bugün

oha dedirten insan. hiç mi eğitim görmediniz bu nedir ya?
Mağra adamıdır, bu yaşına kadar boşa yaşamış.
iyi ki indirimli Prezervatif, bebe yağı veya naylon çorap var falan dememiş AMK... Amca kasiyeri oracıkta şişlerdi herhalde...
annesi cinsel yapmış süzme orospu çocuğudur. emekçiye haksız yere saldırıyor itin soyu.

umarım bu satırları okursun pezevengin evladı.
dün benim de başıma geldi.
alkollü iki tane davar durduk yere olay çıkardı.Sakinliğimi korumama rağmen bana bağırmaya devam ettiler.Halbuki ortada suçum yok.Ulan olsa sesim çıkmayacak.Neyse biri dua et sen kızsın dedi.
tepem attı AMK. adamın üstüne yürüdüm hayırdır beni mi dövecektiniz erkek olsam diye. sonra tartışma büyüdü ve üstlerine yürümeye devam etti cinnet geçirdim amk. bir tek bu değil alkollü müşteriler neler neler yapıyor bilseniz.işimi kaybetmemek için bir şey de yapamıyorum.Dünkü de bardağı taşıran son damla oldu.
cahil kro yine beynindeki pis düşüncenin kurbanı olmuş zihniyetin göstergesi..

O pis düşüncenin içinde boğulursunuz inşallah..
Görüntüleri izleyip yazacaklarımı okursunuz herhalde. A101 mağazasında kasiyer tartaklayan müşteriyle ilgili videodur. O müşteriye çalışanın karşılık vermemesi, sadece bu video değil bizim ülke genelinde denk gelen benzer videolarla yurt dışındakiler kıyaslanarak yazılmış. Ona yanıt vereceğim.

Şimdi alternatif bir hikâye yazalım. Kasiyer karşılık versin ve sağlam en az bir yumruk oturtmuş olsun o hayvanın suratına.

Bir kere önce adamın karısı koşarak geri gelip sen ne hakla diye kasiyere girerdi. Bu arada kadın da adam kadar karakter yoksunuymuş ki geri dönüp özür dileme, kocasına engel olma falan görmedik. Feminist duyarcılar kusura bakmasın ben bir tencere kapak uyumu gördüm söyleyeyim. Neyse dağıtmayalım konuyu.

Sonra bu tipler müşteri hizmetleri, şirkette çalışan arkadaşları veya aklım kesmeyen bir yolla kasiyeri şikayet ederdi. Şikayette ne öne çıkacak bilin bakalım: Kasiyer müşteriye yumruk attı diyecekler, o kadar.
Müşterinin yontulmamış olması ilk onun vurması falan hak getire. Ben olası sorgu şeklini de tarif edeyim. Zaten ik veya denetim veya bölgeden gelen bu arkadaşı kovmaya gelecek. Kendisine neden vurdun diye soracaklar ama bu soru cümlesi olmayacak.

Sonra işten haklı sebeple fesih ile çıkaracaklar ve kasiyer bu hikayeyi ömür boyu damga olarak taşıyacak. Doğruyu anlattığı şirketler işe almayacak, yalan söylese etik olmayacak.

E ailesi zaten arka çıkmayacak. Mis gibi işin vardı niye bok ettin edebiyatı parçalayacaklar.

Yahu zaten buna karşılık vermemesinin en büyük ve esas nedeni de çok muhtemel işe ihtiyacı olması. Kovulur ise açlıkla burun buruna gelmesi. Yoksa insan olan bu tepkisiz hale bürünür mü?
Orkidinizide sizide sikim amk sosyal medyasının sabahtan beri gündemi şu. davar diye kurbanda kesilmemeniz hata.
Böyleleri denk gelmiyor ki bir yerde o şerefsiz mahluka eşinin görmeyeceği şekilde orkidin ne olduğunu, neye yaradığını uygulamalı bir anlatalım.Adi aşağılık insan adam görevini yapıyor hakaret etmiyor birşey yapmıyor ha uyarırsın vurmak nedir ya seni araştırıyorum bulursam var ya ibreti alem için kum torbasına çevirecem.Dayağa karşıyım ama illah atılacaksa bu tip adamlara uygulanmalı.
Memleket olarak durumumuz vahim. Allah’a akil fikir versin böylesi yobaz düşünceli insanlara!
Koca haklı orkid ne mk eskiden edep vardi.şimdi bok demek ayipken adet kanini öve öve anlatmal normal oluyor.arkadaş o kan nerden geliyor.
Yobazland'da sıradan bir gün.
Vahşi ortamından koparılıp şehre getirilmiş, medeni ortama adapte olamamış bir yaratık.
Kasiyerler mağazanın indirimlerini müşteriye söylemek zorunda, söylemediğine dair şikayet edilse savunması alınır.
Böyleleri denk gelmiyor ki bir yerde o şerefsiz mahluka eşinin görmeyeceği şekilde orkidin ne olduğunu, neye yaradığını uygulamalı bir anlatalım.Adi aşağılık insan adam görevini yapıyor hakaret etmiyor birşey yapmıyor ha uyarırsın vurmak nedir ya seni araştırıyorum bulursam var ya ibreti alem için kum torbasına çevirecem.Dayağa karşıyım ama illah atılacaksa bu tip adamlara uygulanmalı.
Sağlık ürününün ayıp olduğu bir ülkede yaşamak!

Vay babayınkemüğü, nasıl yaşıyoruz lan sizinle?
ben çok sakin bir insanım ama bu yaşam formu bana denk gelseydi onu öyle bırakmazdım. valla kasiyer baya sabırlıymış.
Bence bu dağ ayısı regl olmuş.Yoksa normal bir insan buna sinirlenemez. regl olan ilk erkek.
bedava olsa dövmeyebilirdi belki. (bkz: swh)
ne garip la ?

kasiyer indirim var diyor

herif veya karsı indirim de neler var diye de soruyor

kasiyer orkid morkid falan fistan deyince herif çok sinirleniyor

lan madem o kadar sinirlisin

kendini kontrol demeyecek derecede hastasın

o zaman bir şey sormayacaksın

gidip yerinde bakacan

asıl merak ettiğim

ise

ya patlıcan var

veya yumoş indirimde

dese ne olacaktı ?

vay patlıcan dedi benim karıya neyi ima etti deyip

adamı öldürebilirdi

veya

bağa yumoş dedi diye

dükkanı yıkabilirdi

lan o orada çalışan eleman

ne haberi var ne gelmiş, ne gitmiş ?

marketin sahibi şunlar şunlar indirimde

gelen gidene söyle demiş

madem o kadar babayiğit herifsin git marketin sahibiyle

hesabını gör

tabi öyle maça varsa ?

ah ulan ah

birde vatandaşı olmayadık

ne eğlenceli memleket ?

+abi market sahibi indirim yabdı

-neyi indirdi ?

+abi oklavadan vazelin

-neöwwwww sen bağa ne demek istedin

hem oklavaaaaa hemi de vazeliiinnn

daan dann daaaan

6 ay sonra mahkeme

+hakimim çok mağdurum

-niye mağdursun lan markette sağ adam bırakmammışsın

+hakimim bildiğin gibi değil, markette adam bağa

oklavadan vazelin indirimde, yanında yumoş da var didi

kendimi dutamadım

- heeeee anladım (derhal silkin)
batılı çomar eylemlerinden biridir. selam ve dua ile.
ben olsam kişisel bakım ve hijyen ürünleri var derdim. he oldu da orkid dedim ve o sığır oğlu sığır bana aynı tepkiyi verdi. kimse kusura bakmasın ama o orkidleri onun götüne sokar ağzından çıkartırım. bu kitle genelde böyle ama. biraz kendinden güçsüz sessiz sakin birini görünce yüklenir. sesini çıkartınca kuyruğunu götüne kıstıran köpek gibi karısını da bırakıp kaçar.
Koduğumun sığırı. Sanki çok meraklı herkez onun karısına.
oksijen israfı adamdır.
böyle tipleri karısının önünde döveceksin bak bakayım bir daha yapabiliyor mu.
AMK sığırı dense az gelir.

Bu AMK sığırı evine mutfak için vanalı doğalgaz tüpü ya da pikniğe çıkacak olsa piknik için küçük tüp alacak olsa sipariş verse Aygaz der.
Oysa evinde kullandığı tüpün markası Aygaz değildir.

Ne bileyim, ipregaz veya Milangaz ya da mutfak gaz demez.
Evinde likitgaz marka mutfak tüpü kullanan komşusuna dert yanarken "Aygaz bitti yemek yarım kaldı" der.

Böyle çok örnek var.

Hijyenik ped kullanma kültürünü getiren, sadece regl döneminde değil, günlük kullanımda da oturarak çalışan veya spor yapan ya da çalışma hayatında koşuşturma içinde nem ter akıntı (akıntı derken sadece hastalık belirtisi sayılmaz) vb nedenlerle oluşacak cilt hastalığı tahriş bakteriye karşı da kadınlara ped kullanmayı öğreten markadır Orkid.

Üstelik kadının temizlik duygusu yaşaması, giysisinde leke gibi istenmeyen durum yaşamaması (şirket de oturduğu koltuğun üzerinde leke olması, arabayı servise götürdüğünde sürücü koltuğunda leke olmasını düşünün) gibi durumların yaşanmasını önleyen, bu kolaylığı sağlayan marka adı ile hijyenik pedlerin anılması normal değil mi?

Unutmadan günlük ped kullanımı genital bölgeye zarar verdiği tam bir şehir efsanesidir.
Kaliteli ve sağlıklı üretim yapan markaları seçmek, ped değişimini 3-4 saat ara ile değiştirmek lazım.
Evden çıkarken pedi takıp akşama kadar tutmak iç çamaşırı bir ay giymek, başınıza şapka takıp veya ayağınıza çorap giyip bir ay çıkarmamak gibidir.

Neyse, bu ped kültürünü topluma kazandıran ve piyasa hâkimiyeti ile yurdun her satış alışveriş yerlerinde market bakkal her yerde bulunmasıyla halkın ağzına marka olarak tüm hijyenik ürünler bu marka ile anılmıştır.

Hijyenik kadın ürünü demek Orkid dememek çok yanlış ki hijyenik kadın ürünü çok geniş bir tanım. Bunun içine fitil temizlik jeli bez kâğıt ürünü vs çok şeyler girer.

Bu insana hijyenik kadın ürünü desen bile sen benim karımın amını kast ediyorsun der.

Üstelik bu cahil güruh tek tük de değil.
Bunlardan milyonlarca var.
ıyı yapmış bole bıseyı bırakta kadın kasıyer satmaya calışssın gıdıpte erkek halınle kadına orkid alırmısınız denmez.