bugün

entry'ler (22)

yazarlara göre en güzel mevsim

Kış ilkbahar.

bugün nasıl uyandınız

11.20 vücudum uyan artık amk diyerek beni uyandırmasıyla uyandım.

aldatılmanın en büyüğünü

Biz değil internet Explorer yaşamıştır evet yanlış duymadınız defalarca gözü önünde Google Chrome, mozilla firefox, bu işlerde usta olanlar için tor browser gibi tarayıcıları indirip birdaha internet Explorere bakmadık işte bu yüzden aldatılmanın en büyüğü internet Explorere aitdir.

öğrenmesi en zevkli diller

Flemenkçe isveçce almanca fransızca arapça.

saçma sapan düğün adetleri

Damadın kafasında bal kabağı patlatmak evet yanlış okumadınız efenim.

saçma sapan düğün adetleri

Eşeğe bol miktarda alkol içirtip damadın o eşeği yaklaşık 10 km sürmesi Aydın da olur bu.

sevgilisi olmayan erkek

Sevgili olmaması daha iyi dorsesiz tır gibidir arkada seni yavaşlatan organizma yoktur ama yalnızsınızdır işte bu çok zor.

instagram sapıkları

Erkeğim ve böyle hemcinslerim olduğu için keşke kız olsaydım diyorum bazende izinli bir şekilde fake hesaplar açıp bu insanları altına etdirtiriyorum.

temsa avenue

Şu anki nickim ama dalgınlıkla yanlış yazdım :'( onun haricinde

Cummins ısb motor 290hp

Zf ecolife 2- 6ap1600 model

Zf aks şasi

Ve bazı türk malı parçalar ile

Şehir içinde bile düşük yakıt tüketimi hafif ve güçlü olması 110 kişiyi taşıyabilmesi ile göz doldurur

Kötü yönleri

Zf şanzıman vurması

Motor titremesi bunlar haricinde motor sesi uykumu getiriyor istanbul da ikinci el hatlısı 800-000 tl bence ucuz.

kara türbanlı polis

Saygı duymayı öğrenmelisin. Yaptığın çok ayıp sen ordakinin inanışına karışamazsın.

0 türk malı otobüs

Tcv ebus öbür adı ile e karat (elektrik karat) üretimi Eskişehir'de %100 yerli ve elektrikli 4 saat şarj ile 380 km yapıyor umarım Türkiye'nin hayrına olur.

askerlik

Babam subaydı ve askerlere sert davranılma sebebi olası bir çatışmaya hazırlamak.

kadınları itici yapan detaylar

Egosu aksini iddaa eden varmı? Bence yok o zaman dans.

das boot

6 saatlik versiyonunu 1 senedir arıyorum ama malesef bulamadım elinde olan biri varsa bana atsın.

u boot

Deniz altı Türkiye'de elektrikli modelleri var 1 hafta şarj ile 6 ay gidiyor bataryaları tuz ruhu esaslı.

gecenin bilgisi

Türkiye'nin %100 yerli otobüsü "tcv e bus" öbür adıyla "e karat" yerli ve %100 elektrikli.

Not:Çıktı Kayseri belediyesi ilk etapta 10 adet aldı

metrobüs tespitleri

Zincirlikuyu'dan beylikdüzüne giderken yolların aşırı bozuk olması birde yorgun araçların şanzımanın vurması araç kalkarken bu yüzden sallanıyor.

küçük hanım diye hitap eden erkek

Aslında hoş bir kelime ama sanki kendisi daha büyükmüş gibi söyler sanki üstünlük sağlıyor kendisi daha büyük.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

istemem ne gerek var hayat yalnızken daha iyi.

bu sabah kiminle uyanmak isterdiniz

Eski ölü köpeğim coakie. 2 sene önce öldü çok özlüyorum.