bugün

hoşgelmiş yeni yazardır.

(bkz: buralar entry dolacak)
hoş gelmiş harun abi.
bu ne lan telefon modeli gibi nick. hoşgeldin kuzum.
58 kilo 86 doğumlu kadın yazardır.
nick değilde birinin sazan avıdır diye düşünmek istiyorum açıkcası. mirc dönemlerinden kalmış biraz sanki.
uludağ sözlük'te kadın adıyla nick alma gafletinde bulunmuş yazar. geçmiş olsun, dönüş ne zaman?
kezban5886 hoşgelmiş.
henüz hiçbir entrysi oylanmamışken hakkında 12 entry girilmiş taze.

ilk eksini ve artını verdim. yazım yanlışların dikkatimi çekti, özel mesaj yoluyla bana ulaşırsan bu konu hakkında derinlemesine bir çalışma yapmamız şart gibi gözüküyor. nikin çok güzel bence sen onlara bakma kıskanıyor ibişler.
elimde sevişme videoları olan yazar.
efendi bir yazar arkadaş.geldiği gibi popüler olmuştur.
58 yaşında ve 86 kiloda teyzedir. hatta torunları, ananenin/babanenin adının buse olması şeklinde başlıkaçacaktır.
Ayça22'nin yeni nesli; A'lar bitti B'ler başladı alfabeden alfabeye nesil bunlar.*

"bel altı cümleler" demesinden, harun abi olduğuna dair iyice kıllandım; hemen hemen hiçbir kızdan belaltı kelimesini duymamıştım.
gelir gelmez nickiyle sözlüğü karıştıran yazar. halbuki çok yakışıklı bir oğlandır kendisi. kaslı vücudu ve adonisleriyle genç kızların rüyalarını süsler.

(bkz: seksi fotoğrafları için tıklayınız)
9. nesil olmasına rağmen çok az yazmış yazar. Nickinden dolayı buralar hep entry dolar, mesaj kutusu boş kalmaz.
Vuuiuuf selam beybi.

Hosgelmis yazar.
mart 2012 den beri yazarım yarısı kadar entari almadığım yazardır, hoşgelmiştir. *
edit: yeni yazar. gelişiyle ortalığı kasıp kavurmuştur.

by the way;

arkadaşlar çok acil para lazım. 2 tb'lık harici hard diskim var. uygun fiyata veriyorum kargo da bana ait.
senden çocuğum olsun istiyorum adlı parçayı armağan ettiğim yazar.
(bkz: uff gdn be slklar)

kesin kezbandır.
(bkz: bir kız bulma aracı olarak uludagsozluk)
allahım rüyalarım gerçek oldu. *
kimse yazmamış ben yazayım dokuzuncu nesil yazar.
yine bi kız, yine koruluğa dönen nickaltı.

bizimki hala çöl olarak kalsın.

hoşgelmiş yeni yazar.
hoş geldin buse5886.

canım bak bu nickaltına yazanlar uludağ sözlük kızlarını karşılama komitesi. ilerleyen günlerde '' çok kitap okuduğuna inandığım yazar'' sonracıma '' yazdıkları kendinden de tatlı yazar'' gibi şeyler söylüyecekler sana.

sakın aldanma, ben çok özel bir insanım, çok iyi bir yazarım deme. herkeşe yapıyor bunlar bu numaraları.

öptüm kib by.
ne abazan adamlarsınız lan. 3 yıldır yazıyorum benim nick altımda 10 entry ya var ya yok şu kezbanı şimdiden 44 yapmışsınız alın bu da 45 olsun. hey gidi be... edit: aramıza yeni katılan yazardır hoşgelmiştir.
oooy yavrum sen ne zaman düştün buralara yazarı.