bugün

hemşeri hemşeriyi gurbette öper. deyimini hatırlatan görsel.
Memlekete dair bütün umudumu bitiren sapıklardır. Üstelik sayıları üç-beş de değil.
görsel .
Su kadar ozguvenimiz olsa yeterdi be.

Gezmeliyiz yazmis herif amk*
intagram kızları da böyle ekran alıntısı alabilmek icin sekilden sekile giriyorlar.
profilinizi de mesaj aliminizi da sadece takipcilerinize acin ve susun. simariklar.
vallahi bu taciz muhabbetlerinizden kusacağım .
madem bu kadar rahatsız oluyorsunuz niye cevap veriyorsunuz amk !
engelleyin gitsin arkadaşım ya .
hep aynı şeyler .
Hesabınızı gizleyin , olduki yine mesaj atıyolar isteği geri çevirin. Tanımadıgınız kişilerin mesaj isteklerini kabul etmeyin bu kadar basit.
bir grup şerefsizdir. hemşehriyiz diye adam takip etmek nedir amk ya. misal yozgat'lısın, tüm yozgat'ı takibe aldığını bir düşünsene.
Cevap veriyorsan hakediyorsun demektir. Muhabbeti kurmuş sapık diye şikayet eden var. Engeli bas geç.
paylaşılan görsellerde herhangi bir sapıklık göremediğim başlık. ilgilenmiyorum dersin gerekirse engellersin olur biter.
şu "keşke istanbul da olsaydın gezerdik" muhabbeti güzel bi fon müziğiyle filmde işlense çok romantik diye tripten tribe girersiniz.
sapık hiç yok demiyorum ama şu yazışmalarda sapıklık göremiyorum. gördüğüm tek şek çıkma teklifi.
cevap yazmadan direk engeller silersin anlarımda sapık dediğin adamın mal cümlelerine karşılık veriyorsan normal bir durum.
Erkeğim ve böyle hemcinslerim olduğu için keşke kız olsaydım diyorum bazende izinli bir şekilde fake hesaplar açıp bu insanları altına etdirtiriyorum.
sadece instagram olsa gene iyi! nereye gidiyor bu gençlik? buna bir çözüm bulmak şart. yeni nesillerin sonu iyi değil.
bir çok yakınımda defalarca rast geldiğim hede.

bu başlığın silineceğini bildiğim halde burdan duyurmak istiyorum. sizin elinize o telefonu verenin sizi adam diye o uygulamaya sokanın amına koyim şerefsizler.
(img:#1240560)

Hep erkeklerin sapıklıkları konuşulmuş. Kızlar da yazabiliyor buyrun. Özgüveni yıkılmış olmalı ki karikatür koydu profil fotoğrafına.
ah bu türk kezbanları... içten içe hoşlarına gidiyor ilgi görmek beğenilmek, zaten böyle bir amaç olmasa direk basar engeli. birde karşıdaki oğlanın fotoğrafını alıp yii bikinn gini ticizi iğridim karşıdaki adamı da rezil duruma düşürüyorlar ha gerçekten taciz ediyor olabilir haklısın deriz ama tanışmak için çıkma teklifi eden bir erkek gayet medeni bir şekilde asılıyordur ve bunu taciz olarak lanse edip diğerlerine de göstermen senin kaşarlığın. düzgünce tanışmak isteyen erkekleri sağda solda popilik uğruna harcamayın istemiyorum de bas git uzatma. amk kezbanları.