bugün

Oha evrime kafa atmışım.
Oturup çarpım tablosu ezberleyeyim en iyisi.

Bunları söylerdi.
0,9 kırmızı ucun var mı?
Acırdı şu halime.
büyüyünce senin gibi olmayacağım..
iki puan yüzünden "ya takdir belgesi alamazsam?" diye oturup ağlamazdı. "o takdir belgesini alacağım da ne olacak sanki?" diye ağlardı.
bugünlere nasıl geldin lan sen der kesin bana.
Çok güçlüsün iyi dayanmışın.
yere oturup, kafasını ellerinin arasına alıp ileri geri sallanmaya başlar.

şaka lan o kadar da değil ama bi üzülür çocuk.
amca bana bi dondurma alır mısın derdi.
Gurur duyardı.
Götüyle gülerdi.
Beni kiskanirdi kesin çok güzel olduğum için paçoz.*
stunned.
"Baba sana ne olmuş baba?" diye isyan ederdi herhalde o küçük çocuk.
görsel
Junior kale: yav Senin ben iki tane üni okuma hevesine tüküreyim. Al işte sap gibi işsizsin.
(img:#2222813)
sikeyim sıfatını hala bir boka benzemiyorsun.
O kadar utangaçtım ki. yolda kafam aşağıda yürürdüm. sanırım ilkokuldaki ben, şimdiki beni görmeden öylece geçerdi yanımdan. *
Çok da umrumdaymış gibi dinozorlardan falan bahsederdi. 13. Cuma serisini kronolojik olarak anlatırdı.
Bir insan hiç mi değişmez derdi herhalde.

Gerçi biz ilkokuldayken biraz salaktık sümüğümüzü falan yerdik böyle bir cümle kurabileceğimizi sanmıyorum.
Küçümseyerek bakardı. Büyümüş de küçülmüş tavırlarıyla anlardı ruhumda dönen her şeyi. Çünkü küçükken bile anlardım ruhlarda dönen şeyleri. Artık ruhumda dönmeyi bırakan devinimsiz şeyleri anlıyorum.
Hani herkezin tanıdığı bir delikanlı olup zulme baş kaldıran biri olacaktın.şimdi hastalıklı kendine faydası olmayan biri olmuşşun derdi.
Şaşırırdı. Suratı saçları neredeyse hiç değişmemiş, kişiliği kendisi nasıl bu kadar değişebilmiş olabilir diye algılamakta güçlük çekerdi.
esas ben onu görsem gider sarilir sarmalardim bir guzel. hos yabani sevdirmez kendisini.
Kendimle gurur duyardım. Artık rahatça kendimi ifade edebildiğim için.