bugün

radyo günleri gelecekse neden olmasın dediğim durum. tv' de olmasın amk.
yeni nesil bebeler kızsızlıktan ölür. ulan adamlar dışarda kız nasıl tavlanır bilmiyor amk ciddi ciddi. kız çevresi olan kankaya yalakalık yapmak ne hiç bilmiyor deyyuslar faceden instagramdan düşürüyorlar öyle.
dünya daha güzel bir yer olur muydu bilmiyorum ama benim gibi asosyalliğin zirvelerinde dolaşanlar için pek hoş olmazdı.
Vallahi çok iyi olur heralde.. Her seyden önemlisi şu nekromanyaklar pedomanyaklarin önu kesilmiş olur. Ne bileyim deepweb miş goreymiş bunlarin şeyi biter yani.
dünya çok daha güzel bir yer olur. kesin ve net.
var gücüyle devam eden toplumdaki ahlaki bozulma yavaş yavaş olsa da düzelmeye başlar.
90'lardan cikma sebebi bu internettir.

fakat kapatilsa o guzel 90'lara tekrar donulemez.

cunku o yillara donulebilecek ahlak kalmadi. hadi ahlaki buldun bi yerden tedarik ettin diyelim maneviyat yok.
merak ettiği bilgiye anında ulaşmaya alışmış bu nesil bilgiye ulaşmak için kitaplara gömülür.
herkes kitap kurdu olur.
chrome daki internet yok oyunu oynanma rekoru kırabilir. görsel
eski guzel gunlere doneriz. hatirlayanlara.
Ata biner cirit oynariz.
zaman uzar.
güzel olur.birşeyler okuruz.
dünya genelın de aslı askeri teknoloji olan internetin kapatılması sonrası olacaklardır.

aslında cok cok ıyı olur kıtap okuyanların sayısı artar . insanlar yaşadıkları yerlere bağlı olurlar başka yerlerı ancak kart postallarda görüp hayal ederler. stres azalır. tabi kötü yanı hastane ve kamu kurumları berbat olur tahlil sonucu alana kadar rahmetli olursun .
Televizyonda reytingler artardı.
ASıl o zaman iletişim çağı başlar.
cep telefonundan 50 mesajı 100 kontöre atarak haberleşiriz.
ansiklopediler tavan arasından iner, eskisi gibi salonların büfelerinde dekor olur.
öğrenciler meydan larousse den temiz ödev yapar.
insanlar bunalıma girer sonra intihar vakaları başlar delirenler olur yani çok kötü şeyler olur çok.
aydinoglu gibi değerli bir yazarın entrylerini görmekten dünya mahrum kalacaktır.evet.
Yeni nesilin doğum oranı %90 azalır. Günümüzdeki ilişkilerin başlama şeklini bir gözden geçirin.
Çok ciddi söylüyorum, intihar edecek kişiler tanıyorum. O kadar vahimleşir durum.
Twitirda tt olur.
haber ve iletişim hastalığı bizi bunalıma sokar . eski zamanlarda olduğu gibi efsaneler artar kültürel çeşitlilik artar ornegin güzellik kavramı bile bölgeden bölgeye değişir. vaktimizi daha iyi kullanırız ve birbirimize zaman ayiririz .
Ders çalışırız, notlar yükselir. Hatta ülke ilerler.
valla kendimize geliriz. bi bok olmaz.