bugün

son yapılan bir araştırmaya göre dünya'nın en kılsız tüyleri seçilmişlerdir. araştırmanın sonuçlarından çok genel geçer kabul edilen araştırma yöntem ve teknikleri merak edilmiştir mesela acabadır ki canlarımız bizim oturup üşenmeden tek tek saymışlar mıdır kılları acaba başka işleri güçleri yoktur da?
dünyanın en çirkin kadınlarıdır.
dünyanın en çirkin değil , en çirkin giyinen kadınlarıdır.
gözleri mavi olanlar candır, sarışın olması farketmez.
tıpkı ingiliz biraları gibidir, efes'in yerini hiçbir zaman tutmazlar.
edit:buradaki efes ile neyin kastedilmek istendiğini anlamışsınızdır.
keely hazell in ayrı tutulacağı göz ardı edilerek değerlendirilecek önermedir.
ingiltere'de doğmuş kadınlardır, babaları da büyük ihtimal ingilizdir.
temiz kadınlardır mis gibi kokarlar.
namus mamus pek sallamayan kadınlardır, ingilizce bilsem kendilerine türk kızlarının kullandığı "iyi ki varsın" sözünü söylemek isterdim. *
türk erkekleri tarafından turistik bölgelerde 4 gözle beklenen kadınlardır.
lan sırf para koparabilmek için annesinden bile yaşlı olan kadınlarla beraber olan türk/kürt erkekleri var.
neyin kafasını yaşıyorsunuz lan siz.
siktirin gidin amk.
genellikle beyaz tenli kadınlardır.
aralarında güzel olanları da var ama tek tük. genelleme yapacak olursam olmamış bunlar hacı. sınıfta kaldılar. didim'i bilen bilir ingiliz turist sayısı oldukça fazladır. tatili burada yapıyorum ama güzel olan tek tük ingiliz gördüm. bir iki tanesi ile de yakınlık kurmadık değil. "güneşimi kesiyorsunuz bağyan" * *
namuslusunu bulursan evlen hiç durma.
türk kızlarıyla karşılaştıracaksak başarısızlar.
iri memelidirler. biraz alkoliktirler. eğlenceyi severler. bazılarına göre de şişmandırlar. evet.
Beyaz ten uzun boy soguk duruş cilli yüzler siradanlasmis mavi göz aklıma getitir.
kelly brook,natalie dormer,liz hurley,gemma arterton, gemma atkinson,danielle lloyd.
sadece konuşsunlar yeter kadınlarıdır. dilleri yeter.
ingiltere de doğan ve ingilizce bilen 2. sınıf ingiliz insanı. 1. sınıfta kraliyet aileleri vardır. ne kadan da çağ dışı.
Bunlardan bir tanesinin numarasını almıştım çıplak foto atıyordu. Aslında istemeden atıyor farkı buydu ben kimseden hiç istemedim çıplak fotoğraf de özledim tatlım sen ne yapiyorsun sorusuna düş cevabı vermek yerine duş fotoğrafını sansürsüz atıyordu. Tatli hoş alımlı bir kızdı.
5inden birinin adı elizabeth olan, genellikle renkli gözlü ve kumral ya da sarışın, avrupanın en güzellikten sınıfta kalacak kadınları.
Boy ortalamaları türkiyeden yüksek olsa da öyle slavlar gibi uzun değiller, kraliçe elizabeth gibi minyon tiplileri de mevcut. Güzel örnekleri de mevcuttur:
(bkz: kate winslet)
(bkz: keira knightley)
(bkz: elizabeth taylor)
Vurduruyordur.
En önemli özellikleri ingiliz olmaları.
balık etli beyaz tenli kızıl saçlı ve seksidirler.
--spoiler--
balık etli beyaz tenli kızıl saçlı ve seksidirler.
--spoiler--

balık etli değiller truauv, basenleri dardır. hayalindekiyle gerçekler aynı değil.