bugün

galatasaray eğitim vakfı başkanıdır.
suna kıraç'ın eşidir.
Koç ailesinin damadı olmakla birlikte aileyi otomotiv setorune yönlendiren ve bu sektörün duayeni kişidir ki son ekonomik krize ilişkin çok önceden ciddi saptamalarda bulunmuştur.
7.04.2011 tarihli telegol programına telefonla katılan, ahmet çakar tarafından derin galatasaray olarak adlandırılan ve buna itiraz etmeden kabul eden zat-ı-muhteremdir.

karışık bir camia galatasaray gerçekten...
telegole bağlanması ilginçtir. kendisi dünyada saygı gören biridir.
vehbi koç'un damadı ve 33. derece mason üstad-ı azamı can kıraç'ın kardeşi olan galatasaray'lı kişi.

inan dede...

e be inan dede...orda burda demeçler veriyorsun, adnan polat'ı ibra etmeyeceğinden dem vurup yerine ünal aysal'ı aday gösteriyorsun. madem kendin başkan olsana...

paran mı yok? vaktin mi?

hadi şimdi yaşlısın...gençliğinde neden başkan olmadın madem?

kayınbaban mı izin vermedi? yoksa koç ailesinin karakteristik özelliği olan cimrilik senin de mi şiarın?

madem beğenmiyorsun polat'ı seçimi bekle. ortalığı karıştırıp durma.

tekrar ediyorum.
sen kayınbabandan izin alsaydın da başkan olsaydın. seni de göreydik inan dede...
açık seçik; galatasaraylıyım, taraftarım, takım benim takımım vs diyenlere; siktir git lan köylü demiş adamdır. ağzına sağlık.
galatasaray'ı bu adama bıraksalar, "galatasaray lisesi mezunu olmayan kimse galatasaray taraftarı olamaz" diyebilecek ve bunu kulüp tüzüğüne sokabilecek dede...
türkiye tarihindeki altın yaraklardan biridir. iç güveysidir...o derece...
galatasaray diyemeyen adam. gaaasaray diyor sürekli.
koçun damadı olması nedeniyle kendini galatasarayın sahibi zanneden adamdır. kardeşim gel o zaman başkan ol diyenlere adımın lekelenmesine ihtiyacım yok cevabı vererek herkesi şok etmiştir. her seçim öncesi bir ismi desteklemesiyle ün yapmıştır.
ismi bile bir kısım medyanın, bir kısım rakip taraftarın götünü başını oynatmasına yetmiş adamdır.

v for vendetta izleyip, anarşist triplerine girenler bu adama neden kızıyor anlamıyorum.
işler bu denli boka batmışken, yönetim bölünmüşken, değerler ayak altındayken hala galatasaray halkın takımı ağzı yapmak komik oluyor.

adam kendisi söyledi klübün başına bir olay geldiği takdirde tüm mal varlığı galatasaray eğitim vakfına kalır diye.

özetle söz söyleme en yetkili birkaç adamdan biridir. galatasarat eğitim vakfı başkanıdır. saygıya layık 6 okka taşşak sahibidir.
chp'nin 12 haziran 2011 genel seçimlerinden birinci parti olarak çıkacağını iddia eden iş adamı.

http://www.haberturk.com/...n-sasirtici-secim-iddiasi
çok kapak olmuş:

--spoiler--
Örgüt; istanbulda masum insanlara bombalı saldırı düzenliyor ve Başbakan, gayet rahat, Olay PKK imzalı diyor.

Vatandaş bacağını kaybediyor, yaralananlar hastanelerde.

Oy yitirmeye asla, ne olursa olsun, dünyalar yıkılsın razı olamayan Başbakan; bomba olayından sonra, çocuklara oyuncak, altın dağıtmaya gidiyor.
--spoiler--
başbakanın tehdit etmesinden sonra asla geriye çekilmeyecek işadamıdır.

bilmeyenler tanımayanlar için söylemek isterim inan kıraç sizin etrafınızda dolaşan soytarı ve yalaka işadamlarına benzemez. kendisinde en az 10 okka taşşak vardır da.
başbakanın açık açık tehdit ettiği iş adamı.

peki ne dedi? "chp seçimlerden birinci parti çıkacak."

bunu demek suç mu? değil.

bir başbakanın vatandaşını tehdit etmesi suç mu? olması gerek.

eskiden taraf olmayan bertaraf olur lafı vardı artık benden yana olmayan bertaraf olur lafına döndü.

hala mı akp güzel kardeşim? hala mı?
rte'nin bu defa baltayı taşa vurduğu noktadır inan kıraç.

haşmetlü padişahımız bu defa oldukça yanlış bir hedefe kılıç çekmiştir. zira inan kıraç, bir aydın doğan ya da bir cem uzan değildir. inan kıraç'ın kendisinde ve ardında bulunan güç afedersin 2 günde bitirir adamı.

görelim bakalım...
aydın doğan, cem uzan, mehmet emin karamehmet, dinç bilgin'den daha güçlü değildir kendisi. bu isimleri hiazya getiren bir başbakan için daha kolay bir hasımdır. herşey, başbakanın sadece üç kelimesine bakar. (bkz: geç bakayım şöyle)
başbakan makamındaki kişinin farklı siyasi görüşte olanları hizaya getirmek gibi bir gorevi olduğunu düşünen ve bundan gurur duyan zerzevatin pek tanımadığı adam.
inan Kıraç su anda, Aydın doğan, Mehmet emin karamehmet, dinç bilgin vb dünkü cocukları bakkaldan sigara almaya gönderebilecek güçte bir is adamıdır. Ha bu arada yalamaya doyamadiginiz hasmetlu rte'yi de turk Telekom arena açılışında Seyrantepe tekel bayiine üzüm suyu almaya göndermişti. Aralarındaki sürtüşmeye anlam veremeyenlere belki yol gösterir...
ne inan kıraç umrumda ne başbakan sert kaya yumuşak kaya da bilmem umarım galatasarayım zarar görmez bu konuda.
bir aydın doğan değildir. arkasındaki güç 10 tane aydın doğan eder.
Tayyip Erdoğan'ın söylemiş olduğu şeyler aynen aşağıdaki gibidir. ne bir tehdit ne de başka bir şey söz konusudur. "Seçimden sonra göte girebilecek iddialar" hakkında yaşına başına bakarak inan kıraç'ı dostum bu yaşda o göte bu iddia girmez kendini beter etme diye uyarmaktadır..
Sözün özü budur.

--spoiler--
erdoğan, şunları kaydetti: "hakikaten bu yazılanlar doğruysa, geleceğe yönelik kendisi de bazı riskleri üstlenmiş demektir. bir işadamının böyle bir şeyin içine girmesi kendisi açısından da ciddi bir risktir. hiçbir işadamı böyle bir işe girmez. girenleri de tebrik ederim. ' dobra dobra fikrini açıklıyor.' derim. fakat onu teyit eden bir şey yaptı mı, bakmak lazım."

erdoğan, 'risk'ten kastıyla ilgili de "her türlü mahcubiyet olur." ifadesini kullandı.
--spoiler--
yönlendirdiği gücün chp ile yakından uzaktan alakası yoktur. yazılanları götüyle okuyanlar o şekilde sanabilir ama yoktur...
52 milyonun ayağına gidip tek tek kime oy vereceksiniz diye sormuş herhalde.böyle kendinden gayet emin olduğuna göre.
sen koskoca gs başkanını boktan bi bürokratına ezdirirken, gazetelere stad anlaşmasını iptal etcem diye demeçler verirken, benim tuttuğum takım bellı diye taraf olurken kimse seni tehdıt etmedi ama sen hala aynı haltı yiyorsun! ihaleye inan kıraç a yıkamazsın, sen bi kere gs camiasının gözünden düştün, gs kulübünü de defalarca tehdit ettin! inan kıraç, gs taraftarının duygularına tercüman olmuştur, toki başkanına git şimdi sana oy bulsun!
illumaniti miydi neydi... Kesin o gizli örgütün üyesi diye adı çıkacak olan adamdır.
bu yaşında aba altından sopa göstermek deyiminin anlamı uygulamalı olarak öğretilmiş şahsiyet.

cidden ben bu ileri demokrasiden tırsmaya başladım.