor: satıcı ile irtibat şart, bazı kredi kartlarında sıkıntı olabilir.

sanalpazar: satıcı ile irtibat önemli, güvenli site.

de facto: iyi alışveriş sistemi kurulu ama defacto'nun ürünleri kötü be abicim, başka markadan al en iyisi.

markafoni : güzel indirimler falan oluyor, bedeninizi falan iyi biliyorsanız rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

vatan: teknolojik ürünler gönül rahatlığı ile alınabilir.

n11: satıcı ile bi konuşun derim, bazen ufak tefek pürüzler çıkabiliyor, ama genel olarak iyi, orijinal saat almışlığım var hala takarım.

evmanya: her türlü ev ürünü alınabilir, şu an evmanya'dan aldığım koltuğun üstünde oturup evmanya'dan aldığım masanın üstündeki bilgisayara bakarak yazıyorum.

boyner: iyidir, karışık ürünler, bazen fırsatlar falan oluyor, kullanılabilir.

morhipo : bu da güzel bak, burda güzel gömlekler falan oluyor, tavsiye ederim.

aklıma gelenler bunlar, sorunuz olursa falan sorabilirsiniz, teşekkürler, iyi forumlar. *
Hic yapmadigimdir. Dokunmadan alamam.
https://www.buroperde.com sitesinden aldığımız jaluzilere matruşka muamelesi yapıp 48 ayrı pakete koyup mesaimizi paket açmaya harcatan site kardeşim bu neyin güvenliği korkma kırılmaz
(bkz: açılın beyler reklam yapıyorum)
1 hafta sonra gelecekmis bakalim. Insallah olur bana uyar guzel bisey cikar.
2 tane flash bellek aldım. (bkz: hepsiburada com) dan ilk alışverişimdi aslında tavsiye ederim.
gayet akıllıca olduğunu düşündüğüm ve sürekli yaptığım eylem.
Ayakkabı aldım internette fotolarla çok kaliteli duruyodu eve gelince dandik çıktı.

Markasını da veriyim mecrea.