bugün

geniş bir alışveriş sitesi.
http://www.hepsiburada.com
ürünlerinin bazılarının altında "şuan stoklarımızda bulunmamaktadır" yazısıyla ulan hani hepsi ordaydı nerde hani diye isyan ettiğimiz e-ticaret sitesi.
tecrübe ve sonuçlar:

1) hepsiburada.com'dan bir ürün sipariş edip, ödeme yapınca.* 3 hafta bekleyip paranızla rezil olursunuz.

2) 4. haftata bir adet email ödemesini yaptığınız ürünün ürünün stoklarında olmadığını öğrenirsiniz ve ileriki yaşlardaki olası kalp krizlerine dayanıklı hale gelirsiniz.

3) 1 haftayı telefonda geçirir muhasebe bölümündekiler telefonda geçirir, yeni arkadaşlar edinizsiniz.

4) 4 hafta sonra başlangıçtaki halinize geri dönerek çölde devesini kaybeden bedevinin devesini bulduğu andaki mutluluğunu yaşarsınız.

5) sonra en yakın teknosa*' bayiine gidip aynı ürünü %5 daha ucuza dokunarak koklayarak severek alırsınız.

(bkz: bu entryde sanal reklam kullanilmaktadir)
internetten alışverişin en kazıkçı ve güvenilmez sitelerinden biri
doğan holding*e ait bir sanal alışveriş sitesi.Bir siparişi istanbul içinde dahi bir haftadan önce gönderemezler ,sitede telefon yoktur zaten ,emailler de cevap vermezler ,online destek diye de atmasyon birşey koymuşlardır kimse bakmaz bile.Uzun lafın kısaısı 1,2 kere burdan birşey aldım hiçbiri zamanında gelmedi hatta enson ayın 13 ünde sipariş verdim ayın 19 u hala siparişiniz kutulanıp kargoya verilecektir yazıyor.Kesinlikle ciddi çalışmayan bir kuruluş.
adanaya üç gün içerisinde sorunsuz bir şekilde sipariş gönderen firma. şahsen henüz bir sorunla karşılaşmadım fakat tabii ki çevrenizde bir mağaza varsa birkaç kuruş fazla bile olsa gidip mağazadan almanızı öneririm.
24 temmuzda siparis ettigim hafiza kartini hala tedarik edememis rezil firmadir. guya buyuk firmadir. fakat bir kucucuk hafiza kartini tedarik edememektedir. bir daha alisveris yapmak mi tovbedir. en kisa zamanda dava acacagim firmadir.
sipariş iptali konusunda bazen ağır davranabilen, fakat ültimatomların genellikle netice verebildiği ender firmalardan. ürün 4.günün sonunda temin edilemeyince, "eğer yarın da temin edemiyorsanız iptalini istiyorum" deyin. büyük ihtimalle ertesi gün size "kargoya verildi" mesajı geçilecektir.

herşeye rağmen milyara yakın siparişimi üstlenen bir ara satıcı hepsiburada. neyseki elimdeki hiç bir ürün garanti kapsamında dahi olsa bozulmadı. bozulsaydı herhalde canım sıkılırdı.
dvd filmlerde acaip indirim yapmış alışveriş sitesi.
Şimdiye kadar sadece dvd film aldığım ve bir sorunla karşılaşmadığım alış-veriş sitesi. Fakat yine de doğru ürün gönderme, teslim süresi ve garanti gibi hususlara dikkat ederek, piyasada araştırma yaparak alış-veriş en güzeli olacaktır. *
Telefonla ulaşılacak bir müşteri hizmetlerine sahip olmayan, aldığım her üründe beni sorunlarla başbaşa bırakmış alışveriş sitesi.
bilimum bjk store ürünlerini aldığım site. hiçbir üründe sorun çıkarmadılar. kayseri'ye 2 günde formamı ulaştırmışlardı. ayrıca saniye saniye ürünümün nerde olduğunu nereye teslim edildiğini bana bildirmişlerdi.
şimdiye kadar 20 den fazla ürün satın aldığım ve hiç bir sorun yaşamadığım alışveriş sitesi.
stoklarında mal bulundurmadığı için siparişi verilen malı tedarik etmede geciken site.
4 gündür beklitiyor beni.
Ürünlerin altına 3 gün içinde kargoya verilir demesine rağmen 1 haftadan önce kargoya teslim edemeyen alışveriş sitesi.
paranızla rezil olacağınız bir alışveriş sitesi!!!
Güvenilir bir alışveriş sitesi geç bile olsa aldığınız şey elinize ulaşır.
yazılan entrylere bakılırsa ben bunlardan alışverişi bıraktığımdan beri hala bir arpa boyu yol alamamış online satış sitesi..
an itibarıyla entry girmekte olduğum bilgisayarımı aldığım, şu ana kadar bir yamuklarını görmediğim site.
1 kere alışveriş yaptığım 2 gün içerisinde siparişimi gönderen hiç sorun yaşatmamış olan online alışveriş sitesidir.
doğan'ların güzelim sitesi. alt yapı olarak iyi izlenimini veriyor. bir de arızalı ürün göstergeleri güvenilir olsa tek geçilecek.
reklamlarını rafineri reklam ajansının yaptığı sitedir.
almak istediğim panasonic EW 3122 tansiyon ölçme aletinin piyasa değerinin 200 ytl çivarında olup hepsiburada.com da 135 YTL ye satılıyor olmasından kıllanıp araştırma gereği duymama sebep olan çakma ürün satan firma.

hepsiburada.com'daki ürün
ürün resmine dikkat.

http://img157.imageshack....157/2664/panasonicef6.jpg

buda orjinali :

http://www.panasonic.de/i...Diagnostec_EW3122S800.jpg
diğer alışveriş sitelerine oranla daha ucuz olan alışveriş sitesi.
D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş. nin tescilli markası olan bir alış veriş sitesi. bir kere alış yaptım ama hala onlardan bir veriş beklemekteyim. 4 gün önce 25 adet dvd kutusu siparişi verdik (şehir merkezine gidemiyorum a.q, gitsem kendim alıcam bir yerlerden) hale gelemedi soktumunun şeyleri. hergün düzenli olarak mail atmaktalar "kargonuz paketlendi" - "kargonuz teslim edildi" - "kargonuz falanca yere yola cıktı" - "kargonuzu şurdan takip edebilirsiniz" - "kargonuz şuraya yönlendi" ama bir türlü gelemedi kabız şey.

sabah gittim kargo şirketine, ne gelen var ne giden,bakalım ne zaman gelecek hanfendi diyorum, gözükmüyorki diyor?? alla alla diyorum bende tabi. "başka bir kargoya mı verdiler" diye gidip netten bakıyorum, yooo. gerildim kasıldım sinir oldum resmen. gerci 16 ytl lik bir alış yaptım (bakın veriş demiyorum ısrarla). yarında gelmezse artık "cayma hakkı" diye bişey varmış, kıllıgına o hakkımı kullanıcam. ya bırak allasennn sdfasd