bugün

entry'ler (13)

aa

okulda dersanede herkesin deli gibi oynadığı oyundur. stres olacak başka şey bulamamışlar.

ders çalışamamak

3 gündür çalışamıyorum ya şaka gibi. ondan öncesinde de zorla çalısıyordum. lys denen illet var çalışmam lazım ama olmuyor. bütün gün yatıyorum, yaptığım tek şey tavanı izlemek.

kızların whatsapp grubu

çok konuşulur. öyle ki 1 aylığına sessize aldığım oldu.

çocuk olmak

en ufak bir şeyle mutsuzken birden mutlu olabilmek. şimdi mutlu olabilmek öyle zor ki.

anne sözleri

ne kaybediyorsan sinirliliğinden kaybediyorsun.

ailede akp ye oy veren birinin olması

sürekli konuşulup, tartışılıp oy vermemesi söylenir. ve başarılır.

internetten alışveriş yapmak

beden sıkıntısı yaşanmıyorsa en ideal olandır. hem daha uygun fiyat, hem daha çok çesit.

aile

her anınızda yanınızda olan, karşılıksız seven insanlar topluluğu. iyi ki varlar. anneye sarılıp dertleşmek gibisi yoktur.

yalnız kalınca kendi kendine konuşan yazarlar

benimdir. aynanın karşısına geçip konuşurum. ağlarım, kızarım, gülümsemeye çalışırım.

unutulmaz sevgili sözleri

yanına geleceğim ve o kelebek misali gülüşünü görmeden uyuyamaz olacağım.

sözlük yazarlarının hayalleri

mutlu olmak, çok çok mutlu olmak, onunla mutlu olmak.

giden kişiye söylenen son sözler

hoşçakal dendi. ama o hoşçakal lütfen bırakmayalım birbirimizi diye bağıran bir hoşçakaldı.

sözlük yazarlarının itirafları

hayatım her şeyim olan kişi yok artık. sürekli üst üste geldi her şey, belki sinirle bazı ithamlarda bulundum ama öyle görünüyordu. son tartışmamızda da beni umursamadığını gorünce ben ben değildim ki. yok oldum ben, yaşamıyorum. bana hoşcakal dediğinden beri yaşamıyorum, sustuğundan beri yaşamıyorum. sevgimiz her şeyin üstesinden gelemedi, gurura yenildik belki de. bu bir sınavdı biz sınavı geçemedik lanet olsun ki geçemedik. geleceğimi kaybettim ben, her şeyimi kaybettim