bugün

entry'ler (52)

bob ross

bob ross sayesinde genellikle her üniversitede bulunan galiba üniversitenin kadrolu öğrencisi durumunda olan kıvırçık saçlı erkek öğrenci statüsündekilere takılan lakap bob olmuştur.

elin kızı

elin oğlu gibi ayni formatta rus Ukrayna Lübnan, güney Kore ,Amerika, Polonya ,kanada dan güzel kızların katıldığı program olsa inanın reytingler tavan yapar . programı basarlar

kışın etrafta hiç böcek sinek olmaması

evimde bir kara sinek vardı salonda idi kişın hayatta kalmayı survior u kazanmaya yakındı bu açıdan saygı duyuyorum adini da turabi koymuştum ilk kez sinekle arkadaş olmuştuk arada yediriyorum onu mutfağa falan getiriyom derken kardesime onu gösterdim dedim bak tam anlatacam hayat hikayesini pat diye vurdu turbo turabi'ye çok kızdım çok, sineğe nasıl sağlık müdahalesi yapılır bilmediğimden bıraktım sonra baktım turabi tekrar canlandı uçuyor falan simdi takiliyoz turabiyle yazı bekliyoruz .yaz gelince sineklerin atası olacak

maymun alsam ne zaman insan olur

dişi maymun alıp Evlenilecek kız olmasını beklemek gibidir .

ilber ortaylı kpss ye girse alacağı puan

kpss tarihi ile ilber hocanın tarihi arasında çok fark var elbet tarihten bir kaç yanlış çıkar , genel kültür :50 net genel yetenek : 55 net gibi

yazarların askerliklerini yaptığı yer ve rütbeleri

trablusgarp - yeniçeri .

r harfini söyleyemeyen insan

ünlü şovmenimiz ilk zamanlarında sempatikiğini ve kendini tanıtma adına içinde en çok "r" harfi geçen şarkıyı "r" hafini diyemeyerek herkes tarafından dikkat çekmiştir. gemilerde talim var

hadi müslümanlar bunu da açıklayın

arkadaşım biraz kitap oku ön yargılarının beyninin önünü kapamış bu soru aklıma "karadeniz Türkiyenin üzerindeyse neden yukardan aşağıya dökülmüyor" sorusunu getirdi.

kemal kılıçdaroğlu na en çok yakışacak meslek

banliyo biletcisi.

zuhal topalda 9 aydır talibini bekleyen adam

keciören metrosu gibi bir kaderi vardır.

şu an olmak istediğiniz yer

30'lu yaşlarda bunu utanarak yazıyorum ama kesinlikle bir çocuk gibi anne ve babamın yaninda olmak isterdim .karanlık çökünce yalnızlık ve özlem ortaya çıkıyor.

en güzel arabesk şarkılar

bana sor - ferdi tayfur bu şarkının ritmi beni hipnoz ediyor ve uyuya kalıyom belki de en yavaş şarkılardan dır.

sınıfınızdaki en arka dörtlü şimdi ne yapıyor

biri insan tüccarı
ikincisi halk kahramanı oldu
üçüncüsü papua yeni gine mafyasına karıştı
dördüncüsü lezbiyenimsi angelosakson oldu.

her şey kaybedildiğinde dinlenilecek şarkı

eksik bir şey mi var - ezginin günlüğü
yine karlar yağdı gönül dağıma - musa eroğlu
açma yaram derindedir - musa eroğlu.

beni görüp duyup allah yok dememe rağmen

ön yargınızı bir kenara bırakın ve mesnevi vb kitaplar okuyun , bilimi inceleyin bu mükemmel yapıda yaratıcıyı göreceksiniz

internet tüm dünyada kapatılsa olacaklar

haber ve iletişim hastalığı bizi bunalıma sokar . eski zamanlarda olduğu gibi efsaneler artar kültürel çeşitlilik artar ornegin güzellik kavramı bile bölgeden bölgeye değişir. vaktimizi daha iyi kullanırız ve birbirimize zaman ayiririz .

işbaşı eğitim programı saçmalığı

işbaşı eğitim programı dahilinde çalışanların parasını bir müddet devlet ödüyor amaç işsiz kişiler mesleklerinde tecrübe kazanması veya meslek öğrenmesi fakat bu işbaşı eğitim programı işverenlerin çakallığı ile hazır alacakları elemanı bu program dahilinde gösterip aylarca bedavaya çalıştırıyor ve parayı devlet ödüyor.

ortaokul ve liselere kodlama dersinin gelmesi

patlayacak olan ders tir ülkemizde daha mühendisler kodlama bilmiyor ken siz çocuklara nasıl öğreteceksiniz? o dersin adi kodlama değil kopyala-yapistir olur anca.

camiye gitmeme nedenleri

caminin huzur dolu bir havası vardır çünkü herkes ibadeti ile meşguldür kimse kimse ile ilgilenmez herkes kendi ile başbaşa dır ibadet ve dua.

en iyi film müzikleri

en büyük şaban filmi cahit oben https://youtu.be/2oicpkql6me